reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

mam chwilke wiec szybko napisze:)zaczne od tego ze cala ciaze prowadzilam na inflanckiej i nawet jakby nie byl remontowny to rodzilabym w nim poniewaz podobala mi sie opieka jaka bylam otoczona w ciazy:)
porod.porod odbyl sie w nowym budynku i bardzo szybko w sumie poszlo:)moze dlatego ze maz byl przy mnie caly czas wspieral mnie i bardzo mi pomogl.ale rowniez dzieki wspanialej poloznej pani Iwonce Musiałkowskiej:)nieziemksa ciepla kobietka!!
u mnie bylo tak ze wody odeszly mi po 16.na porodowke zawizli mnie po 17 po 18 dostalam skurczy po 19przyszla Pani Iwonka(wczeniej byla ze mna Pani Kinga)i chcialam znieczulenie ale powiedziala zebym wskoczyla do wanny i wtedy zadecyduje czy chce je czy nie.no mysle ok..sprobowalam weszlam i nie zaluje!!super!!wogole niepotrzebne bylo znieczulenie!owszem bolalo ale nie tak jak wczesniej woda rzeczywiscie super dziala na skurcze!!
 
reklama
no i jestem:)
takze woda dziala super!rozluznia bardzo:)po ok.35 minutach siedzenia w wannie musialam szybko "wyskakiwac"bo juz mialam skurcze parte...jakos z tej wanny wylazlam nie wiem jakbym wylazla bez meza zrobila:p i po 15 minutach zuzka juz z nami byla:)
no i po porodyie klada ci dziecko na brzuch tatus przecina pepowinke(jesli chce oczywiscie)zabieraja maluszka na badanie(w tym samym pokoju co rodzilas oczywiscie )i za pare minutek masz swoje dzieciatko przy sobie:)takze jesli chodzi o porod to wspominam naprawde dobrze:)no nastepnym razem jak bede rodzic(jeszcze nie wiem kiedy:D)to na pewno na inflanckiej i na pewno z Pania Iwonka chociazby mialam zaplacic to musi to byc ona i juz:D nawet mezowi juz to zakomunikowalam ze w razie czego bede placic:)hehe.
 
jesli chodzi o opieke po porodzie juz na oddziale to tez nie bylo zle tylko wiadomo remont sale male ciasno duszno ale opieka dobra.tylko odwiedziny sa ze 1 osoaba moze tylko wejsc do pacjentki no ale jakby do kazdej kobietki(w salach 4 lub 6)weszla cala rodzina to dopiero bylby zaduch:p do mnie przyjechali i co jakis czas sie wymieniali i wchodzili pojedynczo:)
nad noworodkami tez opieka dobra.codziennie badane wazone takze spoko.
ach no i Pani Małgosia od laktacji!!niesamowita!!ciezko ja "zlapac" bo jest tak rozchwytywana ale warto przy niej chyba kazda nauczy sie karmic:D
urodzilam w poniedzialek wyszlam w srode takze normalnie.ginekolodzy ktorzy na obchod przychodzili bardzo sympatyczni:)m.in.P.Aneta Zamojska P.Maja Gręda P.Aneta Falkowska(prowadzila moja ciąże)super kobietki:)
hmm...no i chyba to wszystko jak cos ominelam to piszcie poprawie sie:)
pozdrawiam:**
 
jesli chodzi jeszcze o inne panie polozne to tez sa bardzo sympatyczne.wiem poniewaz 2 tygodnie przed porodem lezalam 2 dni na sali przedporodowej ale to byl falszywy alarm.no i ogolnie tak jakos bezpiecznie sie przy nich czlowiek czuje:)dobra teraz wydaje mi sie ze to wszystko:)
 
reklama
Do góry