reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Cześć jestem tu nowa czytałam wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy to będzie dobry wybór rodzić w tej klinice. Jestem w 32 tc i mam bliźniaki chciałabym żeby ktoś napisał mi kto nie dawno tam rodził jak tam jest.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe Mamusie:-)
Dziewczyny miała może któraś przyjemność z
dr Ewą Jagiełło
przyjmuje na Łuckiej i pracuje na żelaznej. Wdzięczna będę za jakieś informacje.
 
witam wszystkie panie :)

mam takie pytanie: lepiej chodzić do ginekologa prywatnego czy 'państwowego' ? Byłam u prywatnego, jest super, ale to drogo wychodzi jak trzeba często chodzić. Byłam również u lekarza państwowego, i nie było już tak fajnie.. jednak słyszałam że trzeba trafić na dobrego..
 
witam wszystkie panie :)

mam takie pytanie: lepiej chodzić do ginekologa prywatnego czy 'państwowego' ? Byłam u prywatnego, jest super, ale to drogo wychodzi jak trzeba często chodzić. Byłam również u lekarza państwowego, i nie było już tak fajnie.. jednak słyszałam że trzeba trafić na dobrego..

Ja osobiscie uwazam, ze jesli mozesz to warto chodzic do lekarza prywatnego, ktory poswieci ci zdecydowanie wiecej uwagi, niz panstwowo, gdzie co oczywiste nie maja tak czasu na tlumaczenie, sprawdzanie. No chyba ze znasz dobrego lekarza przyjmujacego panstwowo, to wtedy jasne, ale ciezko jest znalezc.
 
Witajcie!...Ja rodziłam na Starynkiewicza w 2007 r, moja ciaza nie byla latwa, pozny wiek, choroby przewlekle i kilka bolesnych strat:(((Moj lekarz polecil Nam ten szpital, i w gre nie wchodzil inny!!!na Starynkiewicza gdy zajdzie taka potrzeba jest cala obsluga szpitalna do natychmiastowej obslugi matki i dziecka; anastezjolog, neonatolog, onkolog,ginekolog i inni specjalisci....oczywiscie nie wolno myslec o tym najgorszym..ale moj lekarz powiedzial, ze nalezy dmuchac na zimne i byc przygotowanym nawet na najgorsze i nie szukac w naglej sytuacji pomocy w innym szpitalu lub czekac na anestezjologa z innego szpitala..Wszystkie noworodki sa tu badane pod katem wykrywania wad wzroku i sluchu, co chyba nie jest preferowane w innych szpitalach. POLECAM SERDECZNIE TEN SZPITAL, jesli jestescie zaniepokojeni i chcecie byc przezornie przygotowani. Jesli chodzi o personel to tak jak w swiecie poza szpitalnym sa ludzie sympatyczni bardziej i mniej...dla Nas najwazniejsza byla gotowosc do dzialania i natychmiastowa pomoc!Pozdrawiam cieplo wszystkie Mamy obecne i przyszle...TRZYMAM ZA WAS KCIUKI.
 
Szpital Praski.
Tragedia!!!Stanowczo odradzam! Jak się człowiek nie drze na personel i nie grozi pobiciem, to jest ignorowany. Znieczulenia ZO nie zrobiono pomimo proszenia o nie (nie za darmo!) przez 11 godzin (niestety kulturalnie). Medyczne średniowiecze a lekarka się wymądrza o swojej karierze w USA i krajach Europy zachodniej (żenujące). Niby wszystko dobre, co się dobrze kończy ale wrażenie pozostaje fatalne.
 
też jestem zainteresowana. widzę, że opinie zmieniają się ostatnio. obawiam się, że klinika traci opinię... I co sądzicie o znieczuleniu? Jakie macie doświadczenia? Chciałabym rodzić ze znieczuleniem, ale boję się powikłań...
 
reklama
Do góry