reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Dziewczyny! Mieszkam w Legionowie, do porodu zostało mi półtora miesiąca, lekarza prowadzącego mam na Madalińskiego, na tydzień przed terminem przeprowadzam się do Warszawy. Zastanawiam się nad wyborem szpitala, czytam fora i opinie. Priorytetem jest opieka nad dzieckiem, chcę mieć pewność że wszystko z moim synkiem będzie ok. Przedstawiam Wam moja listę szpitali ponieważ nie pozwolę się odsyłać gdziekolwiek!!:no:
1. Madalińskiego
2. Inflancka
3. Bródnowski
4. IMID na Kasprzaka
Co o tym sądzicie? Za krótka, nie w tej kolejności? A może jeszcze jakiś szpital?
A Wy czerwcówki gdzie zamierzacie rodzić?
Czekam... i pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Ja rodziłam na Madalińskiego w maju 2008, wtedy było strasznie ciężko z miejscami w szpitalach i być może dlatego starali się wypisywać kogo tylko mogli - mój synuś był już żółciutki w szpitalu, ale pani doktor D. (ogólnie nieuprzejma, może ze zmęczenia - rodziłam w piątek po Bożym Ciele, i tę panią doktor ciągle tam widziałam aż do niedzieli....) odmówiła wykonania badania poziomu bilirubiny twierdząc że to tylko poświata żółtaczki, i zupełnie nie interesowało jej, że starszy synek też miał wysoką bilirubinę i naświetlania. Wypisano nas po 2 dobach. Wróciliśmy do szpitala po 2 dniach, mały miał fototerapię i leżeliśmy na oddziale noworodkowym, gdzie opieka była naprawdę super.
 
rodziłam w esculapiew lutym tego roku i szczerze nie polecam, wszystko co do tej pory dobrego słyszałam o tym miejscu to bzdura. przede wszystkim zabolało mnie, że około godzinę po porodzie wyganiali mi męża do domu, bo godziny odwiedzin są wyznaczone i między tymi godzinami nie ma prawa nikt przy kobiecie zostać, jak prosiłam o znieczulenie to mnie pani ofuczała i kazała czekać dwie godziny bo tak dr witowski w karcie napisał a potem przyszła za trzy godziny, dziecko było ze mną w akwarium do 22, nikt nie pomógł mi go wyjąć ani się nim zająć ( miałam cc) a jak wspomniałam mąż tylko w godzinach odwiedzin a rano już o 5 mi ją przywozili i w akwarium nawet do karmienia nie podali ja ledwo się ruszałam. ogólnie nie polecam
 
Rodziłam w Eskulapie we wrześniu 2008 r. - jestem zadowolona. Baaaardzo...
Mam porównanie z innymi szpitalami, jeśli jeszcze kiedyś coś ;-), to właśnie tam:-D.
 
:)byc może w 2008 roku jeszcze się starali o pacjentkę, ja mam podobne doświadczenia jak biedrona. najbardziej zabolało mnie to że mąż mógł być przy mnie i dziecku tylko w godzinach od 10 do 11 rano i od 16 do 18 wieczorem a około godzine po cc wygonili go do domu. paranoja!!!!!!!!!!! jeśli facet chce być przy żonie i dziecku, bo to jego pierwsze dziecko i kochana żona to dlaczego mu tego zabraniać. panie opiekujace sie nami przychodziły sporadycznie a na prośbę to wyłącznie z fochem. nikt nie pomógł mi przystawić dziecka do piersi i odłożyć do "akwarium" i OK, ale mogli przynajmniej zostawić mężą który bardzo chciał pomóc i być przy nas. dziecko wyło a ja nie mogłam sie zwlec z łóżka bo rana bolała a pani położna na moją prośbę powiedziała że przecież powinnam dać sobie radę dziecko jest lekkie. o nic naprawdę nie chodzi jak mają dużo roboty to niech sobie siedzą, ale raz jeszcze podkreślam niech zostawią męża !!!szczególnie jedna pani starsza w kucyku i okularach podły babsztyl, bardzo niemiła i opryskliwa.
 
W Wawie podobnie jak w Gdansku jest niezla invicta. Warto nadlozyc drogi do ktoregos z tych miast, bo maja interesujace progamy
 
Dziewczyny! Mieszkam w Legionowie, do porodu zostało mi półtora miesiąca, lekarza prowadzącego mam na Madalińskiego, na tydzień przed terminem przeprowadzam się do Warszawy. Zastanawiam się nad wyborem szpitala, czytam fora i opinie. Priorytetem jest opieka nad dzieckiem, chcę mieć pewność że wszystko z moim synkiem będzie ok. Przedstawiam Wam moja listę szpitali ponieważ nie pozwolę się odsyłać gdziekolwiek!!:no:
1. Madalińskiego
2. Inflancka
3. Bródnowski
4. IMID na Kasprzaka
Co o tym sądzicie? Za krótka, nie w tej kolejności? A może jeszcze jakiś szpital?
A Wy czerwcówki gdzie zamierzacie rodzić?
Czekam... i pozdrawiam serdecznie.

Aga, tak na moje oko pierwsza trójka to nie jest dobry wybór, chociaż to zawsze będzie wiedziało sie dopiero po. Ja poród mam przed sobą ale czerpię wiedzę z doświadczeń siostry i licznych koleżanek, które mają to już za sobą - Madalińskiego zdecydowanie odradzam. A wybór szpitala ze względu na lekarza prowadzącego to pomyłka bo u nas nie jest tak jak na zachodzie w prywatnych klinikach, że twój lekarz czeka przy telefonie i jak zaczyna się poród to przylatuje do szpitala więc niech to nie będzie decydujące bo możesz się rozczarować. Ale życzę powodzenia.
 
ja chce rodzic na strynkiewicza to jest szpital dzieciatka jezus.czy ktoras tam rodzila?ja mam kolezanke która tamrodzila i mówia ze jest dobra opieka.tyko ze ona mial cukrzyce i dla tego j przyjeli takszybko
 
reklama
Aga, tak na moje oko pierwsza trójka to nie jest dobry wybór, chociaż to zawsze będzie wiedziało sie dopiero po. Ja poród mam przed sobą ale czerpię wiedzę z doświadczeń siostry i licznych koleżanek, które mają to już za sobą - Madalińskiego zdecydowanie odradzam. A wybór szpitala ze względu na lekarza prowadzącego to pomyłka bo u nas nie jest tak jak na zachodzie w prywatnych klinikach, że twój lekarz czeka przy telefonie i jak zaczyna się poród to przylatuje do szpitala więc niech to nie będzie decydujące bo możesz się rozczarować. Ale życzę powodzenia.
generalnie lekarz przy porodzie jest najmniej potrzebny i najmniej robi. Przy moim porodzie lekarz trzymał mnie za łokieć żebym nie zginała, bo wtedy kroplówka wolniej leciała. :sorry2:Cała robotę odwala połozna i to ona przy porodzie jest najważniejsza. A lekarz jest tylko na wszelki wypadek żeby ewentualnie zadecydować czy robić cesarkę.
 
Do góry