reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

ja rodziłam w styczniu 2009r i nie jestem zachwycona. pielegniarki nie są zbyt pomocne, nikt nie spieszył sie z pomoca przy nauce karmienia maleństwa a miałam z tym problem. dostałam bardzo poważnej infekcji krocza zaraz po porodzie i nikt nawet nie pomogł mi w podnoszeniu dziecka żebym mogła je nakarmić, dodam że to byla tak duża infekcja że przez 2 miesiace nie mogłam usiaść na tyłku i było ciagłe faszerowanie mnie antybiotykami i teraz odzyskuje dopiero czucie, to była ich wina bo cos sknocili podczas porodu a co do samego znieczulenia bardzo mi pomoglo.tylko o tym moge powiedziec ze bylo ok.:tak: po nim odzyskałam siły do ostatniej fazy porodu ale podobno nie każdemu tak pomaga

dodam jeszcze ze tylko ostatnia faza porodowa odbywa sie na porodowce a tak to albo się jest w pokoju z inną pacjentka albo chodzi sie po korytażu (ja prawie tak chodziłam jak była pora odwiedzin i wszyscy goście mnie oglądali, nawet pielęgniarka nie miała problemu i sprawdzała mi tam puls dziecka, nie przeszkadzało jej to że musiałam dźwigać koszulę)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to rzeczywiście nieciekawie :( sama już nie wiem co robić.. A powiedz mi ci z badaniami i szczepieniami maluszka podobno nie robią tam wszystkiego? i po ilu dobach wypisują do domu?
 
Hej dziewczyny,

pewnie powtorze sie ktorys juz raz z kolei, ale ja gdybym miala rodzic drugi raz to tylko w Esculapie :tak:
Wiele moich blizszych i dalszych kolezanek i znajomych tam rodzilo i wszystkie sa zadowolone - jedne nie maja zadnych zastrzezen, inne jakies drobne, ale wszystkie mowia to samo co ja - jak rodzic w BB to tylko tam :tak::-)
Moja kuzynka rodzila kilka tyg. temu na Wyspianskiego i zaluje teraz, ze nie wybrala jednak Esculapa.
Osobiscie rodzilam sn z ZZO i zadnych komplikacji nie bylo - poza tym, ze przez kilka tygodni czulam lekkie dretwienie okolic wkłucia przy schylaniu sie.

Zycze podjecia dobrych decyzji i szybkich porodow :tak::-)
 
no to rzeczywiście nieciekawie :( sama już nie wiem co robić.. A powiedz mi ci z badaniami i szczepieniami maluszka podobno nie robią tam wszystkiego? i po ilu dobach wypisują do domu?
Na badanie sluchu i bioderek dostajesz skierowanie, a pierwsze szczepienia sa standardowo podawane jak w innych szpitalach :tak:

Ja urodzilam w czwartek po 18:00, a w sobote wieczorem wyszlam do domu. Znajoma i jej malenstwo mieli infekcje jakas, antybiotyki dostawali i lezeli przez 6 dni :tak:U mnie bylo ryzyko, ze nie wyjde do domu, bo mala nie chciala w ogole ssac piersi, ale w koncu w sobote do poludnia zalapala, wiec nas wypuscili :tak:
 
nie robili tylko jednego badania mojemu maleństwu-badania słuchu. dali mi skierowanie na takie badanie do ośrodka w bielsku i tam je wykonali. tylko trzeba się tam wcześniej zarejestrować żeby szybko takie badanie wykonali. powiem ci szczerze że mimo mojego niezadowolenia jakbym miała jeszcze raz rodzić to i tak bym pojechała na poród ze znieczuleniem. dużo zależy od porodu bo wiadomo jednej szybko pójdzie a następnej już nie. także nie przewidzisz jak będzie u ciebie. podczas porodu cieszyłam się na samą myśl o znieczuleniu i miałam racje. ja myślałam ze szybko je podają ale ja dostałam je na ostatnie 2 godz porodu a rodziłam 12 . nie powiem że nie bolało (bo bolało). nie wyobrażam sobie jakby bolało bez. nie jest tak źle:tak:miałam takie same wątpliwości jak ty ale zdecydowałam że nikogo nie słucham tylko sama sobie wyrobie opinie bo na każdej porodówce ktoś jest zadowolony albo nie. dużo zdrowia życzę dla ciebie i dzidziusia
 
Ostatnia edycja:
Hej dzięki za odpowiedzi. Ja już raz rodziłam w szpitalu w Wadowicach i wspominam to jak jeden wielki koszmar mimo, iż rodziłam raptem 2,5 godziny, ale bóle parte niewyobrażalne!!! Opieka i wszystko poklei do kitu. Dlatego tak długo zwlekłam z drugą ciążą (9lat). Teraz chce żeby było lepiej boję się tylko, że przekombinuje i będę żałowała jak coś pójdzie nie tak. Śledzę wszystkie fora i czytam co tam piszecie także piszcie... Pozdrawiam mamusie:)
 
Czy ktos sie orientuje w ktorych warszawskich szpitalach jest mozliwosc wynajecia sali 1-osobowej ale z mozliwoscia aby ktos zostal na noc?

Mam straszna traume z pierwszej ciazy :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Priscilla ja niestety się nie orientuję, gratuluję dzidziusia :-).

A wczoraj w kurierze Warszawskim mówili, że Solec bankrutuje, ma go miasto przejąć prawdopodobnie i mają być jakieś cięcia, ciekawe na ile to ich porodówki dotyczy.
 
Do góry