reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ola to super :-), na karowej też musiałyby być wolne łóżka na poporodowym oddziale, niestety nie było, dlatego nam odmówiono.
A dzieci leżące na neonatologii to jest kilka sal z samymi małymi łóżeczkami albo inkubatorami, na sali gdzie leżał mój synek było 11 innych dzieci w tym czasie i prawdę mówiąc inkubatory były tak ścisło ułożone koło siebie, że ciężko było krzesło dla jednego rodzica wcisnąć.
A dla mam była taka mini kanciapka z fotelem do odciągania mleka,kolejka była. Ja to wspominam jak największy koszmar ten pobyt na neonatologii a mój synek był tam tylko 4 doby, tam były wcześniaki co po 1,5 miesiąca leżały albo dłużej.
 
reklama
nie mam siły przeglądać wszystkich postów :-(
Poszukuje opinii na temat szpitala bielańskiego???????? W sumie mam tam prowadzącego, jak coś to zostaje mi Kasprzak

Kasiu słyszałam dokładnie to samo o czym pisze Aniam141 - w październiku odesłali moją koleżankę mimo lekarza prowadzącego własnie z tego szpitala.

A ja mam pytanie o szpital bródnowski. Macie Kochane jakieś informacjie? Ja gdzieś czytałam o zakazie "wykupowania" położnych:baffled:
 
....

A ja mam pytanie o szpital bródnowski. Macie Kochane jakieś informacjie? Ja gdzieś czytałam o zakazie "wykupowania" położnych:baffled:

ja bym Bródnowskiego nie polecała... sama nie mam doświadczeń, ale kilka znajomych mi osób ma złe doświadczenia porodowe... ja mieszkam na Bródnie, ale w życiu bym nie rodziła w Bródnowskim :no::no::no::no::no:.
co do opłacania położnych, to nic nie wiem....
 
Dziewczyny ! Pomóżcie! jestem w 8 tyg. ciąży i ;-)szukam jakiegoś dobrego lekarza/profesora/doktora przyjmujacego prywatnie, który na co dzień pracuje w Szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje
 
ja bym Bródnowskiego nie polecała... sama nie mam doświadczeń, ale kilka znajomych mi osób ma złe doświadczenia porodowe... ja mieszkam na Bródnie, ale w życiu bym nie rodziła w Bródnowskim :no::no::no::no::no:.
co do opłacania położnych, to nic nie wiem....

Czytałam różne opinie o tym szpitalu, ale kartą przetargową jest tu lekarz prowadzący-pracuje tam. Elwis_m a kiedy Twoje znajome tam rodziły, już po remocie i zmianach personelu?
 
Czytałam różne opinie o tym szpitalu, ale kartą przetargową jest tu lekarz prowadzący-pracuje tam. Elwis_m a kiedy Twoje znajome tam rodziły, już po remocie i zmianach personelu?

pewnie przed, bo jakieś 3 lata temu...
a bardziej niż lekarz to się chyba położna przydaje przy porodzie..., no chyba, że CC :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
rodziłam na Madalińskiego - uważam, że szpital jest ok.
są sale dwu osobowe i cztero lub piecio(nie wiem dokładnie)
jedynie co to mało sympatyczna Pani pediatra - nawet nas nie poinformowała że mały ma żóltaczkę - położna w domu nam dopiero powiedziała, aż mi się głupio zrobiło bo nic na nim nie widać...
nawet mi szpitalne jedzenie smakowało
pokoje są bardzo czyste i przyjemne!
nie miałam lekarza prowadzącego ale umówiona byłam z położną na poród!
 
Do góry