reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
:-DWitam serdecznie:):-)

trzy tygodnie temu okazało się, że dzidziuś w drodze, ale niestety od tygodnia leże, bo ciąża się odkleja...
...więc leżę sobie na kanapie od tygodnia i staram się dowiedzieć jak najwięcej o ciąży. sama jestem własnie w 8 tc.

Dziewczyny , czy któraś z Was zna lub może jej ciąże prowadziła dr. bronisława pietrzak? pracuje na starynkiewicza, a prywatnie przyjmuje we włochach?
pani dr wysłała mnie na usg genetyczne w 11tc , a z tego co tu przczytałam to raczej nieco później należy się na nie wybrać.
ściskam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki:blink:
 
Spokojna - chodziła do niej dawno temu moja mama, i w ubiegłym roku moja siostra - super lekarka, wszystko sprawdzi, bardzo dokładna. Ja pozałowałam kasy na jej prywatne wizyty i chodziłam do innej państwowo, czego ogromnie załuję. Następnym razem wybieram sie do niej.
 
dzięki, a jak jest z nią podczas porodu? ja jeszcze na ten temat nie rozmawiałam, ale ciekawa jestem jak to jest na starynkiewicza?

dziękuje:)

oERPp2.png
 
moja koleżanka rodziła niedawno na inflanckiej, miała bardzo mieszane uczucia. najpierw przez trzy tygodnie odsyłali ją do domu mimo bardzo wysokiego ciśnienia i tego, że już było prawie po terminie, potem jak ją położyli, to się prawie 3 dni męczyła. ale za to ostatni dzień - świetnie wspomina opiekę.
 
Ja polecam Inflancką - przyjeli mnie w niedzielę rano na obserwacje bo okazało sie że wód juz nie mam a dzidzia za mala jak na 40 tydz. W poniedziałek po badaniach zdecydowali się wywoływać mi poród. Rodziłam na porodach rodzinnych - naprawdę super....oczywiscie gorzej troche juz na salach poporodowych, niektóre pielęgniarki i położne mało sympatyczne, ciagle nie mają czasu żeby w czymkolwiek pomóc...ale niestety tak jest, szpital przepełniony i ciągły brak miejsc. Ale mimo wszystko było ok.
Spokojna - odnośnie dr Pietrzak - nie wiem jak przy porodzie, bo moja siostra mimo że u niej prowadziła ciaze to zdecydowała sie rodzić w Wołominie.
 
Wspominałyście wczesniej o szpitalu św. Zofii. w Warszawie.
Ja tez będę tam rodzić, a moja ciążę prowadzę w Babka Medica na Słomińskiego.
Podobno pracuje tam wielu znakomitych specjalistów związanych ze szpitalem, ja jestem pacjentką Pana doktora Rodzenia i jestem przeogromnie zaskoczona profesjonalizmem i opieką jakie Pan doktor otacza mnie i dziecko. Cudowny ciepły człowiek i wspaniały lekarz. Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie:-):-)
 
Witam:)

Ja zaczynam się już powolutku interesować szpitalami i u mnie jest tak, że moja gin pracuje na starynkiewicza więc pewnie byłoby dla mnie dobrzze tam rodzić, ale co to znaczy, że tam ze względu na bark lekarzy nie podają zanieczulenia??

Z tego co zdążyłam się zorientować to św.Zofia cieszy się ogromną popularnością i jest tam podobno bardzo ładnie i przyjemnie, nie wiem jak to jest z opieką medyczną ,bo tu już zczynaja się różne opinie.
Na starynkiewicza jest podobno super opieka, ale sam szpital to tak słabiutko...

znacie kogoś kto ma coś dobrego do powiedzenie o starynkiewicza?

Xaldp2.png
 
Hej Spokojna

Moja kumpela rodziła na Starynkiewicza i nie poleca tego szpitala ze wzgledu na to jak ją traktowali i jej dziecko nabawiło sie gronkowca.
Dookoła biegają studenci i patrzą ci w krocze choć pomagają jak mogą.
Ale co kobieta i poród to inne wrażenia i opinie na temat szpitali.
Spokojna to jest tak że jesli z tobą i z dzieckiem jest wszystko wpożądku to i szpital i lekarze również. Jesli nie to zawsze coś znajdziesz złego na dany szpital jak i lekarzy.
Ja pierwsze dziecko rodziłam w Zofii na Żelaznej i byłam bardzo zadowolona ale płacisz jak za zboże.
Tym razem chciałabym rodzić na Karowej, bo podoba mi się ich polityka że każda kobieta jest równa i nie płacisz za nic (tylko znieczulenie na życzenie-400 zł).W dodatku czysto i schludnie i lekarze mili-nie wiem jak ze studentami ale ponoć w nocy ich nie ma.
Ale jak będzie zobaczymy. Mam nadzieje że się uda :))
 
reklama
Dzięki IBI:)
ja myślałam o starynkiewicza tylko dlatego że moja ginekolog tam pracuje, ale nie wiem czy tym powinnam siekierować co do wyboru szpitala.
chciałabym mieć komfory psychiczny,że ktoś się mną zaopiekuje podczas porodu, bo u mnie słabiutko z wytrzymałościa na ból i stres:(
 
Do góry