reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Mamusiasynusia - jedź tam po prostu i tyle, zagadasz jakąś połozną czy mozesz zobaczyć oddział i już. Na dole jest sala do porodów rodzinnych, na górze ogólna porodówka.
To musimy być w kontakcie co do tego terminu:-)
Daj znać jak wrazenia z Inflanckiej.
 
reklama
Masz racje tak zrobie jak się jeszcze jutro nie dodzwonie.

Tak tak kontakcik obowiązkowy. Swoją drogą to smiesznie by było gdybysmy sie spotkały.
 
Witajcie,
Ja też myślę o IMiD, głównie dlatego, że moją ciążę prowadzi Dr Raczyński stamtąd i on słyszeć nie chce o innych szpitalach.
cesarke robil mi wlasnie Raczyński.....suuuper doktorek...polecam kazdej przyszlej mamusi ten szpital.
Dziewczyny, czy mówicie o dr. Piotrze Raczyńskim? Taki z dość ostrym poczuciem humoru? Chodzę do niego w CM Damiana i właśnie też się zastanawiam, czy skończę na porodówce w Instytucie. Czy miałyście jakieś zastrzeżenia do tego lekarza?
 
Witam, widzę że ktoś się tutaj zastanawia nad Madalińskiego - ja tam rodziłam 23 maja.
Wrażenia ogólnie pozytywne, poza jedną dziwną panią dr pediatrą.
W izbie przyjęć przyjęto mnie uprzejmie, szybko zbadano, przyjęto do porodu, na bloku porodowym czekała na mnie umówiona położna, cała akcja porodowa przebiegła błyskawicznie, ponieważ w szpitalu zjawiłam się z rozwarciem 4cm, a na blok wjechałam już z pełnym.... i maluszek urodził się w ciągu 45 minut od dotarcia do szpitala. Położna była cały czas ze mną, rozmawiała, wspierała - niestety na podanie znieczulenia było już oczywiście za późno.
Po urodzeniu małego zostawiono mi go na całą godzinę na brzuchu (było to cudowne uczucie... on leżał u mnie na brzuchu, a pan doktor mnie zszywał i wcale mi nie przeszkadzało, że trochę bolało to szycie....). Wszyscy sobie wtedy poszli poza szyjącym mnie lekarzem, Mikołaj leżał u mnie na brzuchu, grało radio.... ;-)
Potem poprosiłam o płatną salę dwuosobową. Warunki na oddziale są dobre, sale i łazienki ładne. Jedzenie jak to w szpitalu, paskudztwo.
Niestety mały miał dość ostrą żółtaczkę ale pediatra nie widziała potrzeby zbadania poziomu bilirubiny, choć mówiłam jej że przy pierwszym dziecku był konflikt grup krwi, mały był naświetlany.... i po 2 dniach wypisano nas do domu. Ponieważ Mikołaj jednak żółkł coraz bardziej, zadzwoniliśmy do poradni neonatologicznej w szpitalu, umówiono nas na następny dzień na badania, a wieczorem przyjęto na oddział noworodkowy na naświetlania.
Tam cały personel był super, a synek był naświetlany w inkubatorze stojącym obok mojego łóżka, więc nie musiałam się z nim rozstawać.

Moje wrażenia z Madalińskiego - w porządku.
 
Ola - dzięki za info, na pewno się przydadzą. I gratulacje z okazji urodzin synka, fajnie ze tak szybko poszło, sobie też tego życzę mam nadzieje że juz za miesiąc:-)
 
Witam wszystkich!
Mam prośbę do dziewczyn, które niedawno rodziły w Eskulapie, jakie są obecnie opłaty za poród? :-)Jestem pacjentką Pani Kawulok, jak narazie jestem zadowolona, ale jakoś nie mam odwagi zapytać się o koszty porodu. Pomóżcie
 
cześć dziewczyny, ja jestem w 23 tyg. Trafiłam na to forum przypadkiem, bo niestety muszę zmienić lekarza, więc przy okazji szukam szpitala, gdzie mogłabym go znaleźć i przy okazji tam urodzić. Najpierw myślałam o Inflanckiej i z tego co czytam tutaj nawet pozytywne opinie. Niestety na innym forum ani jednej pozytywnej same negatywy i ciężkie przypadki.
Jeśli mogłybyście podac mi jeszcze raz nazwisko jakiegos lekarza, który przyjmuje przy Inflandzkiej i jest ok, byłabym wdzięczna, bo muszę się już przenosic a nie wiem do kogo
Aha to już moje 2 dziecko, pierwsza była cesarka na Solcu. Więc jeśli teraz też będę musiała mieć cesarkę? Jak tam w tym szpitalu z cesarkami, orientujecie się?
 
reklama
Ola gratuluje synka.
Info napewno się przyda i tu widać, że co osoba to inna opinia.
Ja jedank zdecydowłam się na Inflancką i była sobie wszystko pooglądac i bardzo mi się podobało. Zobaczyym jak wyjdzie w praktyce.
 
Do góry