reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Witam
Ja rodzilam 2 razy na Madalinskiego i jestem bardzo zadowolona porod mialam rodzinny a za sale jednoosobowa nie placilam bo wszystkie miejsca na porodowce byly zajete ,polozne bardzo mile i pielegniarki tez :tak::tak:
 
reklama
dziewczyny mam nadzieję że zdacie relacje z tej inflanckiej ja w piątek byłam tam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia , mieliśmy zwiedzac szpital ale było 8 porodów na raz i nie dało rady więc może w tym tygodniu się uda .. ale pierwsze wrażenie bardzo dobre .. mili ludzie tam pracują :))
 
A usg 3 i 4 D polecam na Szlenkierów 1 w Aldi- Scan u p. dr Dębskiej (3d polega na tym, że najpierw robi się zdjęcia dwuwymiarowo, a potem komp przekształca je na 3 wymiary, a 4d- trójwymiar w czasie rzeczywistym). Dębska mówi, że najlepiej robić od 30 tc, bo dziecko wygląda już jak dziecko ;-).

Chyba chodziło Ci o Prof. dr hab. n. med. Romualda Dębskiego. Chodzę na Szlenkierów 1, ale nie znam żadnej dr Dębskiej:no:
 
mamausiasynusia - no mieli niezły młyn , nawet lekarz z izby przyjęć ciągle tam biegał , bo się nie wyrabiali .. ale widze że i Ty niedługo się " rozpakujesz " więc mam nadzieję że w natłoku obowiązków znajdziesz chwilkę zeby napisac jak było :))
 
ja też chodzę do niego w damianie (od niedawna) Faktycznie poczucie humoru -ostre. Ale jako lekarrz wg mnie ok- wyprowadził mnie z dość ciężkiego stanu zagrażającego przedwczesnym porodem
 
reklama
Do góry