reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Witam
Polecam sw.Zofie-wszystko ok,cesarka wykonana malinowo, dobra opieka nad dzieckiem itp itd ale to kombinat, teraz szukam troche przytulniejszego miejsca...jakies wyrobione opinie o szpitalu Bielanskim?Podobno jest ok ale niedoceniony...dodam ze chce cesarke znowu...i chodzi mi o warunki, mozliwosc 1-os pokoju po porodzie itp..czy ktos cos wie?Dzieki z góry za wszystkie informacje
 
reklama
MSWiA, oddział oddany w Listopadzie 2007, wszystko czysto, ładnie schludnie, super nowy sprzet, żadnych braków w lekach i środkach higienicznych, do porodu daja swoje koszule, dziecku daja swoje pieluszki tetrowe i rożki. Żadne badziewiaste czy ochydne, piekne i czyste. Maja pełno gadzetów od sponsorodawców. Daja duzo extra paczek dla mam. Oddział noworodkowy liczy 2 lekarzy na dyżurze i 5 pielegniarek. Na oddziale jest zawsze kilku lekarzy ginekologów co sprawia, ze jak nawet jest 8 rodzących to kazda ma opieke i sie wszyscy wyrabija. Polecam, nie załuje, szczegolnie, ze po porodzie maluszkom robia super kompleksowe badania, ktore jak rozmawiam z innymi mamami nie robią w innych szpitalach tylko jeszcze na Karowej.
Opieka po porodowa naprawde super, są panie od laktacji i przychodzą kilkarazy dziennie i pomagaja początkujacym mamusiom dziecko odpowiednio przystawic do cycusia. Pielegniarki dzidziusiowe codziennie przychodzą na pielegnecja maluszków i codziennie oglada je lekarz, w razie potrzeby kilka razy dziennie.​
 
Witam.
Ja rodziłam w tamtym roku na Starynkiewicza. Byłam bardzo zadowolona. Fakt , że trafiłam na święta Wielkanocne więc nie było żadnych studentów. Cisza, spokój ale lekarze codziennie badali maleństwa. Jak czegoś nie wiedziałam czy coś dolegało położne zawsze pomogły. Z tego co pamietam to jedzenie jak to jedzenie w szpitalu, ale czy można wymagać homarów w Polskiej Słuzbie Zdrowia ? Znieczulenie dostałam bez problemu i generalnie tylko za to trzeba było zapłacić 400 zł ale potem i tak zwrócili bo w końcu miałam cesarke. Mąż mógł ze mna być cały czas .
Ale wydaje mi się , że w każdym szpitalu może być różnie bo wiadomo i lekarz i położna są tylko ludżmi.
 
Witajcie,
czy któraś z was planuje wkrótce rodzić w Bielańskim? Ja mam termin na 17/08, ale w każdej chwili może się zacząć :-)

Jeśli macie jakieś doświadczenia, chętnie przeczytam :-)
 
Zosia - położne są tylko ludzmi ale to nam zostaje trauma na całe życie :)..

Bonia - doświadczenia ... mojej przyjaciółki siostra miała tam rodzić dwa tygodnie temu . pojechała ze skierowaniem od lekarki która tam pracuje i do której chodziła prywatnie do gabinetu , przyjęta została , po czym się dowiedziała za dwie godziny że zostanie wywieziona do nowego dworu bo nie ma miejsc..i ze karetka już jedzie. Nie mogła już nic zrobić, gdyby od razu powiedzieli jej że nie przyjmą to by sama szukała czegoś innego . Wylądowała w nowym dworze , szpital syf szkoda gadać , opieka zadna .. na dzień dziesiejszy powiedziała że nigdy więcej dzieci ..
A miało byc tak pięknie w Bielańskim ..
Ale cóż w wielu szpitalach tak się dzieje .. ogólnie słyszalam same pozytywy o Bielańskim ..
 
witam, rodziłam w Esculapie miesiąc temu przez cc. Kosztowało mnie to 410 zł. Płatne na pierwszej wizycie. Później juz nic więcej nie dopłacałam.
 
Ja tez rodzilam w Esculapie!!Calkowity koszt to dokladnie 410 zl.Wizyta u ginekologa 70 usg 70 wizyta u anestezjologa 70 i pobyt 200 zl!!Jestem bardzo zadowolona z tej kliniki i z doktora Biernackiego!!Przesympatyczny!!!
 
reklama
Witam.
Słuchajcie czytam i wertuje te wszystkie opisy, ale nigdzie nie znajduje informacji o Instytucie Matki i Dziecka. Może ktoś się podzieli ze mną jakimiś info na temat tego szpitala i może poleci jakiegoś lekarza prowadzącego.

Hej.
zamierzam rodzić w IMiD. Tam chyba wszyscy lekarze są w porządku, chociaż najbardziej przypadł mi do gustu dr Tomasz Maciejewski, więc jego mogę polecić. Jak już się rozdwoję i to w dodatku w tym szpitalu, to napiszę coś więcej o atmosferze i warunkach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry