reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
To i ja wtrace trzy slowa, tyle co wiem...

Karowa i Zelazna - rzeznia...

Solec - chyba zamkna w pierwszej polowie maja, brak personelu.

Czerniakowski - remont niby lada dzien ma sie skonczyc, ale slyszalam, ze moze dopiero na poczatku lipca.. pozatym pozwalnialy sie polozne i lekarze, wiec nie wiem jaki standard bedzie po otwarciu... na poczatku chcialam tam rodzic, ale nie otworza.

Bielanski - znajoma ostatnio rodzila, miala oplacona polozna, byla zadowolona... tyle, ze szpital obladowany i nagminnie odsylaja pacjentki. Gdyby nie miala umowionej poloznej, to by ja odeslali z 4 cm rozwarcia i regularnymi skurczami z izby przyjec.

Inflancka - i tu mam pytanie do Was - czy ktoras z Was rodzila i co moze mi powiedziec o tym szpitalu, poloznych?? Bo bylam na spotkaniu z polozna no i bardzo pozytywnie wszystko odebralam... poza cenami moze.

Pozdrowienia dla wszystkich Warszawianek i lekkich porodow... miejsc na porodowce i profesjonalnego milego podejscia lekarzy i poloznych Wam i sobie zycze...
 
Cześć, dziewczyny czy któraś z Was może polecić lekarza prowadzącego na Karowej? Właśnie jestem po pierwszej wizycie u dr Obrębskiego, jestem średnio zadowolona. Może któraś z Was miała z nim do czynienia? A może polecicie mi lepszego lekarza w tym szpitalu. Chciałabym właśnie tam mieć prowadzoną ciążę.
Z góry dziękuję

Mnie prowadzi dr Pękala super kobieta nie owija w bawełnę a jak trzeba to zleca dodatkowe badania, jeszcze nie urodziłam ale jestem zadowolona z opieki i prowadzenia ciąży :-D
 
Cześć, dziewczyny czy któraś z Was może polecić lekarza prowadzącego na Karowej? Właśnie jestem po pierwszej wizycie u dr Obrębskiego, jestem średnio zadowolona. Może któraś z Was miała z nim do czynienia? A może polecicie mi lepszego lekarza w tym szpitalu. Chciałabym właśnie tam mieć prowadzoną ciążę.
Z góry dziękuję

Mnie prowadzila na poczatku Dr Szymanska,sympatyczna i rzeczowa kobieta:tak:Dr Pekala jest konkretna i dobra:tak:a co Ci sie nie podoba w dr Obrebskim:confused:w sumie go nie znam osobiscie ale ma duzo pocjentek:tak:Moze trafilas na niego jak mial gorszy dzien:sorry2:Dobrym lekarzem jest tez Dr Czajkowka -zarzadzala patologia II jak ja rodzilam.a najlepiej jest jak chodzisz prywatnie do niej lub do jej melza wtedy to masz wszedzie pierwszenstwo i inaczej na Ciebie patrza..:sorry2::tak:

Aniknulka jak sie czujesz:confused:pozdrawiam
 
Lania = przykro że szpital na karowej nazywasz rzeznią ... moja koleżanka miała ogromne problemy z krzepliwością krwi , gdyby nie ten szpital i dostępność wszystkiego ( sprzet, personel ) nie wiadomo jak by się jej poród skończył .. byłam u niej kilka razy , personel super.. a ona urodziła tam dwoje dzieci . Obok żelaznej mieszkam więc większość moich sąsiadek właśnie tam rodziła . mają duży przerób ale szpital bardzo dobry ..

ogólnie w każdym szpitalu zależy raczej na kogo w danej chwili trafisz .
 
Inflancka - i tu mam pytanie do Was - czy ktoras z Was rodzila i co moze mi powiedziec o tym szpitalu, poloznych?? Bo bylam na spotkaniu z polozna no i bardzo pozytywnie wszystko odebralam... poza cenami moze.

Łania, kochanie...no popatrz nie wiedziałam, że spotkam tu kogoś "znajomego" ;-):-), jeżeli chodzi o inflancką to ja nienajlepsze opinie słyszałam o tym szpitalu, nawet, gdy się zapłaci, koeżanka rodziła, ale 1,5 roku temu...nie ma miłych wspomnień...ktoś jeszcze nie pochwalał, ale cóż...to tak jak w każdym szpitalu, zawsze znajdzie się tyle opinii pozytywnych co negatywnych, w zależności na kogo się trafi i jak będzie wyglądał Twój poród, więc wydaje mi się, że nie ma najlepszego i najgorszego szpitala, trzeba sprawdzić to samemu, a po przebytym porodzie obiektywnie przekazywać informacje innym, a tu niestety ze względu wcale nie na opiekę, a na przebyty ból opinie są poróżnione. Łania jak masz tam dobrą położną to w sumie najważniejsze, bo to ona będzie przy Tobie i jej musisz ufać, a miejsce raczej ważne nie jest :tak:
 
Witajcie.
Jestem w 7 miesiącu ciąży i zastanawiam się gdzie mam rodzić mieszkając w Warszawie. Podobno są duże problemy z miejscami w szpitalach i na porodówkach i odsyłają do innych szpitali nawet poza Warszawe.
A co myślicie o szptalu na Madalińskiego? Jak tam z porodami rodzinnymi? A jak to jest w innych szpitalach?
 
Witajcie,
Ja też myślę o IMiD, głównie dlatego, że moją ciążę prowadzi Dr Raczyński stamtąd i on słyszeć nie chce o innych szpitalach. Oczywiście niczego nie narzuca ale awersyjnie reaguje na Karową, Żelazna itp. a między słowami ciągle mówi, że Instytut ma najlepsze zaplecze i lekarzy... Czy któraś z Was była tam ostatnio? Wiecie czy jest może przy szpitalu szkoła rodzenia?
pozdrawiam Was,
®ajmunda
 
reklama
Witaj,
z nadzieją zajrzałam na ten wątek, bo sama zaczynam się rozglądać za szpitalem i prawdę mówiąc jestm przerażona. Raz - tym, że zupełnie nie wiem, który szpital wybrać (a chce go wybrać wcześniej żeby móc zapisać się do szkoły rodzenia przy nim) a Dwa - strasznie się boję, źe nie będzie miejsc nigdzie i zostanę odesłana poza Warszawę. Brrrr :((((.
Przeczytalam chyba całe formu dotyczące szpitali Warszawskich i stamtąd wyłonił mi się taki obraz:
-Karowa - szpital OK, obsługa taka sobie, lekarze tez, zależy na kogo trafisz. Często nie ma miejsc bo pierwszeństow maja ciąże patologiczne.
-Zelazna - szpital to samo, poloźne i lekarze super, tylko wielkie ryzyko braku miejsc, a jesli już są to i tak leżysz na korytarzu :(
-Madalińskiego - ogólnie bardzo źle, i zaplecze szpitalne i kompetencje kadry. Są miejsca hi hi
-Czerniakowska - zależy jak trafisz - to o kadrze, a o szpitalu - OK
-Inflancka - szpital może nienajpiękniejszy ale za to obsługa super
- Starynkiewicza - z kadrą różnie, a szpital obskurny
-Bródnowski - mało o nim, ale same pochlebne opinie
-Bielański - prawie same pochlebne opinie, i o szpitalu i o kadrze..

no i jak tu wybrać? zwłaszcza wiedząc, że mało miejsc wszędzie :(((
napisz prosze o swoich spostrzeżeniach, ok?
pozdrawiam,
rajmunda
 
Do góry