reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Dzięki dziewczyny za informacje. Byłam wczoraj na inflanckiej. Tam są cztery takie szkoły. W jednej były miejsca, a co do pozostałych too nie mam pojęcia.
A przy okazji czy któraś z Was zna Małgorzatę Stefaniak? Położna z tegoż szpitala?
 
reklama
Słyszałam, że podobno szpital Bródnowski mają zamknąć, a dokładniej oddział położniczy, ale niewiem tego na 100 %.
 
Dzięki dziewczyny za informacje. Byłam wczoraj na inflanckiej. Tam są cztery takie szkoły. W jednej były miejsca, a co do pozostałych too nie mam pojęcia.
A przy okazji czy któraś z Was zna Małgorzatę Stefaniak? Położna z tegoż szpitala?
Kegle, miałam do czynienia z dwiema położnymi z Inflanckiej - obydwie były suuuuper.
Jedna to Ewa Szlempo (pomagała mi zresztą urodzić) a druga Mariola Skowera.
Jeśli będziesz chciała, wyślę Ci ich telefony na prv(nie wiem czy tam jeszcze są - ja rodziałam 2 lata temu).
 
kurna cos mi sie wcislo niechcacy....

cesarke robil mi wlasnie Raczyński.....suuuper doktorek...polecam kazdej przyszlej mamusi ten szpital.
 
KasiaBS, dzięki. Jężeli możesz mi wysłać te numery to będę ogromnie wdzięczna.
I jak możesz to napisz jeszcze o wrażeniach z samego szpitala.
Pozdrowienia i z góry dziękuję
 
Witam.

W bielańskim rodziła moja znajoma i chwaliła sobie pobyt w tym szpitalu.
Żelazna jest ok, same pozytywne opnie [przy wyjściu ze szpitala dają paczke młodej mamie], ale jest drogi.
Praski jest koszmarem. Słyszałam wiele negatywnych opinii. Poza tym moja bratowa tam rodziła i poznałam ten szpital od środka. -stanowczo odradzam.
Ja zamierzam rodzić w szpitalu powiatowym w Wołominie [planowany termin porodu 1 czerwca], z dwóch powodów: pierwszy to dlatego, że mój ginekolog pracuje w tym szpitalu, a drugi dlatego, że jest tańszy od innych w warszawie i nie ma tam takich tłoków na bloku porodowym.
Inne szpitale jakoś przyciągneły mojej uwagi.

Jeśli, któras z pań jest bogata to Klinika Damiana jest prawdopodobnie rewelacyjna, osobiście nie sprawdzałam, ponieważ poród tam kosztuje około 10 tyś.:szok:

Pozdrawiam:-)
 
Witam,
ja rodziłam w lutym, w szpitalu na Inflanckiej, na bloku porodów rodzinnych. Jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy od momentu przyjazdu do szpitala, aż do nardodzin córeczki oddzielną salę i bardzo dobrą opiekę. Zajmowała się nami jedna położna, która była mi pomocna niemal cały czas (położna z dyżuru). Rodziłam ponad 10 godzin. Potem z Niunią i z mężem mogliśmy pozostać ok 5-6 godzin na sali w trójkę, a potem zawieziono mnie z Maleństwem na Noworodki. Tylko tutaj było trochę problemów, bo to mój pierwszy Dzidziuś, a położne nie były zbyt skore do pomocy przy dziecku. Ale ogólnie czułam pomoc i przyjazne nastawienie personelu szpitala. Na pewno rodziłabym tam po raz drugi. Miałam jednak przy porodzie ten komfort, że był z nami lekarz prowadzący ciążę i bardzo mi to pomogło. Mimo to, na prawdę potwierdzam dobre opinie o szpitalu.
 
reklama
Ja również rodziłam z Mariolą Skowerą- bardzo polecam. Była to wówczas położna z dyżuru (nieopłacona przez nas). Bardzo mi pomogła i okazała wiele ciepła, zainteresowania i przede wszystkim cierpliwości, bo ja byłam bardzo marudna i nieznośna przez swoje 10 godzin porodu. Gdybym miała urodzić po raz drugi, na pewno chciałabym poprosić ją o pomoc przy porodzie.
 
Do góry