reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Witam,

Ja rodziłąm przez cc na Karowej i jestem bardzo zadowolona.
Trzeba sobie zadać pytanie czego się od szpitala oczekuje. Karowa jest szpitalem klinicznym do którego zjeżdżają najbardziej patologiczne przypadki z całej Polski. Personel mają fachowy - miły choć można trafić na kogoś mniej miłego jak wszędzie.
Nie rozpieszczają mamuś i wg mnie to jest ok. Bo za chwilę wychodzi się ze szpitala i samemu trzeba sobie dawać radę. Jednak gdy się o coś zapytasz to bez problemu pomagają - tak było w moim przypadku.
Dla mnie najważniejsze było to czy dzidzia urodzi się zdrowa.

pozdrawiam przyszłe mamusie
 
Witam serdecznie,
ja rodziłam na Madalińskiego przez cc, ale najpierw miałam rodzić sn, jednak lekarz szybciutko zareagował, kiedy zauważył zagrożenie zamartwicą...
Polecam, szczególnie że było tam dużo studentek, które były bardzo sympatyczne, a prawie wszystkie położne zawsze były chętne do pomocy i rady...
Najbardziej śmieszne były obchody, szczególnie ginekologiczno-położnicze... szybkie...

 
Cześć dziewczyny!
Ninjacorps, wydaje mi się, żeś już po porodzie, prawda? Bielański? Jaką masz opinię, napisz proszę.
Zresztą do wszystkich mających zdanie zwracam się z pytaniem o warunki i personel w SZPITALU BIELAŃSKIM, zamierzam tam urodzić w czerwcu. Doświadczone Mamy chcę zapytać o lekarzy, których tam poznały, kogoś szczególnie polecacie? I co wiadomo o cenach- za jedynkę, za zzo, za położną- czy podpisuje się z nią umowę i kiedy się płaci?
 
Ja rodziłam w IMID przez cc,ale przez 3 dni usiłowali mi małego wywołac oksytocyną.i tylko to żle wspominam z tego pobytu .

Swietny dr.Raczyński-podejmuje szybko i trafnie decyzje.
no i ukochał sobie cesarki:-)
 
Akurat z tą cesarką to ja nie mam nic przeciwko :) NIe chcę rodzić siłami natury. Moja siostra urodziła we wtorek ślicznego zdrowego chłopca przez cesarkę i już wczoraj chodziła i mogła się nim zająć. A poza tym mały Mikołaj jest prześliczny :)
Siostra rodziła w Wołominie, prowadził ją dr Zdun, bardzo podobno zachwalany.
 
Behemott- polecam panią Szczupacka z bielańskiego , moja przyjaciółka miała przez nia prowadzone dwie ciąże a jak ktos do niej chodzi to juz wogóle wszedzie bez kolejki :)).. pani miła była przy jednym i drugim porodzie .. to nie ja rodziłam wiec może pomyslisz że piszę a nic nie wiem ,ale przy narodzinach jednej córeczki byłam z nia przez cały czas, no i kilka razy bylam u tej pani na wizytach prywatnie ... szpital teraz odnowiony i podobno rewelacja i wszystkie panie też raczej ok .. ( tak mówiła przyjaciółka)
 
Witam mamusie!!Ja rodziłam 2 lata temu na Madalińskiego i niestety nie polecam.Wszystko zależy od tego czy ma się komplikacje czy nie.
Miałam wykupioną swoją położną i poród rodzinny ale niestety kompetencje lekarza pozostawiają wiele do życzenia.Dodatkowo po porodzie przez dobę nie mogłam wstawać a niestety dzwonków nie ma przy łóżku.Pielęgniarki robią łaskę że przyjdą.Oczywiście nie wszystkie bo to wszystko zależy od tego kto miał dyżur.Na dodatek ordynator jest tam od picia kawy i siedzenia w swoim gabinecie.Nawet nie wychodzi na obchód!!!Pozdrawiam i unikajcie tego szpitala!!!
 
reklama
Behemott- polecam panią Szczupacka z bielańskiego , moja przyjaciółka miała przez nia prowadzone dwie ciąże a jak ktos do niej chodzi to juz wogóle wszedzie bez kolejki :)).. pani miła była przy jednym i drugim porodzie .. to nie ja rodziłam wiec może pomyslisz że piszę a nic nie wiem ,ale przy narodzinach jednej córeczki byłam z nia przez cały czas, no i kilka razy bylam u tej pani na wizytach prywatnie ... szpital teraz odnowiony i podobno rewelacja i wszystkie panie też raczej ok .. ( tak mówiła przyjaciółka)

Bardzo Ci dziękuję aniam141!
 
Do góry