reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

witam
Od samego początku byłam nastawiona na poród siłami natury. W pierwszej ciąży miałam podobną sytuację stąd podejrzewałam że nie ma co paniekować i nie ma co sie poddawać CC. Jeżeli jednak bym sie uparła, nie byłoby żadnego problemu ze zrobieniem CC, gdyż ostateczna decyzja zależała ode mnie. pozdrawiam
 
reklama
Gdyby któraś chciała wiedziec jak teraz rodzi się na inflandzkiej to piszcie na priva... Rodziłam tam miesiąc temu, na bloku b- bezpłatnym.....
 
Świetnie, na Inflanckiej znowu remont od końca marca... niby teraz za nic się tam nie płaci, pacjentki są "obsługiwane" na bloku A bez żadnych opłat bo blok B jest wyłączony ale tłok jest większy... Nie wiem już gdzie iść, chyba sobie w domu urodzę:(
 
Świetnie, na Inflanckiej znowu remont od końca marca... niby teraz za nic się tam nie płaci, pacjentki są "obsługiwane" na bloku A bez żadnych opłat bo blok B jest wyłączony ale tłok jest większy... Nie wiem już gdzie iść, chyba sobie w domu urodzę:(


No dokładnie. Ja też miałam zamiar rodzić na Inflanckiej, teraz to już niewiem gdzie.
Nowe skrzydło nie wiadomo kiedy otworzą, w starym remont i też nie wiedzą ile on potrwa - koszmar.







 
witam,
ja 5 lat temu rodziłam na Solcu. miałam tam swojego lekarza. poród cc. opieka na sali pooperacyjnej w porządku. na sali ogólnej było nieco gorzej. ale może już się coś zmieniło.
teraz będzie to szpital bielański. czy któraś z Was coś słyszała?
 
ponawiam prośbę magdaaa26, czy któraś z Was kochane ma jakieś szczegółowe, świeże info o Bielańskim w Warszawie? Cennik, opinie... bardzo proszę o wszelkie inf:)

Próbowałam sie dziś dodzwonić na inflancką 3-krotnie!!! za 3 razem po ponad 4 minutach wysłuchiwania muzyczki pani mnie uprzejmie poinformowała że na ktg mogę przyjść najwcześniej w poniedziałek ponieważ mają zapisy w związku z remontem i dużym obłożeniem szpitala a to że w pn bedzie już 41tc nic nie zmienia. O nie!!!! jakiś sajgon tam mają!
 
Dzwoniłam właśnie do Bielańskiego więc się podzielę info. Na początek musze powiedzieć że na recepcji jest bardzo miła i rzeczowa pani. Mają 2 sale 2-osobowe bezpłatne i 1 1-osobową płatną 900zł gdy nie ma się tam lekarza, poród rodzinny jest oczywiście bezpłatny, partner płaci ok 5 zł za okrycie wierzchnie i ochraniacze na buty, ZO 550zł, ktg wykonują codziennie 9-18.00 (bez dziwnych zapisów jak na inflanckiej!!!), niestyty gdy jest duże przeludnienie zdaża im sie odsyłać pacjentki o czym decyduje lekarz. Wrażenie na duży +


Dzwoniłam również na KasprzakaIMID, tu juz mniej optymizmu. Pani z izby przyjęć niechętnie udzieliła mi ogólnych info bo zajmuje sie tym pani odziałowa ale tylko od pn do pt do 13 jesli się nie mylę, więc dziś informacji szczegółowych nie dostanę, dopiero w poniedziałek. ZO kosztuje 700zł, sale pojedyńcze 350zł/doba, więcej mi ta pani powiedzieć nie mogła. Więc temu szpitalowi podziękuję.
 
reklama
Panie które zamierzają rodzić w szpitalu bródnowskim niestety będą musiały poczekać do 10 kwietnia lub wybrać inny szpital bo od 19 marca oddział położniczy został zamknięty do 10 kwietnia z powodu grzyba !!!!!!!!!:wściekła/y:

o kurcze, mam nadzieje, ze w sierpniu nie bedzie takich historii.. tyle ze na takie rzeczy niestety nie ma sie wplywu za bardzo :/
 
Do góry