reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

co do becikowego - miało być ale teraz ni widu ni słychu o tym, a szkoda.

Ja rodziłam w MSWiA na Wołoskiej. Miałam cc w 37 tc ze względu na słabnące tętno dzidziusia. W 37 tc poszłam na usg żeby zobaczyć czy maluch jest dobrze ułożony i pan doktor Robert Makowski (gab. pryw. USG na Łuckiej w Warszawie) zauważył że przepływy szwankują, dziecko jest małe i słabo się rusza. Wysłał mnie do szpitala na KTG. I już tam zostałam. Bardzo dobrze że poszłam na to usg bo mogło być bardzo źle z moim Kubusiem. Dwa tygodnie później już by go nie było.
Miałam położną Hanię Wroniewicz ale jak wiadomo przy cesarce położne nie są niezbędne. W takim przypadku niezbędny jest lekarz. Ale Pani Hania Wroniewicz interesowała się mną i maleństwem. A lekarz był b. fajny. Niestety nie pamiętam jak się nazywa. Ale szew mam piękny i malutki, ma tylko 12 cm i już go słabo widać a minęło dopiero niecałe 2 m-ce od porodu. Bardzo miła załoga na sali operacyjnej, szczególnie anestezjolog z którym opowiadaliśmy sobie kawały. Położne i pielęgniarki na oddziale bardzo miłe i serdeczne. A latają jak kot z pęcherzem, tyle mają tam pracy. Sale często są sprzątane, nie mam zastrzeżeń do sanitarnej strony oddziału, no może tylko to że papier toaletowy nie zawsze był, ale wiadomo że każdy powinien sobie zabrać ze sobą do szpitala. Oddział noworodkowy ok, 2 panie pediatra bardzo miłe, serdeczne i uśmiechnięte. Trzecia taka średnia, nie mogłam się przekonać bo z nią tylko raz rozmawiałam. Pielęgniarki na niemowlakach fajne, chociaż uważam że wymogiem pracy tam powinien być brak nałogu papierosowego!!! Zdarzało się wyczuć od jednej czy dwóch nikotynę. Nie było to zbyt miłe. Sama kiedyś paliłam i wiem co to za nałóg ale mimo wszystko te babki nie powinny palić. To by było chyba na tyle.
szybkich małobolesnych porodów życzę i miłych i przede wszystkim profesjonalnych lekarzy i położnych.

 
reklama
Witaj,

Polecam Pana Dr Witolda Osóbkę Morawskiego, on ma praktyke prywatną w swojej klinice Diagmed, tel 8498837.
Ja mu ufam, jest specjalista od USG, więc wszystko wiem co sie dzieje u mojego bobiczka (13 tydzien)
Pozdrawiam,
Monka
 
Polecam bardzo p.dr Annę Radzikowską. Wizyta w Fundacji na Żelaznej kosztuje 90zł, ale jest to doskonała specjalistka (a przy tym sama ma 2 dzieci,). Ma też specjalizacje z usg, a wiec bezposrednio u niej możesz robić wszystkie badania. Jest bardzo ciepla, rzetelna. Na Żelaznej przyjmuje w czwartki po południu, a w soboty w gabinecie na Łuckie. Zdecydowanie polecam (też prowadzę u nie ciaże) :)j
 
Drogie Mamusie, czy któraś z Was rodziła w Instytucie Matki i Dziecka na Kasprzaka? Interesują mnie opinie o szpitalu i szkole rodzenia.
 
Hejkobieti!!

mam ogromną proźbe!! czy wiecie może jak sie dostać z chorym dzieckiem do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie?? prosze pomóżcie
Nie wiem czy trzeba mieć jakieś skierowanie od lekarza czy coś innego.........aby tam jeździś i leczyć dziecko a przedewszystkim zrobić wszystkie badania.
Jeśli ktoś wie to proszę o radę!
Z góry bardzo dziękuje!
pozdrowienia dla wszystkich
 
Wielkie dięki dziewczyny :)
Mam dobrą lekarz ale już na emeryturze i nie przyjmuje już w szpitalu.
A wydaje mi sie że to ważne żeby lekarz prowadzący przyjmował w szpitalu w którym chciała bym rodzić.
Nie chciałam też oddawać siebie a szczególnie maleństwa w ręce pierwszego lepszego lekarza,
nie ma jak poleceni.
Jeszcze raz wielkie dzięki
Pozdrawiam was i maleństwa :)
 
POSZUKUJĘ LEKARZA, KTÓRY SPECJALIZUJE SIĘ W CESARSKIM CIĘCIU. PIERWSZĄ CESARKĘ MIAŁAM "SPAPRANĄ" I NIE CHCĘ TEGO POWTÓRZYĆ. CZY KTÓRAŚ Z WAS MOZE POLECIC TAKOWEGO W WARSZAWIE? TYLKO NIE SZPITAL DAMIANA BO MNIE NIE STAĆ :-[
 
reklama
:laugh:Telefon do Fundacji w szpitalu sw. Zofii 5369320, 5369322. Wizyty u p.dr Radzikowsjkiej w każdy czwartek od 16-19. Radziłabym sie wcześniej zapisać, bo czasem trzeba czekac 2-3 tygodnie. Łatwiej dostać sie do niej do gabinetu na Łuckiej (blisko Żelaznej)-telefon 6542464. Tu i tu wizyta kosztuje 90 zł,ale naprawdę warto.Pozdrawiam. :)
 
Do góry