reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Moja gin. właśnie mi pradziła sprawdzić inne szpitale ,powiedziała że Św. Zofii jest strasznie rozreklamowany.
Co myślicie o Karowej i XSolcu
 
reklama
Właśnie moja gin poleciła mi sprawdzić inne szpitale bo uważa że Św.Zofii jest poprostu dobrze rozreklamowany.
Może ma racje , inne są tańsze jeśli chodzi o dodatkowe opłaty.
Jak miałyście szanse w nich rodzić lub się poprostu w jakiś sposób zetknełyście , napiszcie.
 
na karowej byłam 11 lat temu wiec od tego czasu duzo się chyba zmieniło ale solet odradzam ze wzglwdu na komfort ,warunki sa dość opłakane i maja okropna wode byłam tam 2 razy i 2 razy złapałm bakterię choć podobno lekarze są dobrzy tak mowiły dziewczyny które tam leżały ale ja takiego wrazenia nieodniosłam byłam wtedy w14 i coś koło 20 tygodnia i za kazdym razem mi lekarz mowił ordynator ze niewidzi zeby ta ciąza przetrwała a ja ja donosiłam choć była zagrozona do 40 tygodnia usg tez robia słabo albo się nieznają jedzenie jest co 2 dni takie samo maja tylko 2 rodzaje menu to jest coś okropnego i strasznie niesmaczne jak sobie z domu nieprzyniesiesz to .....najgorsze jest to ze sale po porodzie są tam gdzie i patologia ciąży w tym samych korytarzu
niewiem z kąd jesteś ale ja rodziłam w pruszkowie i chwale sobie maja nowoczesnie sale porodowe z super fotelami a nie tak jak w warszawskich szpitalach metalowe kazda rodzi w oddzielnym pokoju a nie jak w innych tylko parawan oddziela .unikałam go jAK ognia bo kiedys straciłam tam ciąże w 4 miesiącu ale jak przyszło do porodu to tam miałam najblizej i ucieszyłam się ze maja tak dobre warunki przed porodem sale są z toalrtą iprysznicem tv to naprawde komfort do porodu mozesz sobie zazyczyć męza nawet w ostatniej chwili jest jakuzi
 
monika1313m dzieki ale ja już jestem zagubiona,nie wiem który szpital wybrać. Niedawno kilka osób poleciło mi solec ...ciężka sprawa z tym wyborem szpitala :(
 
Ja mam zamiar rodzić w szpitalu na Starynkiewicza jest to stary szpital ale fachowy i mily personel z którym sie juz dwukrotnie zetknelam na ostrym dyzurze rodziła tez tam moja znajoma i nie miala zadnych zastrzezeń.Poród rodzinny jest bezplatny i znieczulenie ponoc też.
 
A może by tak nowy wątek???? Poszukuję dobrego gina w Warszawie, Gin musi być skuteczny, tak aby od razu po wizycie udało się zafasolkować. ;D
 
Jeżeli chodzi odobrego lekarza prowadzącego ciążę ze szpitala Św. Zofii to polecam dr Pawła Siekierskiego. Jestem w 28 tyg. ciąży i jest to moja pierwsza ciąża. Szukałam lekarza który jest cierpliwy, rzetelny,miły, uśmechnięty i zna się na rzeczy. I znalazłam takiego właśnie lekarza. Dr Siekierski jest ordynatorem oddziału położnictwa w szpitalu Św. Zofii. Ja chodzę do niego do prywatnego gabinetu lekarskiego " Łucka",który znajduje się w Warszawie na ul. Łuckiej 18,lok.1801/1802; tel.654 24 64,654 24 62, godz.9.00 - 21.00.Wizyta kosztuje 150 zł ale naprawdę warto. Jeśli szukacie dobrego specjalisty od usg to polecam najlepszego z najlepszych dr Roberta Makowskiego, który wykonuje badania na Łuckiej i w prywatnym gabinecie "Contenta" w Pruszkowie na ul.J.I.Kraszewsiego 32a/5, tel.22 728 55 62. Pozdrawiam !
 
Witam przyszle mamy :)

Sama jestem w 17 tygodniu ciazy i lecze sie w Przychodni przyszpitalnej Szpitala Sw.Zofii.Fachowa i profesjonalna opieka dla przyszlych mam.Sama z reka na sercu moge polecic Dr.Szulca wizyta kosztuje 70zl.Doktor przyjmuje rowniez prywatnie na Ul.Luckiej18 lok.1801 tel.654 24 64.
Podsumowanie: mamuski Szpital Sw.Zofii to naprawde dobra placowka medyczna,do tej pory szukalam dobrego lekarz juz bylam w Centrum Medycznym LIM i innych prywatnych klinikach ale teraz mam juz swojego lekarza i jestem bardzo zadowolona i moja mala kluseczka rowniez:)

Pozdrawiam serdecznie

Krausik ;D
 
Ja polecam z św. Zofii dr Rodzenia, bardzo sympatyczny ciepły człowiek, świetny lekarz, ma specjalizacje z polożnictwa i ulstrasonologii, więc można od razu robić u niego USG. Prowadzil moją ciążę i chociaz ostatecznie nie zdecydowałam się rodzic w św. Zofii, bo chciałam mieć cesarkę, to milo go wspominam. PO wizycie wychodzi sie jak an skrzydłach. Bardzo się przejmuje pacjentką, można dzwonić na komórę, kiedy się tylko chce, od razu Cię pamięta, w sumie rzeczy oczywiste, ale rzadko się niestety zdarzające:)
Przyjmuje na Łuckiej, jak wielu lekarzy z tego szpitala. Jeśli chodzi o inne szpitale, o które pytasz, to Solec jest OK, po remoncie, są porody rodzinne i ponoć sympatycznie. Natomiast od Karowej to z daleka, straszna rzeźnia.
 
reklama
Rozważamy z żoną Solec, Inflancką i Praski do porodu rodzinnego... Jeśli można prosić o obiektywne opinie nt życzliwości personelu, opieki przed i po porodzie, warunków itd to będę wdzięczny.

Przeczytałem już ze sto stron i tyle wiem co nic. Owszem tyle, że jak się płaci to się ma, ale pewnych rzeczy się nie da kupić.

Chętnie zapłacę jakieś pieniądze za konieczne rzeczy, ale zależy mi przede wszystkim na komforcie psychicznym żony i tym żeby nie trzeba było się użerać z bezdusznym personelem i przejawami barbarzyństwa z ich strony.
 
Do góry