reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

potwierdzam Baś-Budecka rewelacyjnym jest diagnostykiem USG ..ale to z pewnością lekarz ginekolog położnik ..i z tego co wiem ordynatorem nie jest ale w Madurowiczu pracuje . ma tytuł doktora
 
reklama
Oj tak rzeczywiście male sprostowanko....nie wiem skąd wziełam to,ze jest ordynatorem...hymmmm....tak mi się wydawało,że widziałam kiedyś na piączątce:confused:ale sprawdziałam i macie racje:tak:

tak czy siak super babeczka polecam:tak:
 
Witajcie dziewczyny, za dwa tygodnie mam termin porodu, strasznie się boje bo nie wiem czego się spodziewać, poza tym słyszałam negatywne opinuie na temat tego szpitala. Może któraś z was rodziła tam i mogła by mi coś więcej powiedzieć.
Proszę o informację
 
Masz cały wątek o łódzkich szpitalach przyklejony u góry tego działu, zapraszam do czytania. Poza tym w dziale "To my" jest wątek Łódzkich mamuś i tam z pewnością ktoś ci odpisze. Ja rodziłam w Madurowiczu i na temat CZMP wiem niewiele.
Pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny ,ja mam pytanko dotyczące NZOZ Centrum Medyczne Bazarowa ul.Bazarowa 9.
Czy któraś z Was mogłaby podać mi opinie o tej placówce,lekarzach ginekologach???:tak:
I czy któraś z Was dziewczyny leczyła się u doktora Wnuka-ginekologa?
Za wszystkie opinie bardzo dziękuję.:-):-):-)
Pozdrawiam.:-D
 
Szkoda,że nikt mi nie podpowiedział.ale już...
Mogę wyrazić swoją opinię,bo już jestem po wizycie u ginekologa:
dr Wnuk z "Bazarowa"-ODRADZAM!!!
Dla mnie lekarz nie kompetentny i z gabinetu wyszłam wściekła jak osa i chciało mi się płakać.
Stwierdził,że nie może mi pomóc w staraniach o dzidzię,bo nie jestem mężatką,a jakbym była to wg niego na pewno nie miałabym odpowiedniego stażu małżeńskiego.
Ale to,że z moim jesteśmy ze sobą kupę lat,jestem po poronieniu i bardzo chcemy mieć dzidziolka to nic nie znaczy...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(
Jedynym badaniem.które przeprowadził to badanie palpacyjne (chyba tak się to pisze...:zawstydzona/y:).
Żadnych dodatkowych badań i kazał przyjść za kilka miesięcy...ohhh...szkoda słów...:-(
 
Stwierdził,że nie może mi pomóc w staraniach o dzidzię,bo nie jestem mężatką,a jakbym była to wg niego na pewno nie miałabym odpowiedniego stażu małżeńskiego.
Ale to,że z moim jesteśmy ze sobą kupę lat,jestem po poronieniu i bardzo chcemy mieć dzidziolka to nic nie znaczy...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(
Jedynym badaniem.które przeprowadził to badanie palpacyjne (chyba tak się to pisze...:zawstydzona/y:).
Żadnych dodatkowych badań i kazał przyjść za kilka miesięcy...ohhh...szkoda słów...:-(

boziu co to za lekarz :szok::szok::szok::angry::angry::angry:
wiesz co kolezanka miala problemy z zajadciem w ciaze i leczyla sie z powodzeniem w salve na struga i jest jeszcze jakis lekarz dosc znany w czmp
 
Szkoda,że nikt mi nie podpowiedział.ale już...
Mogę wyrazić swoją opinię,bo już jestem po wizycie u ginekologa:
dr Wnuk z "Bazarowa"-ODRADZAM!!!
Dla mnie lekarz nie kompetentny i z gabinetu wyszłam wściekła jak osa i chciało mi się płakać.
Stwierdził,że nie może mi pomóc w staraniach o dzidzię,bo nie jestem mężatką,a jakbym była to wg niego na pewno nie miałabym odpowiedniego stażu małżeńskiego.
Ale to,że z moim jesteśmy ze sobą kupę lat,jestem po poronieniu i bardzo chcemy mieć dzidziolka to nic nie znaczy...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(
Jedynym badaniem.które przeprowadził to badanie palpacyjne (chyba tak się to pisze...:zawstydzona/y:).
Żadnych dodatkowych badań i kazał przyjść za kilka miesięcy...ohhh...szkoda słów...:-(

brak słów :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
a co ma staż małżeński do zajścia w ciążę ..tak się zastanawiam???????
 
reklama
Do góry