reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Dziewczyny dostałam odpowiedź z Salve,

otóż porodówka będzie gdzieś dopiero w styczniu na teofilowie:-) ale z tym styczniem to nie na 100%:no:
 
reklama
J polecę dr. Barbarę Michalak. Prywatnie przyjmuje w Koluszkach, ale3 pracje w ŁODZI.Niestety niewiem dokładnie w którym szpitalu. Jak ja rodziłam pracowała jeszcze w Brzezinach.Bardzo żałuję że już nie.Super kobitka.
 
witajcie mamusie...ja mojego synka urodziłam w Centrum Zdrowie Matki Polki w ŁODZI, co prawda było to 5 lat temu,ale mam średnie wspomnienia:-(.Mój poród zakończył sie cesarka,na która obudzony w środku nocy pon doktorek...tak mi przeciachał brzuch,ze szkoda gadać:no:.Pielęgniarki tez średnio były sympatyczne.Na oddziale noworodkowym już było oki,super opieka nad nami i dzieciaczkami:-),jedyne co mi sie tam nie podobało to możliwość nie kończących sie odwiedzin i przesiadywania tabunów rodzin na salach ,a przecież wiadomo ze spokój przede wszystkim wtedy potrzebny i mamusiom i dzieciaczkom:-).
 
U mnie nie wolno było wynosić dzieci za oddział. Tatusiowie i dziadkowie widywali dzieci na chwile przy drzwiach. Nie mogli też wchodzić na oddział.Chyba że ktoś dała w łapę. Tak przy mnie rodziła i jej mąż jako jedyny mąż z 8 mógł wejść i siedzieć przy niej.Babcie dziecka też.
 
Ja moge wszystkim polecic mojego lekarza prowadzacego- dr Krekore.Jest niezwykle mily i delikatny.Zawsze moge do niego zadzwonic gdy mam jakies watpilwosci czy pytania.Polecil mi go kiedys moj znajomy lekarz internista.Zawsze slysze o nim bardzo pozytywne opinie.Krekora pracuje w CZMP dlatego wlasnie tam zamierzam urodzic.Jesli udaloby mi sie rodzic w obecnosci mojego lekarza to bylabym szczesciara :cool2:Martwi mnie tylko na jaka polozna trafie...wiadomo ludzie sa rozni, niektorzy wykonuja swoj zawod z powolania a niektorzy robia to co do nich nalezy i nie wkladaja w to serca :-(
 
Drogie Panie!
Jestem aktualnie w trakcie zbierania materiałów do swojej pracy magisterskiej, w której zastanawiać się będę nad obrazem szpitala "Matka Polka" w opowieściach rodzących tam kobiet. Jeżeli któraś z Was Drogie Panie miałaby czas, aby napisać mi o swoich doświadczeniach związanych z porodem i pobytem w Matce Polce, to byłabym ogromnie wdzięczna. Każda taka opowieść będzie dla mnie ogromną pomocą. Podaje e-maila, gdyby któraś z Pań chciała mi przesłać bezpośrednio.
Z góry bardzo dziękuję.
Maria Węgrzynowska
mwegrzyn@o2.pl
 
Tak,tak ja moge polecic bardzo dobrą dr.BudeckąJest ordynatorem w Madurowiczu a prywatnie przyjmuje na ul.Zielonej i na ul.Wigury(do 23 w nocy nawet)
Jak ktos chciałby numer tel to podam na maila.
Polecam
 
reklama
Ale dr. Baś-Budecka nie jest położną tylko lekarzem ginekologiem-położnikiem. A na ktorym oddziale jest ordynatorem? Bo ze stanu mojej wiedzy wynika, że żadnego połozniczego o ile wiem... Ale może coś się zmieniło? :confused::sorry2:
Jedno potwierdzam na 100%, że to dobry lekarz i świetny diagnostyk USG.
 
Do góry