reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Hej dziewczyny :-), mam pytanko, czy któraś z Was jest pacjentką dr Wilińskiego z Madurowicza? Proszę o jakieś informację o tym lekarzu, czy będąc jego pacjentką z gabinetu prywatnego muszę "dodatkowo opłacić" jego obecność przy porodzie?
 
reklama
Polecam gorąco dr.Agatę Karowicz-Bilińską z Madurowicza.
To wspaniały ginekolog i położnik. Prowadzi moją ciążę od samego poczatku i jest zastępcą OCPU :-):-):-)
 
Najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam - Adam Jerzyński z madurowicza. :-):-):-)Przyjmuje też prywatnie w Medpulsie na Łanowej 4.
Położnik, świetny fachowiec, specjalista od ciąży powikłanej, lata praktyki w Stanach. Poza tym to po prostu świetny facet, poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, dokładny i absolutnie godny zaufania. Prowadził moją ciążę i robił cesarskie cięcie :-):-):-).
 
Dziewczyny ,mam pytanko:
Czy któraś z Was zna może dr Niwalda z CZMP?
Jakie są Wasze opinie na temat kliniki niepłodności w CZMP oraz na temat w/w doktora.
Jest to dla mnie dosyć ważne.:tak:
Pozdrawiam i dziękuję:):tak:
 
Kiniusiu nie polecam tego lekarza!!!!!!!!!
Żona mojego szwagra miała problemy z nieplodnością i leczyli sie u niego..... Wreszcie im się udało i zaszli w ciążę
ale zarodek źle się rozwijal i obumarl w 9 tygodniu ciąży.
Dziewczyna musiała mieć łyżeczkowanie... oczywiscie zabieg przeprowadzal Niwald... po zabiegu goraczkowała, itd.. chyba po 2 dniach lekarze zrobili usg i okazało się,że macica nie jest dokladnie wyczyszczona i stad goraczka.....
A dr Niwald powiedział do mojego szwagra,że to poprostu błąd w sztuce :angry::angry::angry::angry::angry:
Brak słów :no::no::no::no:
 
Podciągnę troszkę temat do góry:tak:.
Dziewczyny ,powiedzcie mi coś na temat dr Baradyna.
Będę przeogromnie wdzięczna.:-)
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny ,mam pytanko:
Czy któraś z Was zna może dr Niwalda z CZMP?
Jakie są Wasze opinie na temat kliniki niepłodności w CZMP oraz na temat w/w doktora.
Jest to dla mnie dosyć ważne.:tak:
Pozdrawiam i dziękuję:):tak:


Ja nie zgadzam sie ze złymi opiniami na jego temat. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem, który jest bardzo konkretny a nie śmiejący się bez przerwy i żartujący jak niektórzy. Jest troszkę małomówny ale gdy się go o coś zapyta to wszystko wyjaśni bez problemu. My z mężem leczyliśmy się przez
lata na niepłodność. Zaczeliśmy w poradni niepłodności w ICZMP a teraz prywatnie bo godziny nam nie pasowały. Zrobił wszystko co mógł i to po kolei wszystkie badania, od podstawowych do zabiegów. Teraz jestem w tygodniu ciąży którą oczywiście on prowadzi. Leżałam też miesiąc w szpitalu w ICZMP w 7 tygodniu i uratowali mi ciążę! :-) A dr Niwald zaglądał codziennie choćby spytać czy bardzo się nudzę ;D Polecam go z czystym sumieniem. :tak::tak: :tak:

Dużo osób twierdzi że jest gbur i niekulturalny ale proszę uwierz mi, że to brednie. On jest poprostu spokojny a nie śmiejący się z byle powodu. Leżałam w szpitalu bardzo długo i więcej widziałam tam "chorych" ludzi (pacjentów) a nie lekarzy. to z nimi głównie jest problem, gdy są najmądrzejsi na świecie i znają się lepiej od lekarzy. A to oni mają na sobie ogromną odpowiedialność i naprawdę żaden na szkodę nie działa nigdy. A o łyżeczkowaniu czytałam, że takie sytuacje zdażają się największym sławom gdzy macica nie jest jeszcze dobrze przygotowana do zabiegu.
 
Hej dziewczyny :-), mam pytanko, czy któraś z Was jest pacjentką dr Wilińskiego z Madurowicza? Proszę o jakieś informację o tym lekarzu, czy będąc jego pacjentką z gabinetu prywatnego muszę "dodatkowo opłacić" jego obecność przy porodzie?

Dr Wiliński prowadził moją drugą ciążę a właściwie jej końcówkę. Z czystym sumieniem mogę go polecić jako świetnego lekarza a także człowieka. Bada dokładnie, jest bardzo sympatyczny i taki ludzki. Byłam u niego na dwóch ostatnich wizytach przed porodem, za jego obecność przy porodzie nie płaciłam ani grosza. Gdy leżałam już na sali z noworodkami pan doktor mimo że nie miał obchodu i tak przychodził do mnie dowiadywać się jak się czuję. Generalnie jest to lekarz dzięki któremu poród i pierwsze dni po porodzie wspominam super.
 
reklama
Czesc Dziewczyny jestem nowa, za bardzo nie wiem jak sie poruszac na frum itp. Mam jednak pytanie jestem w 36 tygodniu ciazy zamierzam rodzic w Madurowiczu czy moze ktoras z was orientuje sie czy znieczulenie w tym szpitalu jest odplatne??
 
Do góry