reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Rodziłam w Raszei prawie 2,5 roku temu . Pielęgniarki z porodówki rewelacyjne. Uprzejme i bardzo pomocne, szczególnie przy nauce karmienia. Przybiegały na każdy dzwonek, nawet w środku nocy !!! . Miałam cesarkę i mimo to dziecko przyniesiono mi od razu jak się wybudziłam namawiając do karmienia....Byłam pod opieką fantastycznego lekarza, doktora Dmochowskiego :tak:. Żałuję, że poznałam go dopiero na porodówce. Przez całą ciążę chodziłam prywatnie na wizyty do doktor Schwarz...Może i dobra specjalistka, ale zimna, wyrachowana co w całej rozciągłości pokazała w trakcie porodu. Np. badała rozwarcie w trakcie skurczu, a jak ją prosiłam, żeby chwilkę z tym poczekała, to odpowiedziała mi, że trzeba było myśleć, że będzie bolało jak decydowałam się na dziecko :wściekła/y:.. Dobrze, że jej za poród nie zapłaciłam , bo jak tylko się zorientowała, że jednak nie zamierzam przestała się mną interesować( pojechała do domu) i opiekę nade mną roztoczył doktor Dmochowski będący akurat na dyżurze :cool2:. Anioł i na dodatek z poczuciem humoru :-) !!!

Minus dla Pań pielęgniarek z oddziału noworodkowego, które z łaską wydawały ubranka dla maluszków obsikujących się wg ich nader często :baffled:...
Minus za niewygodne łóżka na oddziale poporodowym, z których podniesienie się po cesarce graniczyło z trudem...

Ogólna ocena , to 4 .
Być może teraz jest lepiej...czekam an recenzję mam, które już niedługo odwiedzą ten oddział ;-)
 
reklama
Witam!
Mam pytanie do mam które rodziły na Lutyckiej...Które położne są warte polecenia, i czy są tam jakies stawki, czy po prostu danej Pani się trzeba zapytać?

I jeszcze jedno...czy któraś z Was była prowadzona przez dr Dmochowskiego?

Dr Dmochowski robił mi cesarkę :tak:. Rewelacyjny lekarz, bardzo miło go wspominam !!! Przy następnej ciąży będę do niego "chodziła" na bank :tak:
 
Dr Dmochowski robił mi cesarkę :tak:. Rewelacyjny lekarz, bardzo miło go wspominam !!! Przy następnej ciąży będę do niego "chodziła" na bank :tak:
a jesli można wiedzieć gdzie ta cesarka sie odbyła? jeszcze w raszei czy juz na lutyckiej? i czy dr ma moze jakaś położna która poleca? pytam tu bo mysle ze w tak wczesnej ciazy jak moja pytanie lekarza o to moze byc troche smieszne
 
Cesarkę miałam w Raszei, cały poród tam się odbywał. Wtedy jeszcze doktor Dmochowski tam pracował...bo teraz na Lutyckiej tak ?
 
Teraz juz na Luytckiej. Troche mnie to wszytko narazie przeraza i przygnebia.Niby wiem ze wszystko bedzie dobrze, ale codziennie budze sie z mysla ze cos bedzie nie tak, a konretnie ze kolejny raz poronie. Masakra. Normalnie boje się kłaść spać!
 
Z tego co wiem to moja kolezakna, która od 14 lat choruje na cukrzyce poleca dr Ożogowska (Ożegowska?) nie pamiętam dokładnie nazwiksa
 
Witam!
Mam pytanie do mam które rodziły na Lutyckiej...Które położne są warte polecenia, i czy są tam jakies stawki, czy po prostu danej Pani się trzeba zapytać?

Ja 31 stycznia rodziłam na Lutyckiej. W zasadzie trafiłam tam przypadkiem i jestem z tego bardzo zadowolona (izba przyjęć na Polnej po raz drugi dostaje ode mnie dużego minusa).
Nie miałam żadnej znajomej położnej, w ogóle nikogo tam nie miałam. Poród przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Położne były przesympatyczne. Przede wszystkim nie czułam się tam zostawiona sama sobie. Cały czas ktoś zaglądał, pytał, sprawdzał postęp akcji porodowej. Plus również za bezpłatny poród rodzinny.
Po porodzie też nie mogę narzekać na opiekę. Pomimo wielu porodów położne często zaglądały, sprawdzały brzuch i krocze.
Na oddziale położniczym też było ok.
Generalnie polecam. Gdybym miała jeszcze raz rodzić, to mając porównanie Polnej i Lutyckiej, wybieram Lutycką.
 
Może nie z Piątkowa i Winograd, ale polecam dr Dmochowskiego. Co prawda to moja pierwsza ciaża, ale 3 lekarz-jestem raczej wymagająca. A on dostaje ode mnie 5+!
 
Ja chcę rodzic tam gdzie będzie dr Dmochowski, mam już niewiele czasu (termin na 22 kwietnia) a właściwie nie rozmawiałam z doktorem na ten temat. Troche w ogóle zbio mnie z tropu, bo ja miałam zamiar rodzić w Raszei ze względu na niego a tu nagle on juz nie pracuje. Chyba jednak wybiorę Lutycką. A wie ktoś może ile dr Dmochowski bierze za obecność przy porodzie, jeśli nie miałby akurat dyżuru?
 
reklama
Nie mam pojęcią jeśli chodzi o stawki. Swoją droga mam jeszcze sporo czasu.
Ale z tego co wiem to dr Dmochowski przyjmuje teraz na Lutyckiej. Z reszta bede 12 miała wizyte to sie moge dowiedziec.
Od Zony kuzyna dowiedziałam sie ze jak ona rodziła to opłaciła polozna, która polecił dmochowski...ale to bylo 3 lata temu w raszei. jak jest teraz jeszcze nie wiem.
a moze któras z was wie?
 
Do góry