reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Witam, wszystkie dziewczyny.
Jeśłi chodzi o szpital to ja rodziłam w Raszei i jestem bardzo zadowolona. najpierw tydzien leżałam na patologii ciąży , bo byłam po terminie następnie przeniesiono mnie na porodówkę i wywoływano mi poród. (dostałam kroplówkę) Przez cały czas informowano co się ze mną dzieje i na jakim etapie jest poród, lekarz był uprzejmy. Wszystko trwało 4 godziny. Mąż był przy porodzie.
 
reklama
Witam ponownie. Ja rodziłam w św. Rodzinie w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Dodam, ze nie płaciliśmy żadnej położnej ani lekarzowi ( chociaż pieniądze na wszelki wypadek wzielismy z sobą ). Zajęło mi to prawie 20 godzin bo wody mi odeszły w 37 tygodniu i organizm nie był przygotowany na poród ale nie mogę nic złego powiedzieć o pobycie w tym szpitalu. Szpital jest nastawiony na naturalne porody ( ale uwazam ze to dobrze ) i na naturalne karmienie. Dziecko nie leży z matką, tylko przynoszone jest na karmienia ( ale po porodzie jak kobieta ma te dwie czy trzy doby na dojście do siebie to potem w domu ma więcej sił dla siebie i maleństwa )
Polecam też szkoły rodzenia. Naprawdę dużo informacji uzyskaliśmy już tam. Im mniej jest niewiadomych tym lepiej chyba znieść poród bo mniej rzeczy może cię zaskoczyć ( chociaż oczywiście każdy poród i każda kobieta jest inna )
Dzień wczesniej moja koleżanka rodziła na Lutyckiej i też podobno jest tam miło ( na tyle na ile może być przy porodzie : ))Szpital jest po remoncie, dziecko od razu masz tam przy sobie ityle na ten temat
Życze wszystkim przyszłym mamom szybkich porodów ( chociaż najwazniejsze jest zdrowie naszych pociech bo o porodzie naprawdę szybko się zapomina )
I wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU 2008
 
Witam:-)

Ja rodziłam na Lutyckiej.Opiekę podczas porodu i po nim wspominam bardzo dobrze.Rodziłam razem z mężem i to on podtrzymywał mnie na duchu.W czasie gdy rodziłam bylo bardzo dużo porodów ale nie czułam się zaniedbana czy odtrącona.Miałąm bardzo miła panią położną i panią doktor.Miałam mały problem z wypchnięciem małego,gdyż był bardzo duży i wtedy naciśnięto mi brzuch:baffled:Trochę dłużej poleżałam na porodówce z braku miejsca na położnictwie.Dziecko dostałam pierwszy raz po 8 godzinach od porodu.Na położnictwie troskliwie zajęłi się dzieckiem i mną.Codziennie dawali pieluchy,jak nie miał ktoś ubranek dla dzidzi to je też otrzymał.Bardzo miła i fachowa opieka

Pozdrawiam
 
Witam

Szukamy dobrego ginekologa. Lekarza-czlowieka ktory wie jak zaopiekowac sie kobieta w ciazy. Sympatycznego i jednoczesnie dobrego fachowca przyjmujacego na NFZ

Niestety za pierwszym razem nie trafilismy najlepiej i myslimy o zmianie.
Interesuja nasz najlepiej okolice Piatkowa, Winograd.

Z gory bardzo dziekujemy za pomoc :)

Beata i Tomek
 
Witaj
Ja tez zamierzam rodzic na polnej bo moj lekarz jest z tego szpitala a to juz za poltora miesiaca ale przydala by sie polozna czy mozesz podac namiary na ta polozna Iwone Marczak pozdrawaim
 
reklama
Witam wszystkich
Jestem w 7 tc i choruję na cukrzycę. Mieszkam w Koninie i dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej na polnej. Tam będę prowadzona. Chciałabym sie dowiedzieć czy znacie jakichś lekarzy z tamtej poradni godnych polecenia bo ja zupełnie nie mam pojęcia
 
Do góry