reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Witam wszystkich. Jestem w pierwszym trymestrze ciąży a dokładniej w 6 tygodniu. Napewno chce rodzić na polnej, ale szukam jakiegoś lekarza prowadzącego. Czy wiecie coś o dr hab. Ropackiej. Podobno przyjmuje na polnej na kasę chorych i na tęczowej ale prywatnie. Ile taka przyjemność u niej kosztuje?? Prosze o pomoc, bo narazie to jestem kłębkiem nerwów.
 
reklama
A ja byłam 13 miesięcy temu i jestem zadowolona. Jedyne co to faktycznie można sie przyczepić do kobiet z oddziału noworodkowego i do tego, że nie ma łazienek w pokojach ale tak poza tym to wszystko na plus.
 
Moniczka191 u dr Ropackiej byłam na USG w 20tyg i płaciłam 200zł wizyta nie wiem ile kosztuje ale jeśli chcesz mogę ci podać nr tel. do tej prywatnej przychodni

Pozdrawiam
 
PROSZĘ OMIJAJCIE DR MARKUSZEWSKĄ Z KLINIKI PROMIENISTEJ SZEROKIM ŁUKIEM.
Strasznie nie miła, na wstępie do USG razem z mężem zostaliśmy wyzwani po co przyszliśmy, że USG to nie zabawa, że dziecko się nagrzewa jak w mikrofalówce. W czasie przeprowadzania USG nie mówiła co widać na monitorze tylko szyderczo rzucałą"a to co to jest, widzicie??". Zachowywała się jakby łaskę robiła że nas przyjęła, a w końcu nie mało kosztuje u nich USG.
Ja nikogo nie polecam, miło zostałąm przyjęta w LUX MED na Roosevelta przez dra Urbaniaka.
Pozdrawiam
 
Ja mam odmienne zdanie na temat pani Markuszewskiej w 25 tygodniu nie czułam ruchów maleństwa,więc wraz z mężem pojechaliśmy na Promienistą bez wcześniejszego umawiania się na wizytę...Dyżur miała właśnie pani dr. Markuszewska,która mogła nas nie przyjąć,mimo braku czasu wcisnęła nas i zrobiła mi USG,po czym przepisała mi bez niczego receptę na niezbędne leki. W trakcie wykonywania badania pokazywała mężowi dokładnie gdzie co jest. Ja odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Co prawda jest to tylko moje wrażenie i każdy ma prawo do własnego zdania.


Jeżeli chodzi o lekarza przed którym można przestrzec innych jest MAREK DANIEL!!! To zwykły wyłudzacz pieniędzy...Byłam u niego na 5 wizytach,każda co 2 tygodnie i każda 100 złotych. Na każdą wizytę zażądał świeżych wyników badań,co raz to nowszych i kosztowniejszych,bo o skierowaniu można było pomarzyć. Ciągle wymyślał coraz to nowsze lekarstwa na które wydałam fortunę,myśląc,że biorę je dla dobra dziecka,gdyż nie wszystko jest ok,a jak się później okazało Daniel przepisywał leki by "uspokoić" przyszłe matki...W końcu wypisał mi przekaz na USG do kliniki Św.Rodziny poszłam tam ze "Skierowaniem",które okazało się płatne.NA ostatniej mojej wizycie,która przelała czarę goryczy podczas badania,zobaczyłam,że wyciąga rękawiczki i wziernik <metalowy> z szafy,a po badaniu szybko zniknął za parawanem,kiedy ubrałam się zobaczyłam jak rozwiesza rękawiczki,które są przecież jednorazowe rozwiesza na mini sznurku,a wziernik wkłada pod wodę i myje go...Możecie wyobrazić sobie moje oburzenie gdy to zobaczyłam...Przez takie zaniedbanie można zarazić się nie świadomie HIV-em albo i Aids,oraz różnymi innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. ;/
 
Nie mam pojęcią jeśli chodzi o stawki. Swoją droga mam jeszcze sporo czasu.
Ale z tego co wiem to dr Dmochowski przyjmuje teraz na Lutyckiej. Z reszta bede 12 miała wizyte to sie moge dowiedziec.
Od Zony kuzyna dowiedziałam sie ze jak ona rodziła to opłaciła polozna, która polecił dmochowski...ale to bylo 3 lata temu w raszei. jak jest teraz jeszcze nie wiem.
a moze któras z was wie?


jak ja zapytałam Dmochowskiego ile kosztowalaby jego obecnosc przy porodzie to mnie wysmial co za bezsensowne pytania mu zadaje, to jest zloty czlowiek i polecam go wszystkim ciezarnym mamuskom, ale jesli bedzie wszystko dobrze to raczej on przy porodzie nie bedzie tylko polozna jakas
 
No to super. Cieszę się, że ktoś odpowiedział. teraz już nic nie wiem. Skoro Dmochowskiego nie będzie przy porodzie jeśli wszystko będzie w porządku. A ja mam tą caą bakterie streptococcus agalactiae i się boję że cos może pójść nie tak. Nie wiem teraz czy z nim zagadywać o obecność przyu porodzie, czy mnie wyśmieje:confused:
 
Wiatm. Ja jestem w 16 tc. Moim lekarzem prowadzącym jest M.Dydowicz. Nie wiem w którym ze szpitali,ale chyba na Polnej pracuje. Ja juz podjęłam decyzję o porodzie i pójdę do Świętej Rodziny bo Polna ma u moich koleżanek same negatywne opinie. Choćby z tego wzgl. ze dziewczyny,które miały ciąże niezagrożone i miały rodzić naturalnie, po długim oczekiwaniu na akcje porodowe byly zmuszone rodzić : jedna przez cesarkę, a drugą tak wymęczyli że na końcu miała kleszczowe a ona sama dorobiła się krwiaka w macicy, który wytworzył się właśnie w trakcie kleszczowego. Chcę się tylko dowiedzieć czy któraś z Was wie cos o panu doktorze Dydowiczu? Pozdrawiam:-):happy::biggrin2:
 
Chcę się tylko dowiedzieć czy któraś z Was wie cos o panu doktorze Dydowiczu? Pozdrawiam:-):happy::biggrin2:

witam, ja jeszcze nie jestem w ciąży, dopiero w trakcie przygotowania do staranek :tak::-D:tak: i też chodzę od niedawna do dr M. Dydowicza i w sumie też bym była zainteresowana jakimis informacjami o tym lekarzu ???? w tej chwili chodze do niego państwowo, a Ty Małgorzto S.. ???? i jak długo już chodzisz do niego ???
 
reklama
jakbyście szukały informacji o dr. Przygodzińskim to chętnie odpowiem. to był mój lekarz prowadzący, pracuje w Raszei, w przychodni studenckiej na piątkowie a prywatnie na ratajach na os. Piastowskim.
 
Do góry