reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

jejQ :szok: ja byłam w grudniu w Raszei na patologii ciąży, rodzić mam za jakieś 2-3 tyg i nie wyobrażam sobie innego miejsca !!!
najlepsze położne na świecie !
nigdzie nigdy nie miałam tak miłej obsługi.....
poza tym rozmawiałam z mamami które już tam rodziły i wszystkie mi polecają Raszei. Lutycka też jest dobra pod względem personelu i stamtąd też jest mój lekarz, ale i tak nastawiam sie na R.
pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę wszystkim mamusiom - przyszłym i obecnym :-)
 
reklama
Dobrze trafiłas na Polna tam sie Toba zajma jak trzeba miła fachowa pomoc trzymam kciuki.
Poleca Iwonke a szpital wierzvcie mi jak kazdy sprzet super nie ma co narzekac.To juz od mamy od nas zalezy jak sie zacznie cios dziac jak walczyc zeby było ok. nigdy nie badz bierna pytaj zadaj a powiedza
 
Hej
Co osoba to inna opinia, każdy po swoich przeżyciach chwali lub narzeka, ale tak to jest co kobieta to inne doświadczenie. Na temat Polnej słyszałam same dobre rzeczy, natomiast jak czytam opinie tutaj to zastanawiam się czy to mowa o tym samym szpitalu:-). Natomiast odnośnie Raszei słyszałam złe opinie, koleżanka rodziła w zeszłym roku, ze względu na wiek powinna mieć z góry cc, tym bardziej że było nieprawidłowe ułożenie dziecka,niestety lekarz który zresztą ją prowadził od samego początku, a i wcześniej przez kilka lat od jej pierwszej ciąży, nie raczył nic zrobić by urodziła przez cc.Męczyła się okropnie, ponacinali ją a szwy musiała sama wyciągać gdyż juz po porodzie położna ominęła kilka. Tak więc bez względu na to na jaki szpital się zdecydujemy, wszystko będzie zależało od osoby pod której ramiona wpadniemy.
Ja zdecydowana jestem z Mężem na Polną, mimo tych złych opinii.W kwietniu się okaze co będzie.
Pozdrawiam
An
 
Witam!:-)
Jestem w 9 tygodniu ciąży i prowadzi ją dr Jacek Swat.
Czy któraś z Was słyszała może opinie lub chodziła do tego lekarza?
 
Witam

Ja jestem w 27 tygodniu ciąży i mam pytanie jak wygląda na porodówce na polnej??sale są jednoosobowe?i ile kosztuje poród rodzinny??no i oczywiście czy ciuszki dla maleństwa trzeba mieć swoje czy tylko na wyjście potrzeba??wiem że dużo pytań ale mam nadzieję że ktoś mi odpowie

Pozdrawiam serdecznie;-);-);-)
 
Sale jednosobowe b. ładne łozko super ,rodzinny 150zł ciuszki swoje tylko na wyjscie .Lepiej miec swoja połozna .Powodzenia
 
Witam!
Mam pytanie do mam które rodziły na Lutyckiej...Które położne są warte polecenia, i czy są tam jakies stawki, czy po prostu danej Pani się trzeba zapytać?

I jeszcze jedno...czy któraś z Was była prowadzona przez dr Dmochowskiego?
 
A jeśli chodzi o porody w prywatnych szpitalach to czy przypadkiem w Certusie nie ma takiej możliwości?
Do lekarki do Certusa chodzi moja bratowa, różnica w naszych ciążach to 3 tyg wieć mniej wiecej jesteśmy na podobnym etapie. Ona w Certusie, ja u dr Dmochowskiego.
 
reklama
Moja przyjaciółka tam czyt. Raszeja rodziła (końcówka stycznia) i bardzo chwaliła opiekę, mimo, że poród był trudny (16godz) i po porodzie nie było jej łatwo (psychicznie) położne i cały personel według niej bardzo pomógł jej w trudnych początkach.
ja też tam bym chciała rodzić, choć mój lekarz z lutyckiej namawia mnie właśnie na Lutycką, ponoć też przyjazny szpital:tak:
Zobaczymy testować będę już za 4tygodnie:tak:
 
Do góry