reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

ja rowniez polecam z czystym sumieniem dr Papieża (przyjmuje na pabianickiej ) swietny lekarz natomiast jezeli chodzi o szpital to jak dla mnie tylko brochow gdy byłam w ciazy z corka bardzo chciałam rodzic na kaminskiego ale gdy pojechałam tam z bardzo obfitymi upławami i strasznym bolem podbrzusza w 41 tyg ciazy i powiedzieli mi ze mnie nie przyjma bo nie ma miejsc i zebym jechała sobie gdzies indziej :/
a jak im zaczne rodzic to bede lezec na korytarzu bo nie maja mnie gdzie polozyc yh powiedzialam nigdy w zyciu kaminskiego !!oprocz tego czekałam 4 h w poczekalni az jakis lekarz laskawie mnie przyjmie odrazu mi sie odechciało wszystkiego ale pojechałam na brochow i szczerze polecam ten szpital super opieka połoznych,swietny kontakt z lekarzami dzieciaczkami tez sie znakomicie opiekuja , połozne i doradca laktakcyjny bardzo chetnie pomagaja mamusia przystawiac małego ssaka do piersi jezeli sa jakies problemy z ssaniem to widziałąm na własne oczy jak siedziały z kobieta prawie 2h i pomagały dzidzi odpowiednio złapac piers :) takie miłe wspomnienia z tego szpitala teraz tez chce rodzic wyłacznie na brochowie
 
reklama
Ja z kolei polecam Kamińskiego. W trakcie ciąży miałam ze 3 krwawienia zawsze lekarz mnie dokładnie zbadał, usg itp przepisywał leki i wracałam do domu bo nie było potrzeby hospitalizacji. Jeżeli chodzi o poród to trafiłam naprawdę genialie. do dzis nie wiem jak nazywała się moja położna ale urodziłam dziecko 4,2 bez zadnego nacinania!!! zapytała się czy wyrazam zgode na naciecie a ja jej powiedziałam zeby robiła tak by było dobrze no i naprawde sie spisała:)doradzała mi w jakiej pozycji mi bedzie wygodniej... położna była bardzo wyrozumiała i pomocna mimo iz przez 10 h non stop wrzeszczałam w niebogłosy. (az mi teraz wstyd jak o tym pomysle). Sale porodowe są jednoosobowe, z łazienkami potem przechodzi się na położnictwo gdzie sale są już 2 os ale wyposażone w komode do przewijania z wbudowanymi wanienkami do kąpieli. wszystko jest przytulne i nowe.

moim ginekologiem prowadzacym byl dr Mateusz Tylko. jestem tez bardzo zadowolona. potrafił odpowiedziec na moje kazde pytanie bo z reguły jestem bardzo dociekliwa. Jest tez bardzo miłym czlowiekiem. przyjmuje na fundusz w przychodni na brucknera i na ul kretej (mozna dojechac tramwajem - 6)
 
Ostatnia edycja:
Ja rodzę w sierpniu. Moją ciążę prowadzi G.Myszczyszyn. Jest to anioł, nie lekarz. Ale czy któraś z Was odbierał poród ?
 
ja też polecę dr Myszczyszyna!
Z naszym Bąblem był problem zdrowotny. Nikt nigdzie nie zbył nas stwierdzeniem "trzeba to kontrolować" tj to było u kilku lekarzy i na patologii ciąży wcześniej. A to moim zdaniem "średnie" rozwiązanie,bo panikujący wtedy rodzice mogą się naczytać niepotrzebnie w internecie........
Dr Myszczyszyn jako jedyny zlecił dodatkowe badania (które rzadko wykonuje się w ciąży, bo teoretycznie nie można danych chorób leczyć w okresie ciązy, ale od stwierdził, że będzie można je przynajmniej wykluczyć). Rozrysował nam co się dzieje z małym, dał namiary żeby się skonsultować ewentualnie z chirurgiem dziecięcym, który nas uspokoi itd...
Na pewno jeszcze do niego zawitamy!
 
hej
nazywam sie kasia i odze w marcu 2012. zastanawiamsie nad wyborem lekarza który poprowadzi ciaze i biorę pod uwage tak naprawdę trzech:
dr lisowskiego andrzeja na Jaracza
dr lek. med. Grzegorz Myszczyszyn na dlugosza
albo dr Papiezaz medicovera (tu mam za darmo)

Jest sens płacic za wizyty u któregos z tych wyzej?? jakie macie opinie? i wiecie mozeile kosztuja tam wizyty?
 
reklama
Ja kiedyś chodziłam do dr Golacha, który przyjmował lub nie daj Boże jeszcze przyjmuje, w przychodni na Dobrzyńskiej. Wizyty wspominał jako jedną wielką porażkę. Pomijam fakt, iż doktor nigdy nie zrobił mi USG, a chodziłam do niego przez około 2 lata. Podejście do pacjenta, to raczej szybko, szybko i zmykaj bo po 2 godz. chcę iść już do domu. Na moje szczęście z polecenia koleżanki trafiłam do dr Gosztyły. To lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy.Odpowiada na każde pytanie, pierwsza moja wizyta trwała godzinę czasu. Zawsze mam poczucie, iż może mi poświęcić tyle czasu ile tylko potrzebuje.Badanie USG jest wykonane za każdym razem i szczegółowo opowiedziane. Na każde pytanie zostaje udzielona odpowiedź. Wychodzę spokojna i wiem o co chodzi. Bardzo się cieszę, że właśnie ten lekarz prowadzi moją ciążę.
 
Do góry