reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

WROCŁAW - polecam przemiłą i kompetentną Panią położną, która zdejmowała mi szwy po cc. Przyjedzie i do Was i do dzidziusiów. naprawdę fajny kontakt - Agnieszka Olżańska, 603 249 780.
Co do lekarza mogę polecić mojego prowadzącego - dr. Jarosław Papież, przyjmuje w Mamedzie na Legnickiej.
 
reklama
Hej,dzięki;) Ale chyba podrożalo,bo byłam się pytać i wizyta 80,a usg 60. Niestety do Papieża nie mogę iść,bo on wraca dopiero 7 września. Umówiłaam się do Wojaka,ale teraz mam dylemat,bo naczytałam się złych opinii i że on nawet usg nie robi. Była któraś z Was u niego? Pomóżcie,bo ja nie wiem do kogo iść z racji tego,że nie jestem Wrocławianką i kompletnie się nie znam na lekarzach,a na ginekologach-położnikach to już w ogóle.
 
dziewczyny ja poszukuje we wrocku gina z dobrym usg, chciałabym iść z TŻ-tem i chciałabym, żeby lekarz nam wszystko dokładnie z USG opisał, pomierzył

a rodzić wstępnie mam w planach na kamieńskiego bo mam blisko, ale to póki co ustalenie wstępne :-)
 
czesc,
polecam prof.Gabrysia, przyjmuje przy A.Krajowej 12. Teraz jest na urlopie.
Nie jestem z W-wia i kobiety, ktore spotykam w poczekalni sa z calej Polski.
Swoj drugi porod tez planuje wlasnie we Wroclawiu.
Pozdrawiam!
 
dziewczyny ja poszukuje we wrocku gina z dobrym usg, chciałabym iść z TŻ-tem i chciałabym, żeby lekarz nam wszystko dokładnie z USG opisał, pomierzył

a rodzić wstępnie mam w planach na kamieńskiego bo mam blisko, ale to póki co ustalenie wstępne :-)

Ja polecam dr Wasyla Paslavskiego przyjmuje w Mediconcepcie i jest rewelacyjny!
A rodzić polecam w Trzebnicy :) Szpital i opieka pierwsza klasa i nie trzeba się o nic prosić jak w niektórych szpitalach bywa, położne same przyjdą i pomogą :) Ogólnie poród i pobyt w tym szpitalu wspominam bardzo miło :)

Za poród rodzinny teoretycznie się nic nie płaci :) praktycznie to wygląda tak że kupuje się strój dla taty (partnera) za 20zł :D
 
dziewczyny ja poszukuje we wrocku gina z dobrym usg, chciałabym iść z TŻ-tem i chciałabym, żeby lekarz nam wszystko dokładnie z USG opisał, pomierzył

a rodzić wstępnie mam w planach na kamieńskiego bo mam blisko, ale to póki co ustalenie wstępne :-)

Polecam Ci Tomasza Fuchsa - rewelacja!!
A co do szpitala to Kamieńskiego jest ok - rodziłam tam w maju i opieka była bardzo dobra nade mną i nad moim synkiem też :)
 
Hej;)
Ja może trochę nie do końca w temacie(jak coś to mnie poprawcie),ale też pytanie o lekarza. Tyle,że chodzi mi o ortopedę. Znacie jakiegos dobrego? Ale nie z serii,wszystko ok,następny. Gin kazał mi iść,bo generalnie mam skoliozę, jestem do tego wąska i szczupła, i naturalny może byc koszmarem albo wręcz niemożliwy. Jednak potrzebna konsultacja z ortopedą. Jak znacie jakiegoś, to mi napiszcie;)
Pozdrawiam;)
 
reklama
Czy któraś z Was wie może gdzie teraz przyjmuje dr Saczko? Kiedyś pracowal w przychodni na Krynickiej. I chyba w szpitalu na Brochowie. Ma ktoś aktualne dane? I ile kosztuje wizyta u niego?
 
Do góry