reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Czesc Dziewczyny - Wroclawianki :) prosze Was napiszcie mi w wolnej chwili czy wiecie cos o doktorze Andrzeju Lisowskim - to zastepca ordynatora na kaminskiego, przyjmuje prywatnie na Jaracza. Czy prowadzil ktorejs z Was ciaze? A moze mialyscie z nim stycznosc juz w samym szpitalu na Kaminskiego ? Zastanawiam sie czy jego wybrac jako lekarza prowadzace i czy opiekuje sie potem swoja pacjenta i decyduje szybko o cesarce jesli sa jakies klopoty, czy stoi twardo przy tym ze kobieta musi urodzic naturalnie. Jesli wiecie cos tez o doktorze Wasylu Pasławskim z Mediconceptu to tez prosze o opinie. Dziekuje i pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne Mamuski.:-)
 
reklama
czesc dziewczyny:-)
jestem z innego forum bo z kwietniowki2010, ale mam do was pytanie, szukam lekarza we wroclawiu, bede w polsce za 3 tygodnie i chcialabym bardzo w tym czasie zrobic badanie usg genetyczne, dlatego potrzebuje dobrego lekarza z dobrym sprzetem usg, mozecie mi kogos polecic? zebym mogla zrobic jednorazowa wizyte:-) bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam wszystkie mamuski
 
Proponuję dr. Floriańskiego w medixie. Tylko trzeba się tam umówić z wyprzedzeniem bo do niego są duże kolejki. Jest naprawdę świetny. Jest specjalista od USG na dyrekcyjnej.
 
Cześć dziewczyny
Ja byłam u Dr Paslavskiego ale tylko raz,na badaniu usg 3d w 23 tygodniu ciązy.
Pierwsze wrażenie było pozytywne.Bardzo miły pokazywał nam maluszka w trójwymiarze powiedział płeć,zmierzył obwód główki brzuszka i rozmiary kości udowej.. i właściwie to tyle.Nic więcej się nie dowiedziałam.A to niestety za mało jak na usg polówkowe o czym dr doskonale wiedział.Podzwoniłam sobie po innych ośrodkach robiących takie usg i we wszystkich mi powiedzieli że powinno byc dużo więcej pomiarów.Jak wróciłam do dr i do mediconceptu,bo tam dr przyjmuje dowiedziałam się że oni takich pomiarów nie robią i ze to usg służy tylko do oglądania dziecka w trójwymiarze.Co za bzdura!!Pan doktor bardzo się zdenerwował że śmiem mu wytykać jakieś błędy i nakrzyczał że nie jestem ginekologiem więc się na tym nie znam.(Na szczęści są jeszcze inne instytucje w których można się dowiedzieć wszystkiego.)o dziwo jednak oddał mi pieniądze co było równoznaczne z przyznaniem się do błędu,jednak w baaardzo złym stylu.A ja chciałam jedynie by dokończył usg,na kasie mi nie zależało bo i tak musiałam to usg zrobić.
Szkoda że pomimo doskonałych opini Pan Dr okazał się tak mało profesjonalny.A chciałam żeby mnie prowadził do końca ciąży i odbierał poród w Trzebnicy.
Wielka szkoda
Także dziewczyny jeśli zostalyście oszukane w podobny sposób to walczcie o swoje prawa i nie dawajcie robić się w balona.Płacimy za takie usg niemałe pieniądze i zasługujemy żeby traktowano nas uczciwie.
Pozdrawiam
 
Polecam dr Terese Łopuszańską-Kasperowicz. Pani jest bardzo miła, wizyta przebiega bezstresowo, zawsze dowiaduje się najważniejszych informacji. Przyjmuje w przychodni na Podwalu z NFZ.
 
Witajcie Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi polecić dobrego gina ? - staramy się już dość długo o drugą fasolkę i chciałabym sprawdzić, czy wszystko na pewno jest ok
Monika
 
Czesc Dziewczyny - Wroclawianki :) prosze Was napiszcie mi w wolnej chwili czy wiecie cos o doktorze Andrzeju Lisowskim - to zastepca ordynatora na kaminskiego, przyjmuje prywatnie na Jaracza. Czy prowadzil ktorejs z Was ciaze? A moze mialyscie z nim stycznosc juz w samym szpitalu na Kaminskiego ? Zastanawiam sie czy jego wybrac jako lekarza prowadzace i czy opiekuje sie potem swoja pacjenta i decyduje szybko o cesarce jesli sa jakies klopoty, czy stoi twardo przy tym ze kobieta musi urodzic naturalnie. Jesli wiecie cos tez o doktorze Wasylu Pasławskim z Mediconceptu to tez prosze o opinie. Dziekuje i pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne Mamuski.:-)

ja miałam kontakt z jednym i drugim lekarzem.

dr Lisowskiego poznałam 2 tygodnie temu, gdy znalazłam się na oddziale z silnymi wymiotami. Poniewaz lekarze ginekolodzy do końca nie wiedzieli co mi jest, dr Lisowski sprowadził lekarzy innych specjalizjacjji na konsultacje. Poważnie zajął się moim problemem. Tymbardziej, ze pierwsza ciaze poronilam. Jest na pewno bardzo zabiegany w szpitalu. Widać, że cały ten oddział jest na jego głowie. Niestety nie wiem jaki jest przy porodzie.

do dr Paslavskiego trafiłam po poronieniu. Jest bardzo miły, ludzki, empatyczny. Ale gdy powiedziałam, że chce zrobić jakieś podstawowe badania by dowiedzieć się co mogło być przyczyną, stwierdzil że mam nie robić bo wyląduje w szpitalu psychiatrycznym ... . inny lekarz zalecił mi badania (by wykluczyc infekcje, ktore czesto powoduja utrate ciazy), zrobiłam je i o dziwo z moją psychiką jest wszystko dobrze ;-)
 
Czy ma któraś z Was listę co jest mi potrzebne do porodu na Brochowie?

Leżałam tam na patologii parę dni i zdecydowałam że może być, zwłaszcza że mam tam 10 minut drogi.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Moje doświadczenia z lekarzami nie są najlepsze, a nawet bym powiedziała że to durni idioci. Przez pierwszą ciążę chodziłam do dr Łopuszańskiej, masakra, nigdy więcej na kasę chorych. Wszystkie badania jakie wykonywała najpierw musiała sprawdzić ze swoją kartką. Zupełne lekceważenie pacjenta i jego problemów to norma. Bo przecież na infekcję globulki i przejdzie, a jak nie przechodziło kilka miesięcy to kolejne globulki.
Na położne na które trafiłam na Kamieńskiego na oddziale patologii ciąży to nie chce mi się nawet nic mówić...... .Wszystkie bym stamtąd wywaliła!! Jedna od drugiej to głupsza!! Skurcze w 29t.c. to się zdarza nie ma się co przejmować.
Jak w końcu lekarz zareagował to okazało się że serce nie bije, a leżałam tam dwa dni!! :wściekła/y::wściekła/y:

Dlatego teraz się strasznie boję. Test wykazał że jestem w ciąży i zastanawiam się jakiego lekarza wybrać do prowadzenia ciąży, wiem już że nie będzie ona łatwa.
Na wizycie po połogu byłam u doktora Żórawskiego w Dolmedzie, niby w porządku, zlecił wszystkie badania i mówił że będzie dobrze.
Ale nie wiem czy tak łatwo teraz uda mi się zaufać jakiemukolwiek??
Czy macie jakieś doświadczenia z tymże doktorem?
Byłabym wdzięczna za wszystkie opinie,:happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry