reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Zdec nie znam Żórawskiego, ale jeżeli będziesz nadal poszukiwać to polecam Grzegorza Myszczyszyna z Laser Town.Ja póki co jestem bardzo zadowolona. On pracuje w szpitalu na Dyrekcyjnej. Bardzo ostrożnie podchodzi do ciąży, nie widze u niego rutyny, nie bagatelizuje niczego. Jest zdania, że najmniejszy niepokojący objaw trzeba sprawdzić. Wizyty mam średnio co 2-3 tygodnie, ze względu na to, ze jestem po stracie. Jeżeli miałabyś jakieś pytania pisz na pw a postaram się odpowiedzieć.

Miałam wątpliwą przyjemność poznać kilku wrocławskich ginekologów i dopiero u tego czuje się bezpieczna. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni do samego końca.
 
reklama
witam serdecznie drogie panie moja pierwsza ciaze prowadzil lekarz ze szpitala na chalbińskiego z kliniki powiem ze jestem bardzo zadowolona z niego, przed ta ciaza mialam 2 poronienia i mam mase problemów zdrowotnych. lekarz wysłuchal mnie dokladnie wyslal na konsultacje a pozniej gdy juz rodzilam caly porod kontrolowal chociaz nie mial dyzur po porodzie codziennie mnie odwiedzal i pytal sie o samopoczucie mimo ze nie byl prowadzacym na oddziale. za wizyte bierze obecnie 70 zloty a przyjmuje w pon i pt na żelaznej a w czw. na klinikach. lekarz nazywa sie janusz ślisz. i moge go goraca polecic kazdej kobiecie
 
ja moge polecić dr Tomasza Fuchsa z Dyrekcyjnej jest tam ordynatorem. Jest to moja pierwsza ciąża i z opieki jestem bardzo zadowolona, przyjmuje prywatnie na Armii Krajowej i na Św.Mikołaja. jeżeli ktoś chce namiary piszcie na pw
 
ja moge polecić dr Tomasza Fuchsa z Dyrekcyjnej jest tam ordynatorem. Jest to moja pierwsza ciąża i z opieki jestem bardzo zadowolona, przyjmuje prywatnie na Armii Krajowej i na Św.Mikołaja. jeżeli ktoś chce namiary piszcie na pw

Również szczerze polecam dr Fuchsa - bardzo konkretny lekarz, jestem bardzo zadowolona :tak:To moja pierwsza ciąża, ale wiem, że jeśli będą kolejne to na pewno znów pójdę do niego.
 
Cześć Dziewczyny! To moja reaktywacja na forum. Po 2 latach jestem w drugiej ciąży i jak w tytule wątku szukam dobrego gina. Najlepiej na NFZ. Pierwszą ciążę zaczynałam prowadzić w Corfamedzie, ale nie byłam zadowolona - nie udzielano mi rzetelnych informacji, tylko ciągle zlecano dodatkowe badania (płatne oczywiście). Przypadkiem trafiłam na dr Grzegorza Myszczyszyna, który przyjmował wtedy na NFZ w nieistniejącej już przychodni. Fajny lekarz, mogę naprawdę polecić, problem,że nie przyjmuje już chyba na kasę chorych. Możecie kogoś polecić?
 
reklama
Hej,
Szpital na Brochowie jest zamykany w lipcu, bynajmniej tak było w tamtym roku.
Jak to wygląda faktycznie z wyborem szpitala?
Rejonowy szpital mam w Oławie, ale chodzę we Wrocławiu prywatnie do dr Barwińskiego i chciałabym rodzić na klinikach. Jak tam się dostać?
 
Do góry