reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

reklama
Koleżanka rodziła tam w 2008 i położna wzięła za poród rodzinny 800 zł i to pod stołem :baffled:

Ja rodziłam na Kamieńskiego. Opieka położnej kosztuje tam 600 zł, płatna jawnie, na fundację.
 
ja rowniez rodzilam na kamienskiego i polecam ten szpital
najbardziej ucieszyl mnie fakt, ze za porody rodzinne nie pobieraja oplat

co do ginekologow we wroclawiu polecac nie bede, ale stanowczo odradze przychodnie na ul krętej- hamstwo i buractwo :/
 
Jak na razie mogę się wypowiedzieć w kwestii ginekologa- polecam Artura Madanowskiego, przyjmuje prywatnie na Energetycznej, nie orientuję się, czy na NFZ gdzieś też, wiem że pracuje w szpitalu w Oławie. Jest bardzo miły, rzeczowy, wizyta przebiega bez wielkiego stresu, doktor wzbudza zaufanie, więcej opinii i kontakt znajdziecie bez trudu w sieci. Jeżeli będę w ciąży, to na pewno zostanie moim lekarzem prowadzącym.

Co do porodówek- moja sis rodziła właśnie w Oławie, była bardzo zadowolona z opieki, teraz jest w drugiej ciąży i też ma zamiar tam urodzić. Warunki ok, położne sympatyczne, pomagają przy dzidzi, nie robią nic z łaski. Odwiedzin na oddziale nie ma, co moim zdaniem jest dużym plusem, nikt się nie kręci niepotrzebnie. Oddział ma wyznaczoną salkę odwiedzin.
Koleżanka niedawno rodziła na Brochowie, leżała tam kilka dni na patologii, najbardziej pochlebnie wypowiadała się właśnie o tym oddziale, najgorzej o poporodowym.
Poza tym mam znajomą, która pół roku temu urodziła na Dyrekcyjnej i była zachwycona, bardzo polecała mi ten szpital :)
Swoją drogą ciekawe kiedy przeniosą się na Borowska ??
 
J
Poza tym mam znajomą, która pół roku temu urodziła na Dyrekcyjnej i była zachwycona, bardzo polecała mi ten szpital :)
Swoją drogą ciekawe kiedy przeniosą się na Borowska ??

według mojego gina, który tam pracuje ma to nastąpić w grudniu tego roku, ale jak będzie w praktyce to zobaczymy, bo przenoszą się już 3 lata:-(
 
Czy może któraś z was orientuje się ile kosztuje poród rodzinny na Chaułbińskiego, ponad 3 lata temu kosztował 150 zł. a teraz nie wiem?? będe wdzieczna za odpowiedz
 
reklama
Do góry