reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Ola, ja bym poleciła mojego Zimmera, jest ordynatorem i szefem kliniki na Dyrekcyjnej, ale to nie o to chodzi, tylko po prostu jest swietny i ma serce. Bardzo dobrze prowadził moje trzy ciąże, u mojej siostry cztery, jest świetny w operacjach i leczeniu zachowawczym, niezwykle dokładny i czujny. Tyle ze nie jest tani. Przyjmuje w Medexie na sw. MIkołaja 57 w poniedziałki i srody od 16tej do którejs tam, dokładnie nie wiem.
 
reklama
hej kobitki, dziś i ja si do Was przyłączę.
Jestem w 8 tygodniu ciąży, pełna obaw i nadziei, szukam dobrego ginekologa który by mnie poprowadził, jak narazie byłam u dwóch i z obydwu jestem niezadowolona. U pierwszego byłam w prywatnym gabinecie(dr.Świdrak), koszt jednej wizyty 150 zł a lekarz nie mily, nie mowił co widzi na usg musiałam sama pytać, jak pytałam czy wszystko rozwija się dobrze to się zemnie śmiał ze tak wcześnie to niby co ma być widać?:angry:
Więc poszłam do drugiego lekarza w przychodni państwowej (dr. J.Golach) i trafiłam z deszczu pod rynnę:baffled: Lekarz od wejścia krzyczał na mnie, podczas badania był bardzo niedelikatny a jak się zwijałam z bólu darł się wręcz namnie co ja wyprawiam..
Bolało bo ponoć odkręcał mi macicę z tyłozgięcia- ręcznie, poszarpując.
Potem krzyczał że skoro chodzę prywatnie do innego lekarza to przyszłam do niego tylko wyłudzić zaświadczenie o ciąży i bezpłatne badania laboratoryjne...!
Nie chcę miećjuż z nim nic do czynienia. Więc muszę koniecznie znaleźć lekarza, najlepiej przyjmującego na NFZ, lub niedrogo prywatnie. Ten nie założył mi nawet żadnej ksiżeczki ciąży, o nic nie pytał, tylko krzyczał...
Czytałam już dużo postów z forum ale jeszcze jak by mi któraś z Was kogoś poleciła była bym niezmiernie wdzięczna i spokojniejsza...
Pozdrawiam
 
hej kobitki, dziś i ja si do Was przyłączę.
Jestem w 8 tygodniu ciąży, pełna obaw i nadziei, szukam dobrego ginekologa który by mnie poprowadził, jak narazie byłam u dwóch i z obydwu jestem niezadowolona. U pierwszego byłam w prywatnym gabinecie(dr.Świdrak), koszt jednej wizyty 150 zł a lekarz nie mily, nie mowił co widzi na usg musiałam sama pytać, jak pytałam czy wszystko rozwija się dobrze to się zemnie śmiał ze tak wcześnie to niby co ma być widać?:angry:
Więc poszłam do drugiego lekarza w przychodni państwowej (dr. J.Golach) i trafiłam z deszczu pod rynnę:baffled: Lekarz od wejścia krzyczał na mnie, podczas badania był bardzo niedelikatny a jak się zwijałam z bólu darł się wręcz namnie co ja wyprawiam..
Bolało bo ponoć odkręcał mi macicę z tyłozgięcia- ręcznie, poszarpując.
Potem krzyczał że skoro chodzę prywatnie do innego lekarza to przyszłam do niego tylko wyłudzić zaświadczenie o ciąży i bezpłatne badania laboratoryjne...!
Nie chcę miećjuż z nim nic do czynienia. Więc muszę koniecznie znaleźć lekarza, najlepiej przyjmującego na NFZ, lub niedrogo prywatnie. Ten nie założył mi nawet żadnej ksiżeczki ciąży, o nic nie pytał, tylko krzyczał...
Czytałam już dużo postów z forum ale jeszcze jak by mi któraś z Was kogoś poleciła była bym niezmiernie wdzięczna i spokojniejsza...
Pozdrawiam
Polecam doktora Żórawskiego,przyjmuje w Dolmedzie.Prowadzi całą moją ciąże.Wizyta u niego kosztuje 70 zł,a za usg płaci sie 80 zł.No ale nie robi co miesiąc usg.Pozdrawiam
 
Mam pytanie do tych które rodziły w szpitalu im.Falkiewicza na Brochowie. Jak to się wszystko odbywa,przyjeżdzam na izbę przyjęć,tam badają i co dalej....
Chodzi mi o golenie krocza,lewatywę,czy trzeba mieć swoją koszulę do porodu czy dają szpitalna? :-).
Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje :-).
 
ja rodziłam dzieci na Kamińskiego więc ci niestety nie pomogę. Spróbuj cofnąć się kilka stron wstecz, wydaje mi si tam laski coś opisywały:tak::-)
 
hej kobitki, dziś i ja si do Was przyłączę.
Jestem w 8 tygodniu ciąży, pełna obaw i nadziei, szukam dobrego ginekologa który by mnie poprowadził, jak narazie byłam u dwóch i z obydwu jestem niezadowolona. U pierwszego byłam w prywatnym gabinecie(dr.Świdrak), koszt jednej wizyty 150 zł a lekarz nie mily, nie mowił co widzi na usg musiałam sama pytać, jak pytałam czy wszystko rozwija się dobrze to się zemnie śmiał ze tak wcześnie to niby co ma być widać?:angry:
Więc poszłam do drugiego lekarza w przychodni państwowej (dr. J.Golach) i trafiłam z deszczu pod rynnę:baffled: Lekarz od wejścia krzyczał na mnie, podczas badania był bardzo niedelikatny a jak się zwijałam z bólu darł się wręcz namnie co ja wyprawiam..
Bolało bo ponoć odkręcał mi macicę z tyłozgięcia- ręcznie, poszarpując.
Potem krzyczał że skoro chodzę prywatnie do innego lekarza to przyszłam do niego tylko wyłudzić zaświadczenie o ciąży i bezpłatne badania laboratoryjne...!
Nie chcę miećjuż z nim nic do czynienia. Więc muszę koniecznie znaleźć lekarza, najlepiej przyjmującego na NFZ, lub niedrogo prywatnie. Ten nie założył mi nawet żadnej ksiżeczki ciąży, o nic nie pytał, tylko krzyczał...
Czytałam już dużo postów z forum ale jeszcze jak by mi któraś z Was kogoś poleciła była bym niezmiernie wdzięczna i spokojniejsza...
Pozdrawiam

Ja prowadziłam ciążę u doktora Bloka - przyjmuje na ul. K.Miarki. Za wizytę kasuje 100 zł za każdym razem USG (miałam problemową ciążę). Bardzo delikatny przy badaniu, na początku z dystansem i spokojem odpowiada na każde pytanie, opowiada co widzi na monitorze, później z czasem jak pozna pacjentkę to żartuje :) Ale wszystko w granicach dobrego smaku. Jeśli chodzi o NFZ to przyjmuje w Avicie na ul. Racławickiej ale nigdy nie korzystałam. Dodatkowym plusem jest to, że pracuje w szpitalu klinicznym i gdy jest taka potrzeba nie ma problemu z załatwieniem miejsca. Po porodzie przyszedł nas odwiedzic i dowiedziec się o samopoczucie. W dodatku pracują u niego dwie przemiłe położne.
Tutaj możesz poczytac więcej informacji na temat doktora.

Bardzo Dobry ginekolog: Radosław Blok, Wrocław - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl
 
Ja równiez polecam niezmiennie dr. Bloka .Zresztą moje wywody na jego temat są kilka stron wczesniej :)


co do porodu na Brochowie ( mój pierwszy poród) dostajesz spitalna koszule jak chcesz ,a jak nie to masz swoja .Normalne badanie przed przyjęciem , lewatywa konieczna :/ (tak było prawie 4 lata temu ) golenie ( chyba że w domu zadbasz o to ;)
raczej podejscie mechaniczne ...:/
 
reklama
Hej dziewczyny mam takie pytanko może już któraś z was zamierzających rodzic na Kamieńskiego była tam po "remoncie" i zamawiała usługę akuszerską jak to teraz wyglada?? Zamawiając taką usługę dzwoni sie do Fundacji czy do przełożonej położnych proszę o info.
 
Do góry