reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Byłam u R.Bloka w zeszłym tygodniu na USG na Karola Miarki po prostu nie moge nie zachwalać go... oczywiście 40 minut w gabinecie wszytsko idealnie sprawdzone stwierdził, że to Nasze maleństwo nie ma trzech nóg ;D tylko siusiaka;D... najpierw zrobił mi USG po czym p.gabrysia poszła bo Tatusia który czekał dzielnie za drzwiami (mi z wrażenia się o nim zapomniało)... Doktor jeszcze raz wszytsko pokazał Kamilowi pogratulował syna i w ogole... mam krótką szyjkę macicy i muszę się teraz u niego meldowac co dwa tygodnie kontrolnie ... pytam czy tutaj w prywatnym gabinecie... a on do mnie, że po co prywatnie skoro moge na kontrolę przychodzić państwowo a tym bardziej pieniązki dla synka się przydają... naprawdę GENIALNY LEKARZ...
 
reklama
To ze dr Blok pracuje na klinikach to akurat wiem ( ma tam schede i opinie po tatusiu- naprawde genialnym lekarzu, niestety zmrał ok. dwa lata temu) ginekolog operacyjny to moze z niego nie jest widać ma facet rękę do położnictwa....i życze wszelkiej pomyślności pod jego kierunkim....
co do USG to wiem ze robi je na szpitalnym sprzecie na klinikach...dlatego się pytałam
 
Byłam jego pacjentką. Prowadził mnie całą ciążę, na koniec uznał, ze histeryzuję, mimo że przez dwa dni zgłaszałam w szpitalu bardzo silne bóle brzucha. Moje dziecko umarło wskutek niedotlenienia, a ja trafiłam na intensywną terapię, gdzie leżałam ponad miesiąc. Przetoczono mi 15 litrów krwi, tylko cudem przeżyłam. Nigdy już nie będę miała biologicznych dzieci.
 
Polecam b. dobrą szkołę rodzenia we Wrocławiu, "9 miesięcy". znalazłam ich przez internet, www.szkola-rodzenia.wroclaw.pl, b. fajna położna, interesuje się każdądziewczyną z osobna, bardzo prakytczne rzeczy mówi, można się nauczyćprzewijania, kąpieli na lalce anatomicznej. poza tym luźna atmosfera, można się położyć na materacu albo sako, Polecam.
 
Polecam b. dobrą szkołę rodzenia we Wrocławiu, "9 miesięcy". znalazłam ich przez internet, www.szkola-rodzenia.wroclaw.pl, b. fajna położna, interesuje się każdądziewczyną z osobna, bardzo prakytczne rzeczy mówi, można się nauczyćprzewijania, kąpieli na lalce anatomicznej. poza tym luźna atmosfera, można się położyć na materacu albo sako, Polecam.
;-)))
 
W zeszłym tygodniu miałam wizyte u dr. Bloka i faktycznie jest świetnym lekarzem. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, dokładnie zbadał, przez 30 min robił USG. I przede wszystkim był delikatny czego nie moge powiedzieć o 3 ostatnich lekarzach u których byłam.
 
Ok dodzwoniłam się :-) USG wraz z wizytą kosztuje 100 zł. Szkoda tylko, że nie ma u niego USG 3D/4D :-( Dzisiaj jade na Energetyczną do dr Pająka. U niego USG 3D/4D kosztuje 150 zł ;-) W końcu się dowiem jaka płeć!!!! :-)
 
Witam dziewczyny,jestem listopadową mamą :) Nie mam pomysłu gdzie udać się na poród,co polecacie. Czy ktoś wie czy na brochowie można zamówić położną i ile to kosztuję? Pozdrawiam
 
reklama
Z racji swojego zawodu uslyszalam dzisiaj o Twojej historii (tak mi sie wydaje). Nie moge objac rozumem rozmiaru Twojego bolu. Pomyslalam, ze moze w necie Ciebie znajde wrzucajac oczywiste haslo. Przepraszam, jezeli uwazasz to za impertynencje. Zrozumialam, ze walczysz w sadzie. Zycze Ci duzo sily w walce o Twoja godnosc.
 
Do góry