reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Cześć... dawno mnie tu nie było.... A teraz wpadam tylko na chwilkę.... 15 maja urodziłam synka. Niestety mimo tego że przechodziłam termin i miałam wskazania do cc to we Wrocławiu odmówili przyjęcia mnie ze skierowaniem. Chciałam rodzić na Brochowie, a nie dosyć że odmówiono mi przyjęcia na oddział to powiedzieli mi że nie wiedzą kiedy będą miejsca i że mam czekać aż się coś zwolni. To co sie dzieje we Wrocławiu to po prostu kpina! W końcu urodziłam w Srodzie Śląskiej i mogę z cala pewnościa powiedzieć że małe szpitale są dużo lepsze niż te wielkie miejskie. Położne i lekarze byli cudowni. A Wam dziewczyny radzę się nie nastawiać na rodzenie w konkretnym szpitalu bo możecie się przejechać tak samo jak ja.
Pozdrawiamy razem z małym Kubusiem :)
 
reklama
Gratuluję synka!:) a w Środzie dzwoniłaś wcześniej sprawdzić czy są miejsca, czy jechałaś w ciemno? Ja rodzę za jakieś 6 tyg. też prawdopodobnie cc ze skierowaniem i chyba zacznę przeglądać listę szpitali powiatowych:)
 
Czesc,
Mam pytanko czy ktos wie co potrzeba dla dziecka jesli chodzi o Dyrekcyjna?? Dzisiaj mija mi termin i lekarz powiedzial ze jak nie urodze do poniedzialku to bedzie mnie probowal przyjac do szpitala. Moja dzidzia ciagle sie zastanawia.
 
Joasiek ja rodziłam na klinikach w listopadzie 2006 i za rodzinną salę płaciło się 150 zł. podkłady ligninowe, koszule na zmiane takie białe szpitalne nie były wydzielane leżały na korytarzu i każda dziewczyna mogła brać tyle ile było jej potrzebne:tak: ja miałam ciuszki dla córki ale szpital ma swoje i ubranka i kosmetyki:tak:a w razie problemów z karmieniem mozna dostac mleko dla malucha:tak:ja byłam bardzo zadowolona z tego szpitala a wyprawka to takie pudełka z różnymi próbkami które się dostaje po urodzeniu maluszka:tak:życzę powodzenia
 
bara82
Dziękuję serdecznie za odpowiedź :) Ciągle nie mogę się zdecydować :/ Kliniki czy Kamieńskiego(bez opłat za poród rodzinny) Termin za 3 tygodnie więc chyba jeszcze mam czas na zastanowienie... Pozdrawiam serdecznie :)
 
Z kamieńskiego mnie odesłali dwa razy pomimo tego że było już po terminie pierwszym razem 7 dni a drugim 9, moje koleżanki którym udało się tam dostać co do warunków nie miały zastrzeżeń za to co do personelu to wiele i nie były do końca zadowolone:tak:nie wiem jak jest teraz, ale wiem że jeżeli jeszcze raz będę rodzić to właśnie na klinikach bo byłam super zadowolona, zajęli sie nami dobrze a nie miałąm lekarza prowadzącego z klinik, personel uważam za dobry pomimo tego że łóżko po porodzie było koszmarnie niewygodne:-) polecam i trzymam kciuki za szczęśliwy finał:-)
 
Ja dzwoniłam do Środy Śląskiej, ale jak tam leżałam to powiedziały mi położne że tam za zwyczaj są miejsca. Jakbym miała rodzić jeszcze raz to też bym tam pojechała. We Wrocławiu nie chciałabym rodzić za nic w świecie bo miałam kontakt z dziewczynami które rodziły we Wrocławiu i mówią że rodzi się na akord. 15 rodzących i 2 położne które między nimi biegają. Niestety jest wyż demograficzny. Ja radzę szukać szpitali poza Wrocławiem. Trzebnica, Oława, Środa. Z tego co wiem najlepiej jest w Trzebnicy. Pozdrowienia dla przyszłych mam =]
 
no to ja już jestem PO ..i mogę z czystym sumieniem polecić dr. RADOSŁAWA BLOK z prywatnego gabinetu na ul. KArola MIArki 4 i z przychodni "AAVITA " na ul. RAcławickiej .

OD samego początku prowadził moją drugą ciąże .Robił wszytkie potrzebne badania , był bardzo komunikatywny i interesował sie bardzo moim stanem jak leżałam w szpitalu na patologi a potem tydzień przed cc którą sam wykonywał i sam załatwiał .Załatwił tez miejsce w szpitalu i pełną opieke !

NIE płaciłam mu nic extra !!

BArdzo ciepły i wyrozumiały człowiek ..ze świecą szukać !

jak byście miały jakies pytania to służe pomoca :)


pozdrawiam
l4dy
 
L4dY gratulacje ogromne małego Tymka!!! I pozazdrościc że trafiłaś na tak świetną opiekę. Mnie coś sie kojarzyło że oczekujesz dziewczynki;-) Taka niespodzianka była, czy wiedziałaś już wcześniej?
Jeżeli moje pytania są wścibskie to bardzo przpraszam, nie chciałabym urazic.
Zdrówka życzę dla maleństwa, oby sie zdrowo chowało:tak:
 
reklama
L4dY gratulacje ogromne małego Tymka!!! I pozazdrościc że trafiłaś na tak świetną opiekę. Mnie coś sie kojarzyło że oczekujesz dziewczynki;-) Taka niespodzianka była, czy wiedziałaś już wcześniej?
Jeżeli moje pytania są wścibskie to bardzo przpraszam, nie chciałabym urazic.
Zdrówka życzę dla maleństwa, oby sie zdrowo chowało:tak:


no własnie taka niespodziewajka nam sie trafiła :baffled::laugh2:
maluch 3 dni przed cesarka odwrócił sie jednak z połozenia pośladkowego i pieknie zademonstrował swoje " klejnociki " :laugh2::tak:
...musiał ponieść konsekwencje tego ukrywania siusiaczka ....początki zycia w różu :tak::-p:-D

dziekuje za gratulacje :tak::-)
pozdrawiam
 
Do góry