reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Witajcie dziewczyny:)
Cieszę się, że znalazłam to forum duuużo przyszła Mama może się od Was dowiedzieć:)

Mam pytanie czy może którąś z Was w ciąży prowadził dr Saczko z Brochowa?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czy ktoraś z Was zna doktora Karmowskiego z Wrocławia...prosze napiszcie mi co o Nim sądziecie.....proszę
 
Moja ciąże prowadzi dr Radosław Blok, lekarz do którego przekonałam wszytskie kolezanki z pracy i teraz wszytskie chodzimy do niego .... w tym trzy ciezarne;D... gdy na wizycie pytałam go o porób powiedział mi, że oczywiscie jeżeli to on prowadzi ciąże to bez problemu bedzie dla nas miejsce na Klinikach i wszytskim sam sie zajmie... aha powiedział ze dla pewności pacjentki ze skierowaniem na CC kladzie do szpitała już w 36 tygodniu ciąży... w 24 tygodniu prosi tylko o pojedyncza wizyte w jego prywatnym gabinecie gdyz tylko tam mam USG 3d... bardzo kompetentny dobry i zdecydowanie wart polecenia...
 
Ja polecam Radosława Bloka. Już któraś z dziewczyn pisała o nim. ma gabinet na karola miarki, jest bardzo dokładny. nie czuje się tego że wizyta trwa 10 minut i szybko trzeba sie z tym uporać. U niego w gabinecie siedzi się jakieś 0,5 godziny. dokładnie wszystko sprawadza, mierzy, stara sie zrobić fajne zdjęcia z usg. rozmawia.
naprawdę. cieszę się że na niego trafiłam.
 
Ja polecam Radosława Bloka. Już któraś z dziewczyn pisała o nim. ma gabinet na karola miarki, jest bardzo dokładny. nie czuje się tego że wizyta trwa 10 minut i szybko trzeba sie z tym uporać. U niego w gabinecie siedzi się jakieś 0,5 godziny. dokładnie wszystko sprawadza, mierzy, stara sie zrobić fajne zdjęcia z usg. rozmawia.
naprawdę. cieszę się że na niego trafiłam.
Właśnie dzisiaj u niego byłam na przeglądzie po połogu. Oferował mi że zrobi mi bezpłatnie plastykę i korektę mojego "podwozia" ponieważ czuję dyskomfort przy seksie, a dokładniej, po nacięciu jestem dużo szersza. :sorry2: a wszystko to bezpłatnie :tak:. Naprawdę ginekolog pierwsza klasa.
Naprawdę zna się na rzeczy.
W czasie ciąży zrobił USG i powiedział że nad wargą widzi jakąś kreseczkę, wystraszyłam się że może to zjaęcza warga. Inni ginekolodzy niczego się nie dopatrywali na zdjęciu USG. Po urodzeniu Hani widzę że nad górną wargą ma wyraźny dołek, ale tylko jak zrobi dziubek:tak:.
Druga rzecz to przewidział że mój poród będzie przebiegał z komplikacjami dlatego lepiej od razu zrobić CC, bo będę miała krwotok i że dziecku grozi zaklinowanie się, jednak inni lekarze uparli się że będzie próba naturalnego porodu. Przy 10 cm rozwarcia i po 8 h skurczy po oxy, szykowali salę na CC, moja mama która stała obok zemdlała, a ja błagałam żeby to już się skończyło. Rzeczywiście dostałam silnego krwawienia, dziecko się klinowało, ale dałam radę naturalnie. Ale jak widać R. Blok to wszystko przewidział. Jest świetny.

Polecam szpital na Kamińskiego!!!!!!!! Warunki są rewelacyjne i pomimo tych przeżyć miło wspominam poród. Bardzo miłe stażystki które mi towarzyszyły wspierały mnie na duchu. Wynajełam położną i opiekę zaufanej lekarki dzięki czemu miałam wspaniałą opiekę przez cały poród, ale z opowiadań koleżanek które miały poroduy bez komplikacji wiem, że taka opieka jest i bez żadnych opłat.:tak:
Napewno do drugiego porodu kieruję się od razu TAM!!!!
 
reklama
Do góry