reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

dziewczyny ja rodzilam 2,5 miesiaca temu na kaminskiego i- z samego porodu jestem zadowolona tzn. udalo sie bez pekniecia i naciecia:) :) dzieki poloznej!!! ale opieka potem jest beznadziejna. Radze przygotowac sie i poczytac o karmianiu (dla pierworodek) mi nikt nie pokazal jak przystawic dziecko do piersi...lekarze nie za mili, polozne tez.
 
reklama
Ja miałam planowane cc na Chałbińskiego - opieka szpitalna doskonała, pięlęgniarska na najwyższym poziomie, a babeczki od laktacji chyba nie mogą byc już lepsze (bardziej cierpliwe i kompetentne).

Co prawda Chałbińskiego nie wygląda ciekawie i nie jest tam luksusowo, ale nie dajcie się zwieśc - lepiej miec miec gorsze warunki lokalowe, a najlepszą opiekę dla siebie i dziecka.
 
Ja miałam planowane cc na Chałbińskiego - opieka szpitalna doskonała, pięlęgniarska na najwyższym poziomie, a babeczki od laktacji chyba nie mogą byc już lepsze (bardziej cierpliwe i kompetentne).

Co prawda Chałbińskiego nie wygląda ciekawie i nie jest tam luksusowo, ale nie dajcie się zwieśc - lepiej miec miec gorsze warunki lokalowe, a najlepszą opiekę dla siebie i dziecka.

i ja sie podpisuje rekami i nogami pod twoim postem :tak:

ja sobie to tłumacze ta : nie idę do hotelu ani na wakacje ...szpital wygląda jak wygląda ale za to ma najlepszą obsadę lekarską i położniczą i nawet chyba sprzątaczek tez :-p:tak:

włąsnie mnie czeka ponowna wizytacja w poniedziałek na chałbińskiego :-D:-):tak:
 
Dziewczyny może dacie radę mi poradzić... W lipcu przeprowadzam się do Wrocławia., a we wrześniu mam termin porodu. Poszukuję lekarza prywatnego pracującego także w szpitalu. Niezbyt orientuję się w jakości oferowanych usług:) I jak to jest z położną? Nawet nie mam pojęcia jak ją wybrać.... Czy jeśli będę miała wybranego lekarza to on będzie mi w stanie poradzić jakąś położną? Pozdrawiam
 
Witajc karulus i pozostale kobitki przy nadziei. Moge Ci z czystym sumieniem polecic dr Tomasza Fuchsa, ktory przyjmuje prywatnie na Armii Krajowej 12a/4 (rejestracja 0 500 098 433), a pracuje na codzien na Dyrekcyjnej. To naprawde swietny specjalista, bierze 100 zl, ale w ramach badania masz za kazdym razem USG, zleca inne badania jak czegos sie dopatrzy, itd. Daje swoja komorke, mozna dzwonic kiedy tylko poczujesz potrzebe. Nie jest specjalnie wylewny, ale przyjemny, rzeczowy i zawsze odpowiada na pytania rzetelnie...Zreszta tu sa inne opinie Bardzo dobry ginekolog: Tomasz Fuchs , Wroc�aw - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl .Mi go polecil moj znajomy, ktory rowniez pracuje na dyrekcyjnej. Wiem ze tam warunki nie sa najciekawsze, stresuje sie tym wszystkim, ale dla mnie najwazniejszy jest lekarz...Juz niedlugo sie przekonam, bo mam termin na 31 maja, porod ze wskazaniem do cc, dam znac jak bylo. Powodzenia zycze
 
Aha, co do poloznej to poprosilam dr Fuchsa, zeby mi jakas polecil, ze doplace za dodatkowa opieke. Odpowiedz byla nastepujaca: wiele rzeczy mozna zalatwic bez dodatkowej oplaty, zebym sie nie zamatrwiala, ze opieka w szpitalu mi sie nalezy...wiec ufam...:-)
 
Witajcie. Tez lecze sie u dr Fuchsa i moge go w pełni polecic. Uwazam ze super sprawa jest mozliwosc zadzwonienia jak ma sie jakies watpliwosci i cos sie dzieje. Skorzystalam z tego i dzieki temu nie wpadlam w panike. Naprawe warty jest polecenia. Strona jego gabinetu usgtrojwymiarowe.pl
 
Rowniez polecam Dr Fuchsa. Bylam w polsce na 10 dni. Mialam umowiona wizyte do gabinetu na poniedzialek, czyli dzien przed wylotem. Rano do mnie zadzwonili i odwolali wizyte. W necie znalazlam Dr Fuchsa. Szczerze mowiac myslalam, ze bedzie takiem sobie lekarzem, skoro w naglym przypadku zgodzil sie i umowil mnie na godzine 22. A tu okazalo sie, ze jest wspanialym lekarzem, specjalista w swoim fachu (do tego jakim) i bardzo symapatycznym człowiekiem; mimo poznej pory nie okazywal zadych oznak ze mu sie spieszy czy cos. No naprawde polecam tego pana, bo warto. A usg super jakosci.
 
reklama
Witam :)
Tak przeglądam to forum od jakiegoś czasu... Wielu ciekawych informacji udzielacie... No więc ja również mam pytanko ;) Termin mam już niedługo i zamierzam rodzić na klinikach. Czy poród rodzinny tam jest płatny? Czy szpital coś zapewnia dla maluszka i dla mnie? A może wszystkie rzeczy powinnam mieć własne (podkłady, przybory kosmetyczne dla malucha - np.: gaziki do przemywania pępka itp...) Mój lekarz prowadzący wspominał o jakiejś wyprawce, ale jak to jest w praktyce? Będę wdzięczna za wskazówki :)
 
Do góry