reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
Tipta po porodzie pediatra bada manualnie dziecko przy tobie tzn sprawdza ciemiączka, obojczyki, stawy biodrowe, główkę, osłu****e płucka i serduszko.
Mój synek był dość szczegółowo przebadany bo miał złamany obojczyk, był przyduszony pępowiną i miał dużą żółtaczkę i byliśmy 9 dni w szpitalu. Robili mu echo serca, usg główki, kilka razy morfologię i mocz, kreatyninę, jonogram, poziom glikemii, toksoplazmozę, różyczkę, cytomegalię, torch. Nie wiem czy te wszystkie badania są robione standardowo, ale chyba nie, bo echo robią wybiórczo a usg główki w razie potrzeby. Na pewno każdemu dziecku robią badania przesiewowe.
pozdrawiam
 
ewelaxa no niestety tak:( w każdym razie na 2 pietrze. Ale nic sie nie martw, jak pisałam tłumów nie ma i za każdym razem jak szłam sie umyć na nikogo się nie natknełam. Naprawde te pare dni da się przeżyć:)
 
Dzięki Kati za odpowiedź, nie będę zaskoczona jak się tam znajdę :) wierzę że da się przeżyć i w takiej sytuacji tak jak napisałaś nawet nie zrobiło to na Tobie wrażenia.. ale mimo wszystko jestem zaskoczona, remont remontem ale trochę intymności chociaż pod prysznicem mogliby zapewnić :-) Powiedz jak tam Twoje maleństwo i jak radzicie sobie w domku?
Pozdrawiam cieplutko!!
 
Maly mial na usg szacowana wage 4500 jednak wiekszy sie urodzil ;) prysznice sa faktycznie bez zaslonek ale kto idzie do wc nie widzi kapiacych sie a tak jak kolezanla mowi tlumow nie ma i ja tez nigdy nie natknelamnsie na.jikogo masz cala dobe na kapiel kiedy masz ochote wiec dlatego tlumow noe ma bo kazdy idzie kiedy mu pasuje :) jedynie malego obsypalo bardzo mowia ze silne srodki piorace stosuja i to jetst jedno a dwa jakies hormony z ciazy ivtalkiem po kapieli go traktuja i troszke wysusza wolala bymbjednak swoje ubranka pewnie bysmy tego unikneli papmpersy dada i happy tu sa kremik i chusteczki nawilzajace do woli 10 wkladek na start sie dostaje reszta juz w swoim zakresie mleczko podaja hipp w takich malych biteleczkach hipp laktator medela na oddziale jedyna wada to ten remont stukaja wierca ale zeby bylo ladnie i wygodnie tak byc musi pozdrawiam was wszystkie na porodowce max pacjentek :) z miejscami jest problem
 
ewelaxa maleństwo zdrowe i piękne:) mogła bym się w niego wpatrywać bez końca. Budzi się jak w zegarku co 3 h na jedzonko:) Pielęgniarki powiedziały nam w szpitalu że piękny syn nam sie urodził ale ogromnie wymagajacy ( cięzko im było go uspić). Mysmy już znaleźli na to sposób i jest ok. Już nawet pare razy zostałam sama w domu a strasznie się tego bałam i daliśmy siobie radę także już się tak bardzo nie martwie powrotem mojego M do pracy:) pozdrawiam i życzę powodzenia:)
 
Witam dziewczyny!
Ja też już po, Krzyś przyszedł na świat 17.10:)
Niestety nadal jesteśmy w szpitalu, o męczy go żółtaczka.
Ja osobiście na chwilę obecną jestem zadowolona ze szpitala i z personelu. Czasem jest małe zamieszanie, ale co tam...leżę w 5osobowej sali, ciągle to ktoś nowy się przewija:)jest się przynajmniej do kogo odezwać:)
Jak wrócimy do domku opiszę szczegółowo bardziej co i jak:)
 
Dziewczyny powiedzcie jeszcze proszę jak jest z maluszkami, mogą być cały czas z mamą czy są zabierane i znajdują się w jakiejś innej sali???
 
reklama
Do góry