reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Elutka gdzie jestes? na ktorym pietrze ? ja jestem na 2 w dwu osobowej i tez zoostalismy bo maly ma zoltaczke jak moge z toba sie skontaktowac ? jaki mial wynik bilurbiny ?
 
reklama
czy są tu dziewczyny które chodzily do szkoly rodzenia na kopernika? jakie wrazenia? polecacie?

zastanawiam sie czy sie tam zapisac ale nie wiem czy warto..
 
Na tym temacie forum jest dużo informacji o szkole rodzenia na kopernika, ja sama dużo pisałam i Esi, musisz tylko poczytać trochę w tył. Ja osobiście polecam, a co więcej to jest już opisana :)
 
Ja się nie wypowiem, bo nie chodziłam...ale z tego co dziewczyny tu pisały to były bardzo zadowolone ze szkoły rodzenia.
Chyba wszystkie kopernikowe się już rozpakowały, bo cisza tutaj nastała...:p trzeba chyba obudzić towarzystwo:)
 
Cześć Dziewczyny:-)

Dawno tu nie zaglądałam. Też będę rodzić na Kopernika i wybieram się do tej szkoły. Jestem w 22 tygodniu, tam przyjmują od 26 tygodnia. Ja chciałabym uczestniczyć w tych zajęciach w styczniu. Na wszelki wypadek zadzwonię tam w listopadzie, bo na stronie ani na Kopernika nie widziałam żadnych terminów.
 
Elutka nie wszystkie, tylko niewiele nas zostało :) czytając wasze posty zazdrościmy Wam że jesteście już po i cieszycie swoim szczęsciem :) mam nadzieję, że niedłuo do Was dołączę :-) życzę zdrówka mamusią i pociechą:-)
 
reklama
Do góry