reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Ulala SERDECZNE GRATULACJE !!!
Kawał chłopa :)) Czy na usg podobnie waga wychodziła?
Wypoczywaj, czekamy na dalsze wieści. Cieszę się, ze jesteś zadowolona. Mam nadzieję, że i mnie wkrótce podobne wrażenia nie ominą.
 
reklama
Gratulacje Ulala!!!
Ja też byłam dzis rano na ktg. i prawdopodobnie weszłam po Ulala, leżałam obok drzwi:-)Od kilku dni śledzę forum gdyż wybieram się na poród rodzinny na Kopernika (nie mam stamtąd lekarza).
Po dzisiejszej wizycie przekonałam się aby tu rodzić, choć z drugiej strony nie mam wielkiego wyboru, ponieważ mały ma rozszczep wargi i podniebienia. Mój gin. doradził mi żebym tu rodziła bo jest najlepsza opieka nad takimi dzieciaczkami. Ktg. ok. usg i badanie również, mały waży juz 3300 więc troche dużo.Za tydzień ma się zgłosic na kolejny zapis:happy2:
 
Malutka_krk o ile się orientuję to w Koperniku nie ma sal poporodowych z indywidualnymi łazienkami chyba że już coś po remoncie oddali. Ja po cc byłam na 4-osobowej i niestety salę z łazienką dzielił dłuuugi korytarz. Ale to już było jakiś czas temu i być może teraz coś się zmieniło.
 
Moj lekarz to tez Wolak Roblli cc chodze do niego od 13lat anie znam lepszego i fajniejszego lekarza po cc nie musisz do wc chodic cewnik mam a myje sie na sali nie wstaniesz szybko ciezka sptawa a sale sa rozne gdzie bedzie miejsce to tam ciebie poloza poporodowe sa przed remontem jeszcze wage szacowali na 4500 a urodzil sie wiekszy ale jest zdrowy i to najwazniejsze
 
Ulala gratuluję!
Ja jestem tutaj początkująca pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu Rydygiera ale teraz mam lekarkę z Kopernika i zamierzam tam rodzić tylko tak śledzę forum i ciekawa jestem bo jakoś nie wychwyciłam; ten remont porodówki to już skończony? A jeśli chodzi o sale poporodowe to czy remont już się zaczął? Mam rodzić w styczniu ciekawe czy to już będzie po remoncie? I jeszcze jedno dzieciaczek jest cały czas z mamą czy w jakimś innym pomieszczeniu?
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję wszystkim mamom:) Jestem tu nowa, pomału zapoznaję się z opiniami zamieszczonymi przez was. Termin mam na styczeń. Chciałabym dowiedzieć się od was jak wyglądają badania maluszka po porodzie? Jest to szpital kliniczny i jak rozumiem badania są szczegółowe? Jakie badania wykonano waszym dzieciom? Myślę, że sam poród jest ważną ale nie najważniejszą kwestią. Bardzo zalezy mi na dokładnych badaniach po porodzie i dlatego czekam na informacje od was. Pozdrawiam;)
 
Basiorka to moze trafimy an siebie bo ja mam na 19 termin :)
Tak na drugim pietrze chyba dalej cos robia, jak byłam 3 tyg temu to czesc była zagrodzona
 
reklama
Ulala gratulacje!! :)
Jesli chodzi o remont to na 2 piętrze nadal trwa:( Prysznice są na korytarzu. Są 3 i bez zasłonek ale za każdym razem jak byłam to nikogo tam nie było więc naprawde da się przezyć:) zresztą było mi wszystko jedno wtedy:)
 
Do góry