reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Mam zaświadczenie od ortopedy ze wskazaniami do cc. Wiem, że np. na Ujastku są prowadzone takie kwalifikacje, bo do tej pory byliśmy przekonani z Mężem żeby rodzić tam. Ale im więcej czytam tym bardziej przekonuje się do Kopernika. Mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym szpitalu, więc pozostaje mi normalna droga przyjęcia do szpitala. Stąd zastanawiam się jak to wygląda w Koperniku?
 
reklama
Malutka na Kopernika wyremontowane są jedynie porodówki..poporodowe niestety jeszcze nie i wyglądają tak jak wyglądały..czemu masz zaświadczenie od ortopedy, pytam ponieważ mam dyskopatie i ogólnie problemy z kręgosłupem, byłam u ortopedy żeby się doradzić co do porodu, ale dał mi do zrozumienia, że to nie jest jego "działka" i mi nie jest w stanie pomóc:szok:
Dziewczyny, super że ktg ok:) właśnie raz jak byłam to był ten "piszczący" sprzęt, który przerywa zapis i siedzi się pod nim dłużej:wściekła/y:zobaczymy jak mi jutro pójdzie, wybieram się super wcześnie:)
 
Elutka mój ortopeda wypisał mi bez problemu takie zaświadczenie z dopiskiem "wskazane rozwiązanie ciąży przez cięcie cesarskie". U mnie jest problem z budową miednicy i stawami biodrowymi, ale słyszałam, że poważne wady czy skrzywienia kręgosłupa również są wskazaniem do cc. Poproś swojego ortopedę o wydanie zaświadczenia o stanie zdrowia i kopię dokumentacji medycznej i idź z tym do ginekologa prowadzącego. Powinien Cię skierować do szpitala na kwalifikację do cc i tam już decyzję podejmuje ordynator.
 
No widzisz. Ja jako tako teraz nie chodzę na regularne wizyty do ortopedy, bo sama sobie jakoś radzę ze schorzeniem(ćwiczenia, masaże itp.). Poszłam chyba w 35tc na wizytę do ortopedy u którego wcześniej nie byłam i mnie można powiedzieć spławił..tak jak wcześniej pisałam. No nic...na chwilę obecną bóle mi się troszkę uspokoiły, także może uda się bez większych problemów urodzić nat:)
 
ulala termin z usg mam na 18.10. także jeszcze 6 dni :D a poczekam na Ciebie, raźniej będzie :p kiedy ty masz znowu ktg, bo ja w poniedziałek idę
 
Malutka krk i Misza82 dzięki za informację. Zaraz się pobawię suwaczkami. :)
ulala byłam wczoraj bardzo wcześnie i wyszłam po KTG, USG około 9:30 więc na pewno się na korytarzu minęłyśmy. Były chyba 4 ciężarne :)

Tu są zdjęcia sal po remoncie, które pewnie znacie Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej Collegium Medicum

Nie wiem jak z salami poporodowymi. Pierwszego syna rodziłam w Rydygierze i byłam bardzo zadowolona. Miałam poród rodzinny no i są tam sale jedno, dwuosobowe poporodowe, które dają komfort. Poród szybki, położne miłe i bardzo dużo dobrych opinii na temat ponownie wyczytałam. Teraz mam rodzić w Koperniku. Tu mam lekarza prowadzącego i sama nie wiem czy wrócić do Rydygiera czy zostać tu. hmm a poród tuż tuż :)
 
Czesc dziewczyny:) My już z małym w domku:) jest piekny choć nie obeszło sie bez komplikacji:/ postaram się napisac jakoś jutro dokładnie wszystko bo musimy troche ochłonąc. Trzymam kciuki za reszte mamusiek:)
 
Mama gi ja byłam hmmm największa hehehee w szarym podkoszulku z turkusowa kurtką i jeansy ty byłas może z mężęm >? nie pytałas go czy godzine tam siedziałaś??

17 mam mieć cc więc na IP będę na pewno z samego rana mam być naczco i z badaniami żeby było szybciej więc jak mamy się spotkac to już na górze ja chyba na 2 piętrze powinnam być :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry