reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Dziewczyny miałyście swojego lekarza na Kopernika? Czy to faktycznie pomaga jeśli chodzi o opiekę i traktowanie podczas porodu ?? Pytam ponieważ takie słyszałam opinie, że lepiej mieć, bo jak jest się z "ulicy" to gorzej sprawa wygląda...:confused: Ja mam lekarkę która tam pracuje aczkolwiek chodzę do niej na wizyty prywatnie, a wiem że nie ma możliwości umówienia się na czas porodu z lekarzem, położną. Termin mam na maj więc jeszcze trochę czasu dlatego wolę się wcześniej zorientować co i jak. Dodam tylko, że ciąża przebiega prawidłowo i poród ma sie odbyc siłami natury:-)
A swoją droga, czy są tu jakieś dziewczyny rodzące w podobnym terminie co ja?
 
reklama
Ja miałam swojego lekarza w szpitalu, w dodatku ordynatora... ale oprócz tego, że on mnie ciął przy cc i zaglądnął do mnie 2 razy zapytać jak się czuje i poinformować mnie, że wychodzę (w dniu wypisu) to w sumie nic. I nie byłam jakoś inaczej traktowana, bo byłam pacjentką ordynatora. A wszyscy wiedzieli, bo w karcie ciąży było to przecież napisane. Spotkałam tam dziewczyny, które nie miały swojego lekarza i były traktowane jak ja.
 
Dzięki za odpowiedź, tak tez myślałam, że nie ma to większego znaczenia :)
Ja termin mam na 29 z OM, na 22 wg USG i mam nadzieje, że maj nie zmieni się na czerwiec, bo ani ja ani moi bracia nie spieszyliśmy się żeby wyjść i za każdym razem moja mama miała wywoływany poród :-) oczywiście u mnie może być zupełnie inaczej i na to liczę :)
 
Ja mam podobnie jak dziewczyny, czyli lekarka do której chodzę prywatnie, jest moim lekarzem prowadzącym, też pracuje na Kopernika. Ale wybrałam ją ze względu na to, że ma doświadczenia z cukrzycowymi pacjentkami, a nie dlatego, że pracuje na Kopernika:-)

Co do lepszego traktowania - nic nie słyszałam na ten temat. Chociaż miło zobaczyć znajomą twarz jak bywam tam na wizytach w poradni patologii ciąży:-) W przypadku porodu to poród odbiera ten, na kogo się trafi, więc :-)u także nie ma chyba różnicy.
 
reklama
No nie, lepiej żeby to był maj - co to za przyjemność dla dziecka mieć urodziny 1/6 ;-)

To się raczej na porodówce nie spotkamy, chociaż.... do maja wszystko się może zdarzyć.

Dokładnie :-) Będzie marudzić, że tylko 1 prezent dostał:-D
Z tą porodówką to nie ma się co jeszcze nastawiać, bo różnie bywa.. wiadomo. Mi się marzy tak 15.05 ale oczywiście niech Dziecię siedzi tyle ile potrzebuje, żeby zdrowa była! Jedna z dziewczyn z majówkowego forum w 26tc dzisiaj urodziła bliźniaki, na szczęście zdrowe, samodzielnie oddychają:-)
 
Do góry