reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

Dzisiaj znowu nasłuchałam sie narzekań rodzącej na Kopernika..... im bliżej tym większego mam pietra :(
 
reklama
Anna73 ja też się boję rodzić, ale wolałabym rodzić naturalnie. Boję się też, że będą problemy z przyjęciem do szpitala mimo, że mam z położną podpisaną umowę.
 
ja wychodzę z założenia, że o kazdym szpitalu i lekarzu będą opinie dobre i złe-subiektywna ocena zależna od sytuacji, więc trzeba samemu podjąć decyzję i mieć nadzieję-wierzyć, że wszystko będzie oki:-) a ze się boję jak cholercia, to inna sprawa:-D
 
ehh.. kurcze, miałam rodzić u siebie w mieście na Mazurach, tam gdzie chodzę do lekarza w ciąży ale przeniosłam się do Nowego Dworu Mazowieckiego, czeka mnie cc i teraz nie bardzo wiem co robić, na wizytę do swojej doktór pojadę za jakiś tydzień dopiero no i podejrzewam że nie wypisze mi skierowania do szpitala w Warszawie (o porodówce w Nowym Dworze Mazowieckim są różne opinie i jakoś wolałabym rodzić w Warszawie) no i hm.. przy cesarce planowanej jest przecież wyznaczany termin porodu to teraz mam jeździć po warszawskich szpitalach i pytać gdzie mnie na ten dzień przyjmą? :eek: jestem zielona normalnie i nie mam pojęcia jak to dobrze załatwić, by nie czekać aż dostane skurczy i wyląduje w pierwszym lepszym szpitalu..
 
młoda mamuśka Szpital w NDM jest szpitalem dobrym. Z tego co wiem p. Łepkowska (chyba ordynator) to bardzo dobry ginekolog. Dziewczyny chwalą z nią porody. Jeśli zdecydujesz się na poród w NDM masz pewność, że Cię nie odeślą, bo nie ma miejsca na porodówce. Z tego co wiem to sale pojedyncze są sporo tańsze niż w Warszawie.
Nawet myślałam, żeby tam rodzić, ale, że mój ginekolog od USG jest ze szpitala z Madalińskiego, więc tam mam zamiar rodzić.
 
ehh.. kurcze, miałam rodzić u siebie w mieście na Mazurach, tam gdzie chodzę do lekarza w ciąży ale przeniosłam się do Nowego Dworu Mazowieckiego, czeka mnie cc i teraz nie bardzo wiem co robić, na wizytę do swojej doktór pojadę za jakiś tydzień dopiero no i podejrzewam że nie wypisze mi skierowania do szpitala w Warszawie (o porodówce w Nowym Dworze Mazowieckim są różne opinie i jakoś wolałabym rodzić w Warszawie) no i hm.. przy cesarce planowanej jest przecież wyznaczany termin porodu to teraz mam jeździć po warszawskich szpitalach i pytać gdzie mnie na ten dzień przyjmą? :eek: jestem zielona normalnie i nie mam pojęcia jak to dobrze załatwić, by nie czekać aż dostane skurczy i wyląduje w pierwszym lepszym szpitalu..
Słyszałam że ten szpital jest ok, ale poczytaj opinie na forum
 
Ja mieszkam niedaleko Lubina więc postanowiłam że będę rodzić w CZK Femina, tak samo jak moja siostra, tylko z tym wyjątkiem że ona miała cesarkę "na życzenie", ja chcę rodzić naturalnie.
Byłam tam 3 lata temu gdy siostra leżała i przyznam że szczerze tam jest chyba lepiej niż w hotelu, lekarze są bardzo mili i położne również, do tego jedna z pielęgniarek to moja znajoma więc będę miała do kogo zwrócić się o radę w razie co, jednak z tego co wiem to położne same pomagając pierworódką.
Niestety liczy się to wszystko z kosztami, jak chcesz coś lepiej to płać... ale mam do wyboru albo Feminę, albo niesławne BEMA... gdzie nigdy nie pójdę po tym co moja siostra przeżyła ze swoim synkiem po 2 tygodniowym pobycie po zachłystowym zapaleniu płuc (w szpitalu mały zaraził się pałeczką ropy błękitnej... którą można się zarazić jedynie w warunkach szpitalnych, a najlepsze jest to że kilka tygodni temu jedna z jej koleżanek także wyszła z zarażonym dzieckiem, nie wiem dokładnie jaką miało bakterię ale wiem że czeka dzidzie bardzo długie i ciężkie leczenie;()
Tak więc wolę zapłacić te 1000 zł (tak jest w cenniku), i być pewna wszystkiego;)
 
Widzę, że każda z lipcówek krakowskich rodzi w innym szpitalu. Ja akurat wybieram się na porodówkę do Żeromskiego. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
 
reklama
Do góry