reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

Ja będę rodzić w Św. Zofii na Żelaznej. O każdym szpitalu krążą zarówno dobre jak i złe opinie, to zależy od sytuacji w danej chwili w szpitalu, od rodzącej i podejścia personelu. Najważniejsze to mieć szczęście we wszystkich tych aspektach i szybko urodzić.
 
reklama
Ja będę rodzić w Św. Zofii na Żelaznej. O każdym szpitalu krążą zarówno dobre jak i złe opinie, to zależy od sytuacji w danej chwili w szpitalu, od rodzącej i podejścia personelu. Najważniejsze to mieć szczęście we wszystkich tych aspektach i szybko urodzić.

O, misiowa, to może się spotkamy :) Na kiedy masz termin? U jakiego lekarza prowadzisz ciążę, u kogoś z Zofii?
 
kropa - ja też wybieram się do św. Zoffi, to możne się spotkamy? W sumie podobny termin mamy jak patrzę po suwaczku :) A jaki lekarz prowadzi Twoją ciążę?
 
Ja za namową mojej szwagierki wzięłam, taką co z nią rodziła rok temu. Ale zdecydowałam się bardziej dla spokoju - pewności dostania się do szpitala. Ale z tego co słyszałam to fajne są tam położne - byle się dostać
 
Ja za namową mojej szwagierki wzięłam, taką co z nią rodziła rok temu. Ale zdecydowałam się bardziej dla spokoju - pewności dostania się do szpitala. Ale z tego co słyszałam to fajne są tam położne - byle się dostać

Ja słyszałam to samo, że wszystkie położne są super i jak się rodzi z mężem, to nie ma potrzeby dodatkowej umowy. Najważniejsze, żeby się dostać. Jak nie będą mieli miejsca, to i najlepsza położna nie pomoże :)
 
Ja słyszałam to samo, że wszystkie położne są super i jak się rodzi z mężem, to nie ma potrzeby dodatkowej umowy. Najważniejsze, żeby się dostać. Jak nie będą mieli miejsca, to i najlepsza położna nie pomoże :)
Dokładnie tak, ale póki co śpię spokojnie :) To być może do zobaczenia już wkrótce :)
 
reklama
Do góry