reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

reklama
do dziewczyn z Warszawy - gdzie będziecie rodziły i jak wygląda tam sprawa z opieką i opłatami? ja chciałam rodzić na kasprzaka, ale jak sobie podliczyłam wszystko, to strasznie drodzy są. Jak dwójki są zajęte, to muszę zapłacić 400 za jedynkę...
Interesuje mnie :
- położna
- znieczulenie
- poród rodzinny
- sale jednoosobowe
 
a jest jakas lipcoweczka z krakowa moze ?:) jak tak to prosze o info gdzie wy zamierzacie rodzic w jakim szpitalu , dzieki z gory:)
 
do dziewczyn z Warszawy - gdzie będziecie rodziły i jak wygląda tam sprawa z opieką i opłatami? ja chciałam rodzić na kasprzaka, ale jak sobie podliczyłam wszystko, to strasznie drodzy są. Jak dwójki są zajęte, to muszę zapłacić 400 za jedynkę...
Interesuje mnie :
- położna
- znieczulenie
- poród rodzinny
- sale jednoosobowe

Ja zamierzam na Żelaznej, ceny masz tu: Szpital Specjalistyczny Św. Zofii
Wezmę albo położną, albo salę jednoosobową - bo jak będę miała jedynkę, to M będzie mógł być ze mną, a jak będę miała położną, to już mi M nie będzie taki niezbędny - muszę jeszcze przemyśleć, kto bardziej przydatny ;) Do znieczulenia mam wskazania medyczne, więc miałabym bezpłatnie, ale muszę się jeszcze upewnić u okulisty, ze nie mam wskazań do cesarki (wada wzroku -8,5; -8 dpi)
 
tweenie - ja nie wierze, ze tam trzeba zaplacic za jednoosbowa sale jesli 2 jest zajeta, to sie w glowie naprawde nie miesci! Ja nie znam cen bo w zasadzie ani znieczulenia nie chce zni poloznej. Ja chce po prostu urodzic!! Kurde az sie zestresowalam tym porodem! :(
 
tweenie ja pozostaję wierna Karowej. Umówiłam się z moją ginekolog i mi pokaże szpital, ale muszę najpierw zrobić USG w 30tc., bo pojadę do niej z wynikami.
Od razu mi powiedziała, że ciężko o salę jednoosobową, teraz jest taki boom, że dziewczyny leżą nawet na korytarzach. Jakoś mnie to szczególnie nie przeraża. Położnej nie biorę (ewentualny koszt 1200 zł), dodatkowe znieczulenie kosztuje 400 zł. Poród rodzinny - bez dopłaty.
 
Jak pisałam wcześniej, mam zamiar rodzic na Madalińskiego w szpitalu Św. Rodziny. Położna kosztuje 1500 zł. , a M gratis przy porodzie i tyle mam w pakiecie. Nie wiem co z salą jednoosobową ale chyba wolałabym mieć towarzystwo.

do dziewczyn z Warszawy - gdzie będziecie rodziły i jak wygląda tam sprawa z opieką i opłatami? ja chciałam rodzić na kasprzaka, ale jak sobie podliczyłam wszystko, to strasznie drodzy są. Jak dwójki są zajęte, to muszę zapłacić 400 za jedynkę...
Interesuje mnie :
- położna
- znieczulenie
- poród rodzinny
- sale jednoosobowe
 
reklama
nadia o każdym szpitalu sa opinie dobre i złe, ja już zdecydowałm, że Ujastek-większośc koleżanek tam rodziła, mam blisko, położna i lekarz z Ujastka:-) koleżanka rodziła w grudniu na Siemiradzkiego-wrażenia średnie, chociaz poród miał z tych 'lekkich' i ekspresowy
 
Do góry