reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

Ja rodziłam w Rydygierze w maju.Fajną położną miałam.Na IP bardzo przyjemne przyjęcie.Ogólnie jestem, byłam bardzo zadowolona.Były też bardzo fajne dwie położne ,obie Ewy.Żałuję tylko,że nie trafiłam z porodem na dyżur swojego lekarza prowadzącego ,a bardzo chciałam.Ale dowiedziałam się ,że ma bardzo rzadkie dyżury tam więc i tak nie wiadomo czy w ogóle bym na niego trafiła.Ale na szczęście ta położna co mi odbierała poród była bardzo fajna,dogrzewała mnie,jak dostałam mega bóli po kroplówie
Ale ogólnie polecam.Lekarze na obchodach mili.Sprawdzali co i jak,pytali się czy wszystko ok.Byłam dosyć głęboko szyta,bo mnie z letka porozrywało to za każdym obchodem sprawdzali,czy dobrze sie rana goi,czy szwy nie popękały.Interesowali się moją morfologią,bo dużo krwi straciłam.Nie było tak,że ją miałam robioną na odp......
Ja ogólnie nie mam zastrzeżeń.Jedyne co mnie drażniło to te pory wizyt i że tylko dwa razy na dzień
 
reklama
Ja rodziłam w Koperniku, położne miłe, lekarze zależy którzy. Odwiedziny od 10-20. Porody rodzinne w sali 2 osobowej. Opieka po sn jaki po cc rewelacyjna. Jedyny minus jesli cos jest nie tak z dzidziusiem przewożą do Matki Polki ale bez Matki.znieczulenia brak. sa bardzo nastawieni na naturalne porody, poród aktywny.
ooo wiesz co - ciekawe co piszesz o sali 2 osobowej do porodów rodzinnych. Rodziłam 1.marca i takiej sali nie było jeszcze a rodziłam z mężem. ehhh
 
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was zapisywała się ostatnio do szkoły rodzenia w Matce Polce?
Kiedyś były zapisy tel., ale teraz dzwoniłam kilka razy i odzywa się sekretarka głosem pani Czesławy, a jakże, że bliższe szczegóły w rozmowie bezpośredniej. A wiem, że to postac kuriozalna, i ma jakieś swoje dziwactwa, np że jest jeden termin zapisów w miesiącu - skąd mam wiedziec KIEDY??? Mam tam jeździć licząc, że na nią trafię?? Termin mam na koniec listopada, więc powinnam się jakoś na pocz. września zapisać. Dałabym sobie spokój, ale chciałam obejrzec porodówkę.
Może coś wiecie, pomóżcie...
 
Nie wiem. Na pewno jest to w programie szkoły - wycieczka z przewodnikiem;-)
I tak musze iść do SR, a skoro w MP będę rodzić, to się zdecydowałam na tą.
 
Ja w lipcu miałam CC w Madurowiczu, opieka na OCP przed porodem, sam poród i opieka po super. Jestem bardzo zadowolona.
W marcu też tego roku w Madurowiczu rodziła także moja siostra, z tym, ze miała SN. Także jest zadowolona z opieki przed, w trakcie i po. Jedyne do czego może się doczepić, to zszycie nacięcia krocza, troszkę nie bardzo komuś to wyszło:baffled:, ale ogólnie bardzo pozytywnie razem wspominamy pobyt w tym szpitalu.:tak:
 
Dziewczyny mam prosbe do mamusiek ktore rodzily w Matce Polce mianowicie chcialam zapytac ilu osobowe sa sale poporodowe oraz czy mozliwy jest tam porod rodzinny i co mam miec ze soba jak juz sie zacznie ??? to moje pierwsze malenstwo i troche sie denerwuje wiec bede wdzieczna za wszelkie Wasze opinie i odpowiedzi;)
 
reklama
MALUTKA ja rodziłam w Matce Polce miesiąc temu. Sale poporodowe są dwu- i trzy- osobowe zależy na jaki oddział trafisz bo teraz są tam remonty. Poród rodzinny jest możliwy ale mąż musi mieć ubranie ochronne (kosztuje 15zl w automacie koło porodówki) i czyste klapki. Przy porodzie możesz mieć wodę mineralną do zwilżania ust bo pić nie pozwalają (ja piłam bo były straszne upały wtedy). Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz a na pewno odpowiem :)
 
Do góry