reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

reklama
Dzięki makunia a powiedz, kiedy najlepiej zapisać się na tą wizytę kwalifikującą? W 30tc wystarczy?
 
Jak się zapisywałam to kobieta w recepcji powiedziała mi, że powinien być skończony 36t.c. w chwili wizyty - także wyznaczą Ci wizytę w takim terminie żebyś już była na tym etapie. Ja zadzwoniłam do nich 18 stycznia i zapisali mnie na 18 lutego.
 
Tak, tak chodzi mi o to kiedy zadzwonić żeby się umówić. To, że wizyta ma być w 36tc, to wiem z ich strony. Czyli mówisz, że miesiąc wcześniej wystarczy?
 
Myślę, że tak, chociaż zwykle wiosną rodzi się więcej dzieci, więc dla świętego spokoju możesz to zrobić trochę wcześniej :)
PS. Przygotuj się na to, że zapiszą Cię na określoną godzinę, ale swoje trzeba będzie odczekać w kolejce. Ja czekałam jakieś 2 godz. I to jest podobno norma, bo dr Krajewski, do którego zostaniesz umówiona czasem jest wzywany na pilne cc w godzinach przyjęć, a to siła wyższa, więc wtedy zostaje czekać, aż wróci ;-).
Także woda i coś do jedzenia z pewnością się przyda w torebce :tak:.
 
reklama
Do góry