reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia

reklama
Edka, widzę żeś z Wawy. Powiedz mi coś o tym programie, co w chodzi w jego skład, bo coś mi się obiło kiedyś o uszy, a potem zapomniałam. Wprwadzie szkoła rodzenia mnie nie rajcuje, ale może na co innego sie załapię...
 
nie zdazylismy na szkołę rodzenia- podjechalismy dowiedzieć sie co będzie na nastepnych zajęciach, a baba do mnie żebysmy na nastepne nie przychodzili bo nic nie zrozumiemy, jako że nie braliśmy udziału w tych dzisiejszych :dry: wogóle taka jakas chamska była, to nie ta co za pierwszym razem, czyli jej zdaniem powinniśmy całkowicie ominąć poród i przyjśc na połóg. Co my idioci czy jak?
Się zdenerwowałam :wściekła/y:
 
W ciąży spada tolerancja na głupotę - niestety...

To jest darmowa szkoła rodzenia? Uderzcie do właścicieli i zróbcie awanturę - no, chyba że nerwów na to szkoda...
 
Niepaństwowa, ja za to place, 25 PlN od zajec dlatego wpadlam zapytac co bedzie na nastepnych- czy mnie to interesuje i czy chce przychodzic, a ta na mnie jak na intruza, no wiesz co?:dry:
 
Sorga to nieźle... dziwne to podejście... szkoda, że w normalnej szkole (tzn nie rodzenia) nie mówią, nie przychodź na kolejne zajęcia, bo i tak nic nie zrozumiesz:baffled: jak dla mnie, to to się kupy nie trzyma
my mieliśmy jechac wczoraj, ale nic z tego nie wyszło, plany się zmieniły. może za tydzień się uda, jak mąż nie będzie pracował (bo samej mi się nie chce)
 
No odbiło im? Co to za podejście? I jeszcze chcą za to kasę?
Co zrobisz? Ja bym rozpętała piekło u właściciela - że zatrudnia takich, którzy mu klientów zrażają :baffled:
 
no własnie mi się wydaje , że te dwie położne co to prowadza są właścicielkami, tak przynajmniej ta pierwsza się wypowiadała na pierwszych zajęciach... wiec nie bardzo jest do kogo pójść, a na ta dzisiejsza nie chce trafic na porodówce, wielki wstretny babsztyl, ble:baffled:
 
reklama
tylko że ja chce rodzic w tym szpitalu, mam tam 3 minutki autkiem- nie chce mi się juz krecic, ważne ze maja suuuper wypoosażony oddział dla noworodków, ja sobie ponarzekam i przetrwam:tak: ale juz sie nie przenoszę.
 
Do góry