reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia

No cóż musze się cieszyć się z tego co mam. cieszyłam się aż nie powiedziałyście że macie o niebo lepiej... człowiek to dziwna istota. POstanawiam sie cieszyc, że nie będę rodzić na Pomorzanach:tak:
 
reklama
Sorga!
Kochana ja ci na pocieszenie powiem, ze przyjechalam ze Stanow (bylam tam 10 lat) hehehe i zaszlam w ciaze to w Polsce (kilka dni po przylocie tu hehehe ) a konkretnie w Rzeszowie...I wierz mi twoja sala porodowa JEST PIEKNA w porownaniu jaki ja mam tu wybor...I wiesz co .... mam przed oczyma piekne kliniki w Stanach gdzie moje psipsiolki rodzily i mnie szlak trafia!!!! Ale powiedzialam sobie, zeby tylko polozne byly w porzo, dobra opieka lekarska i moj byl przy mnie - reszta sie nie liczy - nawet nie zauwazysz w tym amoku co cie otacza!

hehehe
Wiec, niei masz zle - wierz mi - glowa do GORY!!!!
 
No dobra spróbuję się nie martwić, ale słyszłam parę złych słów o tutejszych położnych, ak na prwdę jednak- położna tez człowiek; pewnie mają i dobre i złe dni.
 
A tu Sorga co znalazlam o szpitalu w ktorym zamierzalam rodzic...

ZAMIERZALAM - hehehe teraz znalazlam inny - pol godziny drogi od Rzeszowa ale co mi tam - ponoc o niebo lepszy

a tu komentarz o moim hehehe

"POprostu koszmar!!!!!!!! Brak zainteresowania czymkolwiek, zero badań, bezczelne podejście do pacjenta, łapownictwo na szeroką skalę od położnej do ordynatora, który ustala cennik. Brud, smród i karaluchy biegające po salach. Zapominają nawet podać zastrzyk czy kroplówkę albo poprostu im się nie chce. Nikomu nie radze tam iść chyba że ktoś jest masochistą. Moje dziecko ledwo przeżyło bo lekarzam nie chciało się robić badań."
 
reklama
Ja chciałam jeszcze nawiązać do szkoły rodzenia - niewiele na ten temat wiem, ale zamierzaliśmy z Ł. zacząć razem tam chodzić od 30 tygodnia :-) Myślę że to dobry moment :-) To już za 3 tygodnie (bo dzisiaj wg suwaczka zaczynam 27 tydzień). Na dniach zacznę się rozglądać za jakąś tego typu placówką w mojej okolicy :-).
 
Do góry