reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia

Na http://rodzicpoludzku.pl/ znalazłam informację o szkole rodzenia w Sopocie. Jest tylko jeden komentarz, i to dość... hmm... stary?

Data: 2005-03-21
Dzisiaj wybieram sie na pierwsze zajęcia. Opiszę pierwsze wrażenia po powrocie

Prawie 2 lata temu.. I teraz nie wiem, czy ta pani zapomniała dodać komentarz, czy nie poszła, czy może nie przeżyła :eek:
 
reklama
Wiecie, ja już się kilka razy baaardzo zdziwiłam po zweryfikowaniu kometarzy dot. różnych miejsc/instytucji czy usług. Niestety, często te zamieszczane w internecie są mało wiarygodne :-( Nie mówię, że nie warto ich czytać - jednak czasem ludzie są po prostu nieobiektywni i małostkowi oraz przekonani o bezkarności zw. z anonimowością...
To tak ogólnie ;-)

My szkołę rodzenia zaczynamy w połowie kwietnia i już się na to cieszę :-)
 
a propo szkoły rodzenia to to nasze forum tez jest forma samoedukacji w dziedzinie rodzenia:tak: wczoraj w wanie połknęłam suuper książkę- Śmieszny brzuszek" -poradnik gwiazdy, autorstwa jakiejś sławy ale ja się nie znam,( sprawdziłam -Jenny McCarthy). I słuchajcie usmiałam się niesamowicie choć babka bezpośrednio przekazuje nawet najbardziej niesmaczne i trudne do przyjęcia prawdy. Swoja droga była bardzo pechowa mi się zdaje bo miała same najgorsze objawy ciązy:p W każdym razie polecam do pośmiania i relaksu, mi z drugiej storny ta głupiutka książka otworzyła oczy na poród, ciężka sprawa muszę przyznać :zawstydzona/y:
 
Acha... I zobaczycie dziewczyny w szkole rodzenia - przynajmniej mojej wszystko ze tak powiem draza... I przedstawiaja ten porod bardzo - realistycznie. W sumie to dobre bo z jednej strony masz jakas tam extra wiedze a z drugiej to niewiedza jest blogoslawienstwem czasem ;-)
 
anni, z tym ostatnim muszę się zgodzić ;-)
Ja i tak nie mogę się doczekać pójścia do szkoły rodzenia, bardzo mnie ciekawi jak tam jest :-).
 
eee witaminka mi sie podoba - cwiczenia sa bardzo uzyteczne i dowiadujesz sie mnostw nowosci. Troche jak wyklady tylko czasem lyso ci jak myslisz ze to nie tylko teoria, ale bedziesz za jakis czas wystepowac w roli glownej ;-)
 
anni ja będę chodziła od 30 tygodnia, więc około połowy marca... Już się nie mogę doczekać :happy:
 
no jestem podwrażeniem tych pięknych sal porodowych.. szczególnie ta tęcza mi się podoba
porónując do CZMP w Łodzi to "ameryka" tam mi się na łózku porodowym gąbka pod dupą się rozchodziła i leżałam na metalu nie wspominając że porodówka jest w suterenie...i te zielone obrzydliwe kafelki na ścianach . no cóz ale położna była rewelacyjna chociaz skończyłam cesarką

ale teraz sobie z perspektywy czasu tak myslę że to wszystko jest mało waznejak się widzi ita nową istotkę
 
reklama
witajcie drogie dziewczątka, ja ide z moim Boskim ;-) do szkoly rodzenia od 13 marca - bezplatna w ramach programu "Zdrowie, Mama i Ja" do szpitala przy Inflanckiej. Wrazenia opisze niebawem ;-). Podobno prowadzi je polozna z tego szpitala - wiec tym lepiej dla mnie i Dzidziora.
usciski dla wszystkich
 
Do góry