reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

A ja od wczoraj ubieram Bartusia w sweter z kapturem na polarku, pod spodem body z długim rękawem. Do tego rajstopki, cieplejsze spodenki, skarpetki i cieniutka czapeczka.
Przykrywam go kocykiem i nakryciem od wózka i jest ok.
 
reklama
chusta jest super, szybko ogarniesz :)
ja ubieram Hankę w bodziaka, bluzę i kurtkę cienką, śpiochy, portki "wyjściowe" i miękkie butki. Na to kocyk, jak się chłodniej zrobi. I cieniutka czapeczka.
Nie drze się jak Ją ubieram tylko jak już ubrana leży w wózku i wózek się nie rusza, bo ja się ubieram. No i wtedy smok to podstawa :)
 
uryssa czy ty może rodziłaś 28 grudnia? Bo u mnie na suwaczku Michalinki widnieje taka sama liczba dni i miesięcy jak u twojej córci, więc sie zstanawiam czy rodziłyśmy w tym samym czasie:) Pamiętam, że ruch wtedy na Żelaznej był duży (a jeśli pamięta dobrze, to chciałas na Żelaznej rodzić), więc ciekawa jestem czy sie tam minełyśmy:-D
 
Lalki, chcę kupić matę dla Stacha. jakie polecacie?
Zalezy mi, by móc ja łatwo utrzymać w czystości, tzn. łatwo uprać.
 
Lalki, chcę kupić matę dla Stacha. jakie polecacie?
Zalezy mi, by móc ja łatwo utrzymać w czystości, tzn. łatwo uprać.


Np taką:

FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST (960527966) - Aukcje internetowe Allegro

to jest ciekawe - pierwszy raz widzę ale mi się podoba

Interaktywna mata edukacyjna CAMRY 3W1 (956023971) - Aukcje internetowe Allegro

albo to

MATA EDUKACYJNA TINY LOVE PLAC ZABAW ZOO Wys.0zł! (957503033) - Aukcje internetowe Allegro

Skoncentruj się na tym by mata miała wiele różnych zabawek - stymulować kilka zmysłów - czyli wydaje dźwięki, jakieś lusterko, coś szeleszczącego, żeby można było zaczepi i odczepić zabawki - dobrze jak są kontrastowe kolory (dzieci wyraźniej to widzą)
 
babki wszystkie macie maty edukacyjne to na prawdę spełnia swoją rolę?
bo kurde trochę drogie a u nas nie za bardzo z kasiorką opłaca się zainwestować?
 
babki wszystkie macie maty edukacyjne to na prawdę spełnia swoją rolę?
bo kurde trochę drogie a u nas nie za bardzo z kasiorką opłaca się zainwestować?


Wiesz co moja starsza córa bardzo lubiła się tam bawić - lubiła ptaszora który ćwierkał i się ruszał, lubiła lusterko, szeleszczące skrzydełka motyla i inne zabawki - kiedy "wyrosła" z maty odczepiłam zabawki i nadal się nimi bawiła - co do młodszej to na razie nie widzę jakiegoś ogromnego zachwytu ale ptaszek już ją interesuje - gada do niego i wodzi oczyma... może poszukasz jakiejś używanej?
 
Czechow dobrze gada, wódki jej dać ;-):-p:-D
Każde dziecko lubi co innego, Nadineczko, a może masz kogoś znajomego kto ma dziecię w podobnym wieku i ma matę to zobaczyłabyś czy Polcia będzie zainteresowana.
 
reklama
Miki trochę się interesuje, szczególnie Kubuś Puchatek mu się podoba, ale żeby to była jakaś rewelacja to nie powiem, bez niej też byśmy się obeszli, dostałam po siostrzeńcu, także kaski nie wydawałam.
Jak moje starsze dziecko było małe to nie było mat i jakoś żyje, także jak szkoda Ci kaski to nie kupuj, bo może się okazać że Polci nie podpasuje.
 
Do góry