reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

A ja właśnie zamierzam kupić tą matę:
FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST (960527966) - Aukcje internetowe Allegro
Karuzela sprawdza się niesamowicie. Mały nawet godzinę potrafi się w nią gapić, a niestety karuzela jest tylko do 5 miesięcy, więc trzeba znaleźć coś w zastępstwie i właśnie ta mata mi chodzi po głowie.
Zobaczymy, czy jakaś kaska na chrzciny wpadnie, bo mata to faktycznie spory wydatek.
 
reklama
Miki trochę się interesuje, szczególnie Kubuś Puchatek mu się podoba, ale żeby to była jakaś rewelacja to nie powiem, bez niej też byśmy się obeszli, dostałam po siostrzeńcu, także kaski nie wydawałam.
Jak moje starsze dziecko było małe to nie było mat i jakoś żyje, także jak szkoda Ci kaski to nie kupuj, bo może się okazać że Polci nie podpasuje.
też tak uważam:tak:

ja dostałam stojak chicco z wiszącymi grzechotkami kładłam małą na kocyku i sie bawiła albo kładłam na brzuszku i dawałam zabaweczki;-)


a mała stojakiem była zachwycona :tak:

stojaki są tanie :tak:a na allegro pełno nawet używane się taniuśko dostanie :tak:
STOJAK ZABAWKA EDUKACYJNA + MUZYCZNA - BabyMix !! (961360385) - Aukcje internetowe Allegro

zabawka interaktywna pozytywka, grzechotka+stojak (973727814) - Aukcje internetowe Allegro

SIMBA stojak edukacyjny Baby-Gym 0+ (970808636) - Aukcje internetowe Allegro
 
babki wszystkie macie maty edukacyjne to na prawdę spełnia swoją rolę?
bo kurde trochę drogie a u nas nie za bardzo z kasiorką opłaca się zainwestować?

Mnie też szkoda kaski, ale nadrabiamy inaczej - wieszam małej różne zabawki np. na karuzelce, albo z boku łóżeczka ("zmuszamy" ją do odwracania główki w lewo, bo ewidentnie woli prawą stronę), albo jak siedzi w foteliku to na pałąku wieszam, lusterko też kładę w łóżeczku, albo trzymam jak się bawimy, więc nie wydaje mi się, żeby małą wiele traciła bez maty. Mata jest fajna, bo nie dość że ma wszystko w jednym miejscu, to jeszcze jeśli ma się tę z podnoszonymi bokami, to można być spokojnym o dziecko. A ja kaskę wolę potrzymać na ciężkie dni, czyli gdzieś koło czerwca ;-)
 
Maty sa fajne , ale jak szkoda ci poinazkopw to mozesz tak jak pasibrzuch . Ja mam mate po starszej i super mi sie sprawdza , mala jeszcze nied osiga miskow ,ale Nicol jej pomaga.
 
My mamy ta z Fisher Price. Maly jest zachwycony a najbardziej urzekla go malpa;-) Fajny material jest bo mozna go przetrzec mokra szmatka jak np. mlody uleje i sladu nie ma. Poza tym paprochy sie nie czepiaja bo jest gladki.

U nas króluje słonik, a małpa jest na drugim miejscu;-)
Michasia potrafi mi i godzine leżeć na tej macie i tylko melodyjke jej włączam jak juz przegra wszystko:-D
 
reklama
Ta mata mi sie bardzo podoba. Mam jedna po synku, ale dwoch zabawek brakuje, wiec taka jakas wybrakowana jest. :-( Wlasnie zabralam sie do licytacji tej z fisher price. :tak:
 
Do góry