reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
czy u Was też jest jazda bez trzymanki jak trzeba dzieciątko ubrać?
wczoraj jak ją ubierałam w kombinezon to płacz niesamowity a jak zakładałam czapkę to już nie wspomnę aż tulipany wyszły z ziemi zobaczyć co się dzieje :-D
tak poważnie zawsze mi się tak drze małpa mała jak ją ubieram, że aż czasem rezygnuję i zostajemy w domu:no:
 
mój drze się tylko jak czapeczkę zakładam (bardzo nie lubi :) ) A ubieranie staram się zmieniać w zabawę (typu akuku gdzie rączka, gdzie nóżka i duuuuuużo się przy tym śmiać :) mały zawsze patrzy na mnie ze zdziwieniem ale nie płacze w ogóle :) )
 
Ja powtórze pytanie...

Czy jak jest 10 st dalej ubieracie malenstwa w kombinezony?! Bo nie mam pojecia w co małą ubrać...:confused2:Niby to juz ciepło, a czy dla melsntwa tez...:eek:
 
Asiowo, a masz jakas kurteczke? Moja tez wyrosla ze swojego i nawet nie pomyslalam, ze mam kupic nowy. :szok: Mamy wiosenna kurteczke. Jak jest chlodniej okrywam kocykiem. I tyle.
 
Nadineczka, u nas tak jak u Ivi, wrzask przy zakładaniu czapeczki ... ale jak tylko małą do kombinezonu włożę, to jakbym ją pilotem wyłączyła ... śpi w sekundzie ;-)

Ja jeszcze ciągle wkładam małą do zimowego śpiworo-kombinezonu, tylko pod spód cieńsze ubranko ... kurteczkę wiosenną już mamy, ale na razie ciągle jest strasznie mocny i zimny wiatr, więc jeszcze się nie odważyłam bez kombinezonu na dłuży spacer wyjść ...
ale jak autkiem jedziemy, to już od dłuższego czasu ubieramy polarową kurteczkę i spodenki i jest OK.
 
reklama
Do góry