reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Agbar - problem taki, że mi się w PL nic nie podoba;) A mój mąż jest wielbicielem wszystkiego co niemieckie, więc jak bym zaproponowałą mojemu M wyjazd na zakupy do Niemiec to by mnie na rękach nosił ze szczęścia. U nas stadard, że przynajmniej raz w roku jedziemy do Niemiec na zakupy, żeby mój M był szcześliwy:-)
Aaaaa chyba ze tak:-)No wiec ogladalam mebelki dzieciecie (babyzimmer) w :
Segmüller
Toysrus
I szukam tez firm na e-bayu,kupilabym ewentualnie przez net ale jednak wole zobaczyc na zywo,dotknac,pomacac,powachac:-)Choc nie ukrywam,ze te ktore znazlam w necie najbardziej mi sie na razie podobaja...Raz,ze cenowo sa korzystniejsze a dwa skladaja sie z wiekszej ilosci czesci...Tak wiec szukam firm, w ktorych jest mozliwosc podjechania przed zakupem i obejrzenia.
 
reklama
Andzia wypożycz mi swojego męża, jak już ci umebluje całe mieszkanie:rofl2: Nic a nic mi sie nie podoba z mebli dla dzieci, a coś musze kupić - biznes zróbcie z meblami na zamówienie, jak masz taki skarb pod ręką:-D

U mnie to właśnie zaczęło się od tego, że musiałam sprawić jakieś mebelki do pokoju, a w tej ciąży to jakaś wybredna się zrobiłam i nic co było w sklepach nie podobało mi się. To znaczy w z jednego zestawu podobała mi się np. szafa, a komoda to już podobała mi się z innego zestawu, biurka pod komputer i stoliki rtv to wogule beznadzieja i tak nie mogłam nic skompletować przez miesiąc.
No i mój mąż ma kolege, który właśnie robi kuchnie na zamówienie i mój spytał się, czy nie zrobi nam mebli do pokoju. Oczywiście kolega się zgodził, ale po kalkulacjach mój mąż stwierdził, że jak jego kolega potrafi zrobić meble, to on też. Męska ambicja:-p:-D
Fakt, jest to strasznie precyzyjna robota, bo wszystko trzeba dokładnie wymierzać co do milimetra i długo to trwa, bo robi je wtedy jak ma wolny od pracy dzień. Ale cały koszt mebli to niecałe 1500,00(łącznie z narzędziami, bo musiał sprawić sobie porządną wkrętarke itp.) A w sklepie to taki zestawik to około 3500-4000,00 (szafa narożna, dwie bieliżniarki, komoda, szafka rtv, biurko pod kompa, 2 szafki pawlaczowe). Więc jest różnica.:-D
A płyty meblowe to np. docinają na wymiar przy zakupie, kupuje się okleine na brzegi, okleja i potem nawierca i skręca. I cała filozofia.
A mój chodzi dumny jak paw i kilka razy na dzień pyta się, czy mi się podoba:-D:-D:-D Jak zrobi całość to wkleje fotke.:-D

A co do biznesu, to już tam coś przebąkuje pod nosem, że jak mu te wyjdą to będzie przyjmował zamówienia na meble:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja poczekam z urządzaniem pokoju do malowania okolo jesieni. Tak się cieszę na ten pokoik, przy pierwszej ciąży to w gre nie wchodziło. Jeden pokoj u rodziców - inne realia.
Teraz przeglądam strony, myślę jaka komoda, jaka kolyska a te komplety pościeli, które anulka podałaś to kręci mi się w głowie jak oglądam :-D Tyle tego jest i takie śliczne, nie wiem jakie wybrać ;-)
 
Nikki - fajnie masz!! my musimy kupić wszytko od zera.. na pewno na wszystko kasy nie starczy więc będziemy musieli "na czuja" decydować z czego zrezygnować :-D:-Dale fajne jest to planowanie zakupów :tak::tak::-):-)
W Gdyni jest fajna hurtownia - jak się uzbiera trochę więcej, to dają zniżkę i kartę stałego klienta. Na początek 3%, a potem rośnie w miarę zbierania punktów. My przy pierwszym dziecku też zaczynaliśmy od zera, kupiliśmy łóżeczko, pościel i ubranka, wózek kupiła moja mama. Trochę na to poszło, ale bez szaleństwa. A potem jak się synek urodził, kupowaliśmy na bieżąco, część dostaliśmy od rodziny i znajomych. A teraz znowu od zera - łóżeczko, wózek, tyle że ubranka mamy, zabawki, karuzele, pościel.
U mnie to właśnie zaczęło się od tego, że musiałam sprawić jakieś mebelki do pokoju, a w tej ciąży to jakaś wybredna się zrobiłam i nic co było w sklepach nie podobało mi się. To znaczy w z jednego zestawu podobała mi się np. szafa, a komoda to już podobała mi się z innego zestawu, biurka pod komputer i stoliki rtv to wogule beznadzieja i tak nie mogłam nic skompletować przez miesiąc.
No i mój mąż ma kolege, który właśnie robi kuchnie na zamówienie i mój spytał się, czy nie zrobi nam mebli do pokoju. Oczywiście kolega się zgodził, ale po kalkulacjach mój mąż stwierdził, że jak jego kolega potrafi zrobić meble, to on też. Męska ambicja:-p:-D
Fakt, jest to strasznie precyzyjna robota, bo wszystko trzeba dokładnie wymierzać co do milimetra i długo to trwa, bo robi je wtedy jak ma wolny od pracy dzień. Ale cały koszt mebli to niecałe 1500,00(łącznie z narzędziami, bo musiał sprawić sobie porządną wkrętarke itp.) A w sklepie to taki zestawik to około 3500-4000,00 (szafa narożna, dwie bieliżniarki, komoda, szafka rtv, biurko pod kompa, 2 szafki pawlaczowe). Więc jest różnica.:-D
A płyty meblowe to np. docinają na wymiar przy zakupie, kupuje się okleine na brzegi, okleja i potem nawierca i skręca. I cała filozofia.
A mój chodzi dumny jak paw i kilka razy na dzień pyta się, czy mi się podoba:-D:-D:-D Jak zrobi całość to wkleje fotke.:-D

A co do biznesu, to już tam coś przebąkuje pod nosem, że jak mu te wyjdą to będzie przyjmował zamówienia na meble:-D:tak:
To fajnie! Jak porobisz zdjęcia, może wśród styczniówek znajdą się chętne i interes się będzie kręcił.
znalazłam fajny i niedrogi komplet: łóżeczko i pościel... kupiłabym je już ale moja rodzina jest strasznie przesadna i by mnie zjedli jak bym już miała łóżeczko:no::angry:, mam nadzieje że jak w końcu bede kupować to jeszcze bedzie...
WYPRAWKA łóżeczko pościel materac GPK 16 el (709055745) - Aukcje internetowe Allegro
Wydaje mi się, że tanio jak za taki zestaw. Pościel całkiem fajna. Ta zielona z bocianem mi się podoba.:tak:
 
reklama
Do góry