reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

a ja musze czekac z wyprawka do konca:-( Bo nie wiem kiedy sie przeprowadzimy do nowego m., prawdopodobnie dopiero w grudniu, a wczesniej nic nie kupie, bo gdzie to dam:zawstydzona/y: ale na szczescie nie czeka mnie duzo kupowania, bo ubranka mam :tak: mam nadzieje, ze babcie pomogą, a jak nie to kupie na allegro:-p
 
reklama
a ja rozmyślam :baffled::baffled::baffled:

moja córka ma takie łózeczko

76950_PE197863_S4.JPG


i teraz kupić maluszkowi takie które pasuje kolorystycznie i zdejmuje się później jego bok i z czasem jak już się mieścić do tego nie będzie kupić łóżko takie jak ma córa inny kolor :sorry2:
75736_PE194324_S4.jpg


75738_PE194325_S4.jpg


czy kupić takie::confused: i później nie trzeba nic kupować :sorry2:
bartek2_szu.jpg
 
Mi też do drugie łóżeczko bardziej podchodzi :tak::tak:

A co do smoczków Tomee Tippee to my mamy i są super. Mamy też butlę tej firmy i przy karmieniu piersią się sprawdziła, bo Julka nie odzwyczaiła się od cyca :tak:

My póki co nic nie kupujemy, czekamy aż poznamy płeć :-)
 
a my chcemy typowe łóżeczko niemowlęce, żeby potem wyraźnym wydarzeniem dla dziecka było kupienie "dorosłego" łóżka :tak::tak:Bo to dla maluszka bardzo ważny etap przecież:tak:
 
Kubiaczka ten wózek to chicco trio? Jakie ma koła - pompowane? Bardzo mi się podoba.

Gosia_k23 my za dwa tygodnie się przeprowadzamy i też myślimy nad tym łóżkiem dla syna - tylko jeszcze nie zdecydowaliśmy jaki kolor. Ale łóżko nam się podoba. Co do łóżeczka dla maluszka, to też myślę o takim, które posłuży na dłużej. Masz rację ivi, że przejście na "dorosłe" łóżko to ważne wydarzenie, ale już sama zmiana tego łóżka na dorosłe też może takim wydarzeniem być.
 
Zdecydowaliśmy że jednak kupiły zwykłe łóżeczko białe :sorry2:a później kupimy takie samo jak ma córa w innym kolorze ewentualnie :tak: o ile nie zmienimy zdania po raz setny :-D:-D

zmiana łóżeczka to duże wydarzenie przechodziłam przez to i moje dziecko nowego się bało długi czas nie chciała sie nawet w nim położyć i spać i tak płakała że w końcu zasypiała u nas i ją odnosiłam w nocy kilkanaście pobudek z płaczem i histerią i walką o to żeby w końcu położyła się u siebie :sorry2: może z jednej strony lepiej mieć takie w którym łóżeczko przechodzi metamorfozę a jest ciągle to samo ten sam materac ten sam kolor to samo ale bez góry :confused: ciężko stwierdzić bo każde dziecko reaguje inaczej :tak:
 
reklama
Do góry